Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונימוג נוסף למשפחה

קקטוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחיל ונסביר למה יונימוג נוסף ונצרף קישור לסיפור של היונימוג הראשון:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=91044&highlight=%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%92

הסיפור הפעם מתחיל אי שם בשנת 1997, שבמהלכה אני פוגש במהלך טיול בחור שמספר לי שקנה ושיפץ יונימוג, אבל יש לו בעיה עם העברת הבעלות. שואל מה הבעיה ומקבל את ההסבר הבא: הכלי רשום על שם חברה בע"מ שהתעסקה בתחנות דלק, פשטה את הרגל ונרכשה ע"י אחת מחברות הובלת הדלק הגדולות בישראל.

הבנתי. אמרתי צלם לי את הרישיון ואני מטפל... קיבלתי את הרישיון בפקס, בירור קצר ואני מגיע למזכירה של מנכ"ל החברה שכיום הם הבעלים, אבל האיש מאד עשיר ומאד עסוק...

וכך במשך שנה, מידי יום ראשון בשעה 10 בבקר, אני מתקשר. מדבר עם המזכירה, מאחל לה שבוע טוב ומבטיח להתקשר שוב בשבוע אחרי. לבסוף לאחר כשנה היא מעבירה אותי למנכ"ל, ואני מסביר לו בקצרה את העניין ומוסיף: תשמע מבחינתך הכלי הזה זה ערימת ברזלים מבחינתי זה עולם ומלואו.

ואז אני שומע אותו ברקע אומר למזכירה שלו: תעלי לועידה את רואה החשבון של החברה.

כעבור שניה על הקו בועידה הרו"ח והמנכ"ל אומר לו: נמצא איתנו על הקו גיל. מספר לו את הסיפור, ומסיים את השיחה במשפט תעשה הכל על מנת לעזור לו... ואכן אחרי יום אני מקבל יפוי כוח חתום על מנת להעביר בעלות. אני מעביר בעלות על שם הבחור מתחילת סיפורנו וכל העניין מסתיים מבחינתי (מידי פעם אני מגיע לבקר את היונימוג ועושה סיבוב קצר איתו).

הפרק השני של הסיפור מתחיל בתחילת חודש ינואר השנה, ביום חול בבקר באמצע השבוע. אני יושב אצל הורי בצפון ואוכל ארוחת בקר איתם, דבר שלא קורה באמצע שבוע לעיתים קרובות ומצלצל הטלפון ואני עונה. הקול מהצד השני שואל משפחת... אני אומר כן, והקול אומר: האמת שאני מחפש את גיל. ואני עונה: זה בערך אחת למיליון שאני עונה לך אבל זה גיל. הקול מזדהה ומספר שהחליטו הוא וילדיו למכור את היונימוג ומה אני אומר וכמה צריך לדרוש. אנחנו מנהלים שיחה על הנושא, ונפרדים לשלום.

בערב אני חוזר הביתה ומספר לזוגתי שתחיה על העינין כקוריוז בקטע של הטלפון, ואז היא אומרת ואני מצטט בדיוק: "אז למה אנחנו לא קונים?" השתנקתי לחצי שעה בערך, שבסיומה פלטתי בקול חנוק: זה רעיון מצויין. בקיצור, בהמשך היא עוד מוסיפה שזה באמת רעיון נהדר למתנת יום הולדת לך, ובכלל אחרת כל החיים אני אשמע אותך מצטער איך פספסת את ההזדמנות.

אנחנו מסכמים שמעכשיו אני מספר לכולם שהיא קנתה לי ליום הולדת מרצדס (למי שלא זוכר יונימוג זה מרצדס).

לאחר מספר ימים אני נוסע לבחור, אוכל איתו ארוחת בוקר שבסיומה אני מניע את היונימוג ונוסע לדרכי.

נוסיף ונספר שקיבלתי את הכלי עם ביטוח עד לחודש מאי וטסט לעוד שנה וחצי, כי בטרקטור חקלאי הטסט הוא כל שנתיים אבל זה כבר לדיון אחר.

יותר פרטים על הכלי בהמשך.

unimog-erel.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור יפה, ומברוק על הקניה !

האם אתה עדיין מחזיק את היונימוג הקודם? מה ההבדל בין הדגמים?

בכל מקרה, למיטב ידיעתי לא תוכל להשתמש בביטוח של המוכר - תוקפו פג ברגע שעשית העברת בעלות. תעשה ביטוח על שימך.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי של סיפור! ספר קצת פרטים טכניים - איזה יונימוג זה ? אני מבין שהוא נקרא טרקטור, אפשר לרשום אותו כאספנות ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

והלוואי על כולנו בנות הזוג כאלה!:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...