Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירורון לגבי רכב-גולףMK4קופה צבע אפור מנוע 2.0 ידנית+PIC

mines
שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ביום רביעי נסעתי לאשקלון על מנת לראות רכב

עד שמצאתי גולף קופה MK4 מנוע 2.0 ידנית בצבע אפור נסעתי מפתח תקווה לאשקלון במיוחד בשביל הרכב ראיתי אותו התלהבתי ממנו הרכב נוסע טוב נראה טוב אבל דבר אחד הפחיד אותי שהמוכרים הם שני סוחרים,אמרתי לעצמי ניתן לזה נסיון קבעתי עם הבחור ליום שישי בבוקר שיבוא לפתח תקווה לבדיקה ואמרתי לעצמי שבכל זאת אני מעדיף לבדוק יותר לעומק את הרכב עשיתי בירורון לפי מספר הרכב והרכב יד 7 3 הבעלים האחרונים מכרו את הרכב בצורה כזאת

הראשון מכר אחרי חודש הבחור שאחריו אחרי 35 יום והבחור שאחריו מכר אחרי 8 ימים

משהו מכיר את הרכב ויודע את הסיפור שלו?

אני פשוט לא מפסיק לחלום על הבובה הזאת וכלכך מציק לי שהבעלים היה צריל לשקר לי

בכל זאת אני כלכך רוצה את הכרב הזה שהוא לא יוצא לי מהראש!

האם כדאי לי בכל זאת ללכת עליו? או לרדת מזה?

תודה לכולם מקווה שייעצו לי פה בצורה הכי טובה כי זה סכום לא קטן ולא כדאי להוציא אותו על רכב קומבינה.תודה רבה לכולם בברכה עמית icon_lol.gif

http://img50.imageshack.us/img50/6862/e182899192007032710033 2pw5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים ישמור, למה אתה שואל אותנו בכלל , תראה כמה אתה נלהב לזרוק את הכסף שלך לפח

הריי עומד לפניך שקרן + 3 בעלים קודמים שזרקו את הרכב תוך פחות מחודש , זה לא רמז מספיק גדול ?! אתה מחפש פה אישור לקנות רכב בגלל שאתה רוצה אותו , אבל אתה יודע שהוא חרא, ואתה מצפה שנבוא ונגיד לך "יהיה בסדר" ?

אז יודע מה? יהיה בסדר. לך , תקנה. תתאכזב. תמכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף, אבל לא צריך לקפוץ עד כדי כך למסקנות מכלילות.

יכול להיות שהאנשים שמכרו אותו מוקדם היו גם הם סוחרים, שחיפשו לקנות בזול ע"י מיקוח ולמכור במחיר גבוה יותר - והרכב במצב טוב, יש גם סוג כזה של סוחרים - אלו שמתמקחים עם קונה עד צאת נשמתו, קונים במחיר זנותי ומוכרים במחיר גבוה יותר מזה שבו קנו את הרכב.

אם אתה כל כך נלהב מהרכב, קח אותו לבדיקה במכון טוב - פרסם פה את התוצאות בצירוף המחיר שהמוכר דורש ותקבל אינפורמציה לגבי מצב הרכב וכדאיות הקנייה.

בהצלחה!

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם

המלצה למכון בדיקה שיהיה ברמה מאוד גבוהה?

קומפיוטסט באשדוד? יעשה את העבודה? הם מתחייבים לחצי שנה אחריות

אבל אחריות על מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לך על הכסף של הבדיקה חביבי.

7 ידיים, חסר גולף בארץ שאתה רץ לקנות אצל מישהו ששיקר לך ?

אתה מתעסק עם חומר נפץ, רד מזה לפני שתתקע עם משהו בעייתי.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה שאני אמכור :)

עשית את הדבר הנכון. להסתבך עם גולף מקומבנת זה משהו שאף אחד לא רוצה להכנס אליו.

אפשר למצוא גולף 3 דלתות ידנית, אבל צריך דיי הרבה סבלנות (קופה זה לא המינוח הנכון וזה מעצבן כשמשתמשים בו)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ידידי ושבת שלום.

טוב עשית שלא רכשת את הרכב , כמו שאייל אמר לרכוש גולף או כל רכב אחר מקומבן ובמיוחד מסחורים זו סכנה (כמעט כולם בלי הכללה), רכב טוב לא מוצאים אצל סוחרים\מגרשים ושות' , לסוחרים\מגרשים יש נטייה לרכוש רכבים שיקנו את עין הרוכש אפילו אם עשו תאונה שגרמה לרכב לרדת מהכביש. יש הרבה אקזמפלרים כמו פיאט קופה,בימר,לאנצ'יות ועוד רכבים שנמצאים במגרשים\סוחרים, שהיו נמכרים במהירות כזאת אם רק היו אצל ידיים פרטיות ואוהבות.

לסיכום "כל עכבה לטובה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, גם לג'נטים של ה A8 כמו שיש על הרכב שלי , וכמו שכפי הנראה יש על הרכב שרצית לקנות, יש חיקויים סיניים זולים

אז במידה ואתה מוסיף על ג'נט כזה, וודא שהוא מקורי.

(במקורי גוון אפור עכבר כהה בין הצלעות)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי נו..הוא יותר יפה משלך :wink:

שלך זה צבע של בנות, הוא צבע של גברים אמיתיים :lol:

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף, אבל לא צריך לקפוץ עד כדי כך למסקנות מכלילות.

יכול להיות שהאנשים שמכרו אותו מוקדם היו גם הם סוחרים, שחיפשו לקנות בזול ע"י מיקוח ולמכור במחיר גבוה יותר - והרכב במצב טוב, יש גם סוג כזה של סוחרים - אלו שמתמקחים עם קונה עד צאת נשמתו, קונים במחיר זנותי ומוכרים במחיר גבוה יותר מזה שבו קנו את הרכב. נכון אבל שלושה ?!!! וכול אחד קנה מסוחר אחר ומכר לסוחר אחר ?!!! מצטער אבל זה לא הגיוני

אם אתה כל כך נלהב מהרכב, קח אותו לבדיקה במכון טוב - פרסם פה את התוצאות בצירוף המחיר שהמוכר דורש ותקבל אינפורמציה לגבי מצב הרכב וכדאיות הקנייה.לא. חד משמעית לא. אם אתה רואה מכונית שיש לה שלושה בעלים בפחות משנה , אזי שום מכון לא יעזור , כי המשמעות היא שהם בדקו אבל מצאו את הפאק רק אחרי שנהגו בה , ואתה לא יודע איזה פאק הם מצאו, אבל אתה כן יודע שהו מספיק חזק כדי שימכרו מייד לסוחר, ויפסידו כסף ,ויכנסו עוד פעם למירוץ אחרי מכונית אחרת. אף אחד לא מסכים להיראות פראייר ולהפסיד כסף אא אם כן הוא מבין שאם ישאר עם הרכב הוא ישקע עוד יותר

בהצלחה!

אומנם פותח השירשור לא קנה את הרכב וטוב שהוא לא קנה , אבל אם יש יכולת לדעת בעלים קודמים ומוצאים דבר כזה לא בודקים

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...