Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה - נסיעה לגרמניה...

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלם לכולם,

אני נוסע לגרמניה וחשבתי אולי להשלים שם כמה קניות שאני אמור לעשות

אני צריך לקנות מגבר אחד של אודיסון מונו,ואחד ושתי ערוצים.

וגם כמה דברים של הרטז,

מישהו יודע אם יש שמה מבחר של הדברים האלה? האם יותר זול?

תודה , טום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה עוד צריך משם?

דווקא אישית הייתי הולך לכיוון של אטון.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כבר אתה בגרמניה עזוב הרץ וכך:

http://www.woofersetc.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=3565

בגרמניה המיד הנ"ל יעלה קצת פחות וגם כך המחיר שלו לא רע בכלל..

תשלב עם הטוויטר הכי נחשק בארץ הסופרימו של מורל ותהנה!

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש ייעוץ רק בקשר להרטז ואודיסון!!!!

לא דברים אחרים...

עזרה?

דבר ראשון: תפסיק עם סימני השאלה! אנחנו לא חברות שלך :arrow:

דבר שני: למה מוצרים איטלקיים מגרמניה? סע לאיטליה.

דבר שלישי: תבחר לבד כל עוד אתה לא נותן תקציב ומבהיר מה בדיוק אתה מחפש!

http://www.extremeaudio.de/index.php?main_page=index&manufacturers_id=93&cusid=13ad7ea6ea4ec554af90184f8b880cc2

http://www.extremeaudio.de/index.php?main_page=index&manufacturers_id=92&cusid=13ad7ea6ea4ec554af90184f8b880cc2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנואל, שאלתי אותו שאלה והוא לא ענה עליה רק התעצבן. בגלל זה - היחס שהוא נותן=היחס שהוא מקבל ויקבל :x

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה חברה..

אם מגרמניה כבר אז למה לא להביא משם את הסט השני הכי טוב באירופה עד 300 יורו?

http://www.canton.de/en-produktdetail-car-qs2.160.htm

קנטון היא יצרנית הרמקולים (יצרנית , לא בונה מחלקים של אחרים) החמישית הכי גדולה בעולם.

אני הייתי רץ וקונה את הסט הזה , הוא עולה פחות מ 200 יורו בערך.

הוא לא מגיע יותר לארץ כי היבואן החליט משום מה ככה. למה? אלהים יודע.

מי שלא שמע את הטוויטר מגנזיום שלהם לא יודע עוד מזה טוויטר איכותי (לפוקאל ומורל שלום) .

סט מדהים , הכל גרמני , הכל אלומניום , הכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר בחור, פותח התר'ד היקר.

בוא נראה, גרמניה. מדינה מתקדמת, מעצמה אירופאית...ככל הנראה יהיה יש מבחר של מוצרים 8) . לגבי המחירים - לא חושב שיהיה לך בהרבה יותר זול אם יתפשוך במכס וחוץ מזה, הם מרוויחים ביורו ואתה עדיין לא, לכן היורו קצת מייקר את המוצרים. באופן כללי - אם אתה הולך על סדרות גבוהות, אני מאמין שיהיה לך זול משמעותית, אחרת, עדיף לקנות בארץ. נוסחה נכונה בד"כ לקניות בחו"ל.

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כבר אתה בגרמניה עזוב הרץ וכך:

http://www.woofersetc.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=3565

בגרמניה המיד הנ"ל יעלה קצת פחות וגם כך המחיר שלו לא רע בכלל..מנואל , מה בדיוק אתה יודע על בראקס שאתה מפאר אותה כ"כ ? פשוט אני לא מבין ושאלתי אותך פעם , שמעת אותה ? שמעת מישהו בפורום טוב שעשה כתבה עליה ? מהיכן בדיוק ההמלצה הזו ? ואני אשאל אותך שאלה פשוטה ותענה בכנות , אתה מוכן לקנות את המיד הזה , שאתה ממליץ עליו ? כי 600 דולר על מיד זה הרבה כסף

תשלב עם הטוויטר הכי נחשק בארץ הסופרימו של מורל ותהנה!

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף פה .

מי אמר שהמיד של בראקס הולך עם טוויטר של סופרימו?

לא תמיד כל הרכיבים הולכים ביחד.

כמו כן מה עם קרוס?

ואיזה מגבר סופר איכותי יזיז אותו?

וCD שינצל אותו.

שלא נדבר שאם תופסים אותו במכס עם כזה וופר .. אויי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בברכה יהודה

שאני יגיד לך דבר מה?

אני הרעיון שלי לפני ה- K2P היה לייבא את המיד הנ"ל של בראקס! ולהוסיף אליו סופרימו.

מישו חייב לקנות אותו כדיי לשמוע לא? פשוט אף אחד לא תכנן אצלי במשפחה להגיעה לביקור מארה"ב מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני קורא את הכותרת אני חושב שמישהו צריך עזרה בנסיעה לגרמניה :|

קונים כרטיס , וטסים.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני יגיד לך דבר מה?

אני הרעיון שלי לפני ה- K2P היה לייבא את המיד הנ"ל של בראקס! ולהוסיף אליו סופרימו.

מישו חייב לקנות אותו כדיי לשמוע לא? לא . לדעתי יש הרבה דברים אחרים שלא שמעו בארץ , ויש הרבה פחות סיכון בלקנות אותם על עיוור פשוט אף אחד לא תכנן אצלי במשפחה להגיעה לביקור מארה"ב מה לעשות.

לי אישית אין בעיה עם לקנות דברים על עיוור , כי במדד סיכוי/סיכון יש לי יותר סיכוי ליפול טוב מאשר רע . מה נעשה ומדינתנו הקטנה לא מבורכת בציוד אודיו טוב (לא לרכב ולא לביית) כי כאן כולם לא רוצים לצאת פראיירים , ולכן קונים מה שכולם קונים . ומה נעשה וכשכולם מסתכלים על השכן/חבר אזי הם מתכנסים למכנה המשותף הנמוך ביותר ו/או הפלצני ביותר (העשירים שרוצים להתבדל) .

אבל ע"מ שהשמשוואה שלי תעבוד צריך להיות ידע מוקדם מסויים שיתן רמזים עד כמה זה יתאים , ומנסיון של שנים בקניית ציוד על עיוור הבראקס שלך לא נותן את האיתותים האלו .

מה עוד שיש חברות שאי אפשר ליפול איתן כמו סיז סקאןספיק פירלס , אז למה ללכת על מיד יקר יותר מהמידים של החברות האלו ?

אני לא מבין , אבל אם יהיה לך הכסף אז לך על זה , ואני חושש שיש יותר סיכוי שתתאכזב מאשר שתהנה

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...