Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת עזרה - פולקסווגן פולו או הונדה ג'אז

dorie
שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מבקשת עזרה בבחירת רכב חדש. זו תהיה המכונית הראשונה שלי. אני אהבתי את פולקסווגן פולו וחשבתי לקנות את דגם 2008, אבל קראתי באתר אינטרנט שונים הרבה תגובות שליליות על אמינות רכבי פולקסווגן ועל בילויים מרובים במוסך. כמו כן, אבקש חוות דעת גם לגבי הונדה גיאז, שגם היא באה בחשבון. אשמח אם תוכלו לייעץ לי, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפולו שתי בעיות עיקריות:

1. היא מבוססת על פלטפורמה מיושנת מאוד (כבר בת 6, לדעתי).

יש לזה השלכות על דברים כמו מרחב, אבזור ובטיחות.

2. למעט גרסת ה1.6, המנועים מיושנים ואיטיים. אותה גרסת 1.6 פשוט יקרה, עם מחיר שנושק ל120 אלף שקל.

ברמות המחירים הנוכחיות של רוב חברות הקבוצה, אני לא הייתי ממהר לקנות סופרמיני. רובן ישנות יותר, בטיחותיות פחות ומאובזרות פחות מהקומפקטיות (מאזדה 3, פוקוס, קורולה וכו'), לא הרבה פחות כבדות (כלומר, צריכת דלק דומה) ועולות אותו הדבר, פחות או יותר.

למעשה, בגלל שינוי מדרגות המס, אפשר לקבל מאזדה 3 עם 6 כריות אוויר ב114K, שזה 4000 שקל פחות מהפולו 1.6, ועוד יותר פחות מההונדה ג'אז ברמת הגימור הסבירה שלה. וזו סתם דוגמא. כנ"ל לגבי הפוקוס, קורולה, C4, מגאן, וכו'.

אישית, הייתי מעדיף את גרסת ההאצ'בק (חמש דלתות, או בעברית, "בלי בגאז'") שלהן על פני כל סופרמיני, אלא אם הייתי מחפש משהו מיוחד (כמו סופרמיני ספורטיבית ידנית), מה שלא נשמע שאת מחפשת.

מה שכן, יש את הסוזוקי סוויפט המצויינת ב104K.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה - ראיתי את הסוזוקי סוויפט, אהבתי את האבזור שלה, למרות שלא כל כך אהבתי את הצורה החיצונית שלה. שקלתי ברצינות אבל בקריאת ביקורות של אנשים שקנו אותה (בארה"ב ובריטניה), נראה שהיא סובלת משחיקת יתר בחלק החיצוני של הצמיגים האחוריים, וכן דווח על בעיות נוספת - משהו שקשור לברייקסים, נדמה לי. ידוע לך על משהו כזה?

בכל אופן, לא פסלתי את המאזדה ומחכה שתצא הטויוטה 2008

תודה רבה על ההתייחסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמובן מה חשוב לך ברכב, ומהן הדרישות שלך ממנו, אבל לדעתי רועי סיכם את הנושא בצורה מצויינת.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...