Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת הגה עם כרית אוויר לפורד פוקוס [כותרת נערכה]

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת מהי העלות המשוערת של החלפת הגה עם כרית אוויר?

הסיבה להחלפה היא קרעים וקילופים בהגה וגם על הפלסטיק שמכסה את הצפצפה, וזה כתוצאה מתפוח שהיה מורכב על ההגה.

הרכב: פוקוס גיאה 2.0 03'

מבקש תשובות רציניות בלבד (לא מוכן לשים כיסוי הגה או הגה מפירוקיה - בגלל הכרית אוויר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרית האויר לא מוחלפת, רוכשים הגה מפירוק, מפרקים כרית אויר, מחליפים הגה, מרכיבים כרית אויר, סע לשלום.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מדאיג אותי לקנות הגה כזה מפירוק שככל הנראה כבר פתיחת כרית אוויר. מעבר לזה שה2.0 גיאה לא כ"כ נפוץ בארץ וזה אומר התרוצצות בכל מיני פירוקיות בארץ.

בכל מקרה מה סדר גודל של פרוייקט כזה (הגה חדש+הרכבה)? אשמח לעוד אינפורמציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לראות בפירוקיה אם ההגה עבר כבר פתיחה של כרית אוויר או לא

מודע לעניין, אבל שמתי לב שההגה בגיאה 2.0 לא זהה לפוקוס 1.6 הרגילה ואני יודע שאין הרבה רכבים כאלו על הכביש

אז מה הסיכוי שלי למצוא הגה תקין מפירוק, שלא נפתחה בו הכרית?

מישהו החליף פעם להגה חדש ויכול לתת סדר גודל של מחיר להגה חדש? אני עומד לפני קניה של פוקוס גיאה וזה הדבר היחיד שמפריע לי ברכב.

עריכה: עכשיו ראיתי גם את התגובה של רפי, אני אבדוק איתם מחר. תודה רפי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...