Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערד, דריפט + גימקנה (נוסף סרטון בעמוד 4)

senda
שימו לב! השרשור הזה בן 6201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום היה יום מיוחד, יום אימון של גימקנה ודריפט.

גימקנה מצויינת נערכה לכמה חברים בערד, אפילו שני מסלולים שונים באופיים. מסלול אחד קצת טכני ומסלול שני מהיר מאוד.

בנוסך היו כמה החלקות נחמדות מסביב לשתי הכיכרות בקצה המנחת.

סרטונים ופרוט, בקרוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צריך להתקשר לראש הקהילה הבדואית שם באזור, להודיע שאתה בא ביום זה וזה, לבקש שינקו את השטח מכלבים שוטים וגמלים ולשלם 150 שקלים לרכב עבור שעת עלייה על המסלול. את הסכום יש לשלם בהעברה בנקאית לחשבון בבנק הפועלים מספר 2642, סניף 610, עד שבוע לפני האירוע. תודה מראש :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להתקשר לראש הקהילה הבדואית שם באזור, להודיע שאתה בא ביום זה וזה, לבקש שינקו את השטח מכלבים שוטים וגמלים ולשלם 150 שקלים לרכב עבור שעת עלייה על המסלול. את הסכום יש לשלם בהעברה בנקאית לחשבון בבנק הפועלים מספר 2642, סניף 610, עד שבוע לפני האירוע. תודה מראש :lol:

אתה עוד תיתן להם רעיונות :-P

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדונאט מסביב לאחות היה נחמד, מחכה לעוד סרטונים

זה רק אני, או שאין קישור לסרט?

אולי חטפתי שם מכה של שמש.

בכל מקרה, כרגיל, היה מעולה.

רוני, דופקים אותך - אני שילמתי רק 120 שקל.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפני התוצאות פרוט קל:

בגימקנות השתתפו שלושה קליאו ספורט - ניר, רוני ורוי. שתי מיאטות NC - ניב ובן. מיאטה NB - תום. S2000 - ערן. STI - ליאור. ניסן 200SX - יוני ו306 XSI - עם אופיר גל הידוע.

נערכו שתי גימקנות, אחת טכנית יותר שכללה סללומים, ישורת אחת וסיבוב של הכיכר הקטנה. ואחת מהירה יותר, עם ישורות ארוכות שבקצה כל ישורת קטע טכני קשה. ולדבר החשוב, תוצאות:

בגימקנה הראשונה היה קרב קשה, רוני היה המוביל החל מהסיבוב הראשון ועד לרביעי, בסיבוב החמישי והאחרון הוא נעקף על ידי ניר, ניב וליאור והגיע למקום הרביעי, מאכזב יחסית לאגדת הגימקנות שהננו. לאחר סיבוב זה הוא ביקש סיבוב מיוחד ולכן הוקצה לו סיבוב נוסף שאיינו מוכלל בתוצאות ובו הוא הוכיח שאולי הוא קשה קליטה אבל בסוף הוא קולט - תוצאה זהה למקום הראשון - ניר.

סיכום תוצאות האמת נותן את התוצאות הבאות:

ראשון - ניר עם 50.7

שני ניב (בנסיעה על ה S2000 של ערן) עם 51

שלישי ליאור וה STI עם 51.1

רביעי האגדה החיה שנשארה מחוץ לפודיום בסיבוב סיום אכזרי. רוני עם 51.2

בגימקנה השני שיחקו טוב שני התחומים - כוח וטכניקה. בקטגוריה זאת היו פחות סיבובים ופחות משתתפים כאשר יוני ורוי פרשו להם והתוצאות:

סיבו ראשון הובלה של ניר 1:17.73. רוני נתן זמן מצויין של 1:16.55 אבל פסילה שמוסיפה 3 שניות הותירה אותו מאחור. בסיבוב השני חזר וכבש רוני את מקומו עם הובלה של 26 מאיות השניה 1:16:60 מול 1:16.86. בסיבוב השלישי נתן רוני זמן שיא ושיפר במעל 4 שניות את זמנו הטוב ביותר - וזאת בעזרת נהיגה חזקה על ה STI של ליאור - 1:12.50. לצערו הרב בסיום הקרב הוא טיפס על קונוס - דבר שגרר שוב קנס. ניר ניצל את ההזדמנות ונתן תוצאה מצויינת של 1:15.44 בדיוק 6 מאיות פחות מהזמן של רוני כולל הקנס. תוצאות סופיות:

ראשון - ניר 1:15.44

שני - רוני 1:15.50

שלישי - ליאור 1:15.82

רביעי - ערן 1:17.66

למען האמת - לא קבענו מראש כמה תחשב תוספת זמן פסילה, 2 או 3 שניות. האופציה של ה 3 שניות נבחרה כדי שרוני ישאר שני ... ;-)

בסוף הארוע (ולמעשה גם בהתחלה) נערכו בכיכרות ערד הסיבה העיקרית להגעה עד לשם (לפחות שלי). אימוני דריפט. שלושת המיאטות עלו לכיכרות ופצחו בהחלקות... הנה הסירטון שנעלם קודם מפה:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1427471

אז תודה לתום שהכין את המיאטה שלי עם צמיגי דריפט (ששומשו גם לגימקנה), תודה לכל מי שבא, תודה לבן שהלך לספק לי דלק שנגמר תוך כדי הדריפטים. תודה לרוני. אתה יודע על מה :-)

נתראה בארוע הקרוב :-)

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני, או שאין קישור לסרט?

אולי חטפתי שם מכה של שמש.

בכל מקרה, כרגיל, היה מעולה.

רוני, דופקים אותך - אני שילמתי רק 120 שקל.

היה סרטון והקישור אליו נעלם משום מה :roll:

בכל מקרה, ניב צירף את הקישור מחדש בתגובה החדשה שפרסם.

בקשר למחיר - דפקו את שניכם, במידה ותביאו איתכם כבש או תרנגול הודו זכר כמתנה לראש השבט המחיר צונח ל 25 ש"ח לשעה.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, כנראה ששכחתי לציין שחשבון הבנק המדובר הוא על שם אחד סקורניס, או כמו שרזמל אוהב לקרוא לו: "סקורניס גרזן לי הסקסו (עכשיו כבר קליאו)".

בכל מקרה, רציתי להודות לערן (S2000), לבן (אחמד מיאטה :wink: ), לתום (האחות סדובסקי) ולליאור (STI) שנתנו לי סיבוב (ואיכשהוא בסוף התחמקתי מלתת להם בחזרה - כנראה שהאוטו שלי לא מספיק מעניין...) - היה כיף אדיר!

סרטונים - בתקווה בקרוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד נהניתי במיוחד בחלק הראשון של הבוקר שכלל נהיגה מנהלתית בכבישי הבקעה.

מסלולי הג'ימקנה הנוכחית תוכננו כולם ע"י רוני - והתאימו לכל סוגי הרכבים- ואת זה ניתן לראות בתוצאות הצמודות של כולם.

אני פרשתי מהמסלול השני בגלל עייפות החומר - שלי ושל הקליאו - ככה זה שמזדקנים:)

כן יירבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי מערד עם בעיה בקלאץ', ברקסים גמורים ומלנומה. אבל ג'יזס קרייסט איזה כיף.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד נהניתי במיוחד בחלק הראשון של הבוקר שכלל נהיגה מנהלתית בכבישי הבקעה.

מסלולי הג'ימקנה הנוכחית תוכננו כולם ע"י רוני - והתאימו לכל סוגי הרכבים- ואת זה ניתן לראות בתוצאות הצמודות של כולם.

אני פרשתי מהמסלול השני בגלל עייפות החומר - שלי ושל הקליאו - ככה זה שמזדקנים:)

כן יירבו

לפעמים צריך לדעת מתי לפרוש :wink:

שמח שנהניתם,

יצא לי להיות במנחת באמצע שבוע שעבר לצורכי לימוד למטרת FSAE (לא הייתי שם מאז מאי שעבר) - איזה זיכרונות..

עשו שם מסלול יפה!

רוי אני מקווה שהבייתה נסעת דרך 232..

וזה שיש לך ילדים לא עושה אותך זקן, הכל בנשמה.

חג שמח.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוון של שתי המסלולים יצא מצויין!

רוני, אם כבר הקליאו עניינה אותי רק במסלול הראשון ובאמת חבל שלא לקחתי סיבוב.

המסלול השני הרגיש כמו "מסלול" ושם הקליאו פורחת רק בגלל כוח מנוע, ראית בעצמך מה ההבדלים במקצה בודד על הSTI ו/או הS2000.

ערן, אתה בטוח לגמרי שהברקסים גמורים? אני ממש לא בטוח. הם העלו טיפונת עשן בגלל הבלימה האגרסיבית מידי של בן במסלול המהיר אבל זה הכל.

דרך אגב הרמן, אחרי שרוי ויתר על למבורגיני קונטאש' לטובת קליאו ספורט משיקולי משפחה.. אני חושב שאפשר להכריז עליו רשמית בתור זקן!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברקסים לא נמצאים כרגע בראש רשימת הבעיות - האס עלתה היום על גרר לכיוון המוסך המרכזי (לא נוסעת בכוחות עצמה). משהו נדפק בקלאץ' לגמרי (הקלאץ' לא נגמר - הוא לא משתלב ועכשיו גם אי אפשר ללחוץ בכלל על הדוושה) :(

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...