Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי השיטה הבטוחה והטובה לקנות בEBAY?

gt94
שימו לב! השרשור הזה בן 5777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לעצה טובה מבעלי ניסיון.

אני מעונין לבצע קניות דרך EBAY, אך אין ברשותי כרטיס אשראי בינלאומי. מהן שיטות התשלום הקיימות ואיזו מבינהן היא האידאלית?

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,אין צורך בכרטיס אשראי בינלאומי אלא רק בויזה,ז"א לא ישרכארט וכו' אלא ממש ויזה בעלת 16 ספרות,שיטת התשלום המקובלת היא דרך PAYPAL.COM,אחרי רישום קצר תוכל לשלם למוכרים באיביי (בתנאי שהם מוכנים לעבוד עם פייפל ורובם כן).

שים לב לתנאי המכירה לפני שאתה קונה משהו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,אין צורך בכרטיס אשראי בינלאומי אלא רק בויזה,ז"א לא ישרכארט וכו' אלא ממש ויזה בעלת 16 ספרות,שיטת התשלום המקובלת היא דרך PAYPAL.COM,אחרי רישום קצר תוכל לשלם למוכרים באיביי (בתנאי שהם מוכנים לעבוד עם פייפל ורובם כן).

שים לב לתנאי המכירה לפני שאתה קונה משהו.

בהצלחה.

אם אתה כבר ער, מה זאת אומרת ויזה בעלת 16 ספרות? איך אני משלם ללא כרטיס אשראי בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את זה כבר בהתחלה, השאלה הייתה איך משלמים ללא כרטיס אשראי? האם דרך העברה בנקאית זה בטוח? או שיש שיטה אחרת? ואם אני רוצה להירשם לPAYPAL ואין לי אשראי, זה אפשרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להירשם ל PAYPAL ללא ויזה זה לא אפשרי.

בקשר לתשלום בלי כרטיס אשראי - אתה יכול להשתמש ב WESTREN UNION שזה שירות העברת מזומנים בינלאומי, בישראל ניתן להשתמש בו בסניפי הדואר - אמנם שיטה זו לא בטוחה, שכן אתה פשוט שולח למוכר את הכסף מבלי אפשרות לקבל אותו בחזרה אם הוא עבד עליך (שלא כמו בפייפאל - אמנם גם פייפאל זו לא הדוגמא לבטיחות אבל זה כבר דיון אחר).

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

:xמצטער על ההקפצה אבל הרישום ל-PAYPAL פשוט הורג אותי.

State: Please enter a valid State.

Home Telephone: The phone number is not properly formatted.

Password: Your password must contain between 8 and 20 characters. Please enter a longer password.

בחרתי ב-STATE את IL,אז הוא רושם לי שהמיקוד והעיר הם לא נכונים.

מספר טלפון של הבית גם לא מתאים לו.

סיסמא שאני מכניס היא בת 9 תווים ועדיין לא טוב לו:x:x

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IL מייצג את מדינת אילינוי בארה"ב לכן לא הצלחת. בקשר לסיסמא, היא צריכה להיות "אלפא נומרית" כלומר: גם מספרים וגם ספרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...