Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה אופל קורסה 1984

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכירה אופל קורסה שנת 84 מנוע 1200 גיר רגיל, 2 דלתות (לא 3 אלה קופה ) ! יד 7, צבע לבן.

הרכב מעוקל לכן הוא מיועד לפירוק או לשטח, או לפרויקט כל שהו .

הרכב מטופל ברמה גבוהה ביותר, טיפולים לפני הזמן , מחליף שמן כל חצי שנה, ולא מוסיף אף פעם (הרכב לא נוזל שמן ולא מים בכלללל) , הגיר מחליף חלק, הקלאץ' פיקס.

מנוע שקט מאוד, התנעה חלקה, מצבר חדש 400 ש"ח, בולמי מונרו 1000 ש"ח (לפני כמה חודשים ) .

ריפודים במצב חדששש ללא קתמים ( הריפודים ולא הכיסוי, אין כיסוי !), טבלון ללא סדקים .

מזגן נראה לי צריך רק חגורה וגז ( לא בדקתי, אבל הוא מוציא אוויר כמעט קר לכן אמרו לי שצריך למלא רק גז ) .

ברכ יש מערכת יוקרתית למי שמעוניין (לא חובה) שכוללת מגבר רוקפורד 400 4 יציאות (יש לי עוד אחד בבית יותר פשוט מחברת מטריקס 1400W) .

2רמקולים אחוריים ביצה של מורל 120 RMS .

רדיו דיסק פנסוניק חדששש קורא MP3 עם שלט.

סאב של רוקפורד 150 RMS .

פנים האוטו בצבע כתום אורגינלי מהחברה, מבחוץ לא נראה הכי טוב בעולם, אך שמור מאוד.

האוטו ללא טסט מ ינואר 2007 בגלל העיקול הזנחתי את הטסט ( למרות שהוא היה עובר בלי שום בעיה ) .

אני מצפון הארץ, כל מי שמעוניין שיתקשר למספר 050-2188188, אם לא אענה שתאירו הודעה, אם לא רוצים להתקשר תשאירו הודעה בפורום ( הודעה פרטית או תגובה ) ואני אחזור אליכם.:wink:

אני מבקש לא להתקשר סתם ( כבר הציעו לי 2000 ש"ח ללא המערכת ובטוח שדחיתי את ההצעה ). למביני עניין, השקעה כדאית.

BMW M3 לבעלי לב חזק !!!

Everybody makes mistakes, that’s why they put erasers on pencils!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...