Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך (עריכה: צריך = מבקש) המלצה למערכת לרכב. (עריכה: אבל כן צריך לציין תקציב)

שימו לב! השרשור הזה בן 6200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם.

אתמול קניתי את הג'יפ הבא שלי, קאיה ספורטאז 2001, ואפילו אני, חסר כל ניסיון, הבחנתי שמה שיש ברכב זה פשוט בושה וזוועה.

אני צריך המלצה למערכת, כולל פאנל (מה שאתם קוראים HU), ו4 רמקולים, (אין לי מושג מה אני צריך). אני לא מתכוון להתקין ברכב מגברים, סאבים וכו'. הרכב מיועד להיות ג'יפ, ואת רוב הכסף נשקיע במטרה הזו.

אין לי תקציב מוגדר כי אין לי מושג כמה זה אמור לעלות. 2000? 5000 שקל? אתם תגידו. כמובן שלא צריך להשתגע.

הדרישות היחידות שלי הן שהפאנל יהיה בעל כניסת AUX קדמית, MP3 כמובן, וזהו אני מניח.

אם זה משנה משהו, אני שומע בעיקר רוק קל ומוזיקה ישראלית. אני יודע שבאוזניות חשוב סוג המוזיקה, לא יודע איך זה פה.

תודה מראש, וסליחה על בלבול המוח והבורות, עודד.:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני פתיחת ת'רד כזה הייתי מציע לך לעשות חיפוש.

מהר מאוד תבין שניתן להרכיב מערכת ב 1000 ש"ח ומערכת ב 100,000 ש"ח. זה מאוד אינדיבידואלי.

אני מאמין שבתקציב של 4,000-5000 ש"ח ניתן להרכיב מערכת חביבה למדי שתכלול רדיו-דיסק, סט קומפוננט קדמי סאב ומגבר.

תן לנו תקציב, סגנונות מוזיקה מועדפים ונוכל לעזור לך יותר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי, פאנל וארבעה רמקולים. בלי סאב ומגבר. אני צריך את תא המטען לציוד ואין לי מקום וצורך לסתום אותו.

אמרתי גם שאני שומע בעיקר רוק (לא הבי בלאק דת מטאל. דברים קלילים יותר) ומוזיקה ישראלית. לא מוכן לשמוע שחורה אלקטרונית ומזרחית.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בניה קשורה למה שהוא שאל? עדיין לא הבנתי.

בכל מקרה אם תציין תקציב מדוייק זה יהיה טוב. והבנתי שאתה רוצה רדיו דיסק עם 4 רמקולים שיוגברו ע"י הרדיו דיסק. תקציב ומשם נמשיך.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אין לי מושג כמה אמורה לעלות מערכת כזו. מצד אחד אני לא רוצה לקנות זבל כי זה חשוב לי, ומצד שני אני לא צריך משהו בומבסטי במיוחד. 3000 שקל זה תקציב הגיוני למה שאני מבקש? אז שיהיה זה. יש לי יותר, השאלה כמה צריך. אין לי שמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 4 רמקולים וHU אתה לא צריך 3000 שקל.

לפי מה שהבנתי כל מה שתאה רוצה זה לשמוע מוסיקה בסבבה. אם זה המצב, קנה ר"ד שההגברה הפנימים שלו יחסית חזקה( פיונירים חדשים כמו 3850 3950 עד כמה שאני זוכר יש להם 22RMS לערוץ.)

אם תחפש יותר טוב יש ר"דיסקים של בלאופונט שלהם יש הגברה מאוד חזקה, לי היה אחד עם 26RMS לערוץ והוא החזיק יפה מאוד 4 רמקולים.

בכיוון שאני לא מכיר את הרכב, יש לך מקום ל6X9? אתה רוצה/מוכן לחתוך להם מקום בדלתות?

יש לך תמונה אולי של הרכב מבפנים?

אני מאמין שאת כל הסיפור הזה תוכל לסגור במתחת ל-2000 שקל. אולי עם התקנה יצא לך קצת יותר.

אמיר

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד חושב על העניין עם הרמקולים, ומחר אני אברר מה קוטר הרמקול המקורי (זו השאלה שלך נכון?)

מבחינת HU, אני צריך משהו עם mp3, 20+ rms, aux, rc כאשר השלט לא מחייב. אפשר לקבל דגמים ספציפיים?

רמקולים, מחר נהיה יותר חכמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה יש את הר"ד הזה: PIONEER דגם DEH-2950MP מחיר:700-1000 ש"ח

ויש את זה:KENWOOD דגם KDC-W4037Y מחיר:973-1200 ש"ח

ואתה יכול להיכנס לאתר הזה ולמצוא לך אני ממליץ על שתי אלה...

מקווה שעזרתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. היום בשעה טובה האוטו הגיע לחניה :)

החלטתי שארבעת הרמקולים ושני הטוויטרים יחכו קצת, בינתיים נשמע עם המקורי ונשקיע את הכסף בהגבהות, צמיגים ומיגונים.

אני אני מבקש המלצה לHU, עם הפונקציות הבאות:

aux, mp3, איכותי וחזק (בסדר הזה), רצוי איזה מנגנון שיעזור לקפיצות של הדיסק בשטח (לא חובה), תצוגות ועיצוב לא ממש מעניינים אותי, אבל אם הוא יהיה שחור (כמו שאר הדשבורד) זה יהיה נחמד, למרות ששוב, לא חובה.

תקציב: בסביבות ה1000 שקלים, כל חסכון מבורך, אפשר למתוח קצת אם חשוב.

תודה מראש וחג שמח, עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאמרת MP3, כניסת אוקס, חזק, איכותי (הוא דיי איכותי למחיר),בעל בולם זעזועים עמיד וטוב, ושחור אז הייתי הולך על זה:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=491827

ואל תמליצו לו פנסוניק כי הבולמי זעזועים שלהם יחסית לפיוניר לא ממש טובים. מניסיון.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הdeh-3900mp זו הגרסא האירופאית שלו נכון? יש עוד הבדלים ביניהן חוץ מהקטע עם הRDS? משהו קריטי?

יש עוד הצעות? אני כנראה קונה מחר או בשלישי....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאמרת MP3, כניסת אוקס, חזק, איכותי (הוא דיי איכותי למחיר),בעל בולם זעזועים עמיד וטוב, ושחור אז הייתי הולך על זה:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=491827

ואל תמליצו לו פנסוניק כי הבולמי זעזועים שלהם יחסית לפיוניר לא ממש טובים. מניסיון.

גיא.

גיא כדאי לשים לב לזה :

"יציאה ל-2 מגברים חיצוניים קידמי ואחורי, יציאה + שליטה מלאה על מחליף דיסקים, אפשרות חיבור AUX חיצוני, יש צורך במתאם." - אם אני זוכר נכון המתאם הזה עולה 150 ש"ח. זה בעצם מתאם שנכנס לכניסת הצ'יינג'ר אבל נשמע איכותי בהחלט.

בברכה,

עידן.

HU : Pioneer 770, AMP : Hifonics Titan TX4405

F.Comp : Morel Dotek Ovation+MT22, R.Speaker : Pioneer 450w, Sub : P.Gold ZR12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ב3950. אם תסתכל עליו, מימין בחלק השחור יש כניסת aux קידמית, אליה אתה מחבר כבל שבצד השני מתחבר ליציאת האוזניות של המכשיר (יש לי כזה, שכחתי תשם שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...