מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: למכירה אופל קורסה 1984

נהג חדש (> 40 הודעות)

למכירה אופל קורסה 1984

למכירה אופל קורסה שנת 84 מנוע 1200 גיר רגיל, 2 דלתות (לא 3 אלה קופה ) ! יד 7, צבע לבן.

הרכב מעוקל לכן הוא מיועד לפירוק או לשטח, או לפרויקט כל שהו .

הרכב מטופל ברמה גבוהה ביותר, טיפולים לפני הזמן , מחליף שמן כל חצי שנה, ולא מוסיף אף פעם (הרכב לא נוזל שמן ולא מים בכלללל) , הגיר מחליף חלק, הקלאץ' פיקס.

מנוע שקט מאוד, התנעה חלקה, מצבר חדש 400 ש"ח, בולמי מונרו 1000 ש"ח (לפני כמה חודשים ) .

ריפודים במצב חדששש ללא קתמים ( הריפודים ולא הכיסוי, אין כיסוי !), טבלון ללא סדקים .

מזגן נראה לי צריך רק חגורה וגז ( לא בדקתי, אבל הוא מוציא אוויר כמעט קר לכן אמרו לי שצריך למלא רק גז ) .

ברכ יש מערכת יוקרתית למי שמעוניין (לא חובה) שכוללת מגבר רוקפורד 400 4 יציאות (יש לי עוד אחד בבית יותר פשוט מחברת מטריקס 1400W) .
    2רמקולים אחוריים ביצה של מורל 120 RMS .
    רדיו דיסק פנסוניק חדששש קורא MP3 עם שלט.
    סאב של רוקפורד 150 RMS .

פנים האוטו בצבע כתום אורגינלי מהחברה, מבחוץ לא נראה הכי טוב בעולם, אך שמור מאוד.

האוטו ללא טסט מ ינואר 2007 בגלל העיקול הזנחתי את הטסט ( למרות שהוא היה עובר בלי שום בעיה ) .

אני מצפון הארץ, כל מי שמעוניין שיתקשר למספר 050-2188188, אם לא אענה שתאירו הודעה, אם לא רוצים להתקשר תשאירו הודעה בפורום ( הודעה פרטית או תגובה ) ואני אחזור אליכם.

אני מבקש לא להתקשר סתם ( כבר הציעו לי 2000 ש"ח ללא המערכת ובטוח שדחיתי את ההצעה ). למביני עניין, השקעה כדאית.

BMW M3 לבעלי לב חזק !!!
    Everybody makes mistakes, that’s why they put erasers on pencils!!

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נושאים דומים

1. למכירה אופל קורסה
    By K-f-i-r in forum מכירה - מכוניות ואופנועים בלבד
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 08/03/07, 16:02
  2. אופל קורסה למכירה...
    By Possibilities in forum מכירה - מכוניות ואופנועים בלבד
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 07/05/06, 17:21

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים