Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי קרטר בפיאסטה

ETBK
שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

החלטתי לפרק קרטר בגלל מלא משקעים שבטוח יש ולנקות שם, כמו כן המכסה שסתומים מלא גם הוא בג'יפה.

רציתי לדעת האם האטם של הקרטר אצלי הוא רב פעמי כמו במכסה שסתומים או שיש להחליף עם הפרוק?

ד"א הניקוי הוא בגלל מעבר לשמן 10-40.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שפתחת וסגרת ואין נזילות לא אומר שזה אטם רב-פעמי. נשמע לי מוזר אבל מאחר ואני לא מומחה בתחום אני אשאיר את חוות הדעת למומחים.

לגבי להוריד קרטר בגלל שאתה עובר לצמיגות שמן אחרת נשמע הזוי ומיותר לחלוטין. אם אתה מחפש עיסוקים אתה יכול לפנות אליי, אני אספק לך הרבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה רב פעמי, נתקלתי בו בעבר במכוניות אחרות. (וקטורית למשל זה חד פעמי)

2. לדעתי זה לא הזוי- יש שם לכלוך בכמות כזו שדורשת ניקוי.

בכל מקרה במעבר צמיגות צריך לעשות פלאש (או עם חומר יעודי או עם שמן זול) - הניקוי מקל על הפלאש.

באמת נחכה למומחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שלא תקבל שום עזרה עקב צורת ההתייחסות שלך לתשובות שאתה מקבל.

אתה שאלת לגבי אטם ולא פילטר אז בבקשה ממך..ובאמת תמתין למומחים שמבינים באטמים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה שאלת המקורית:

רציתי לדעת האם האטם של הקרטר אצלי הוא רב פעמי כמו במכסה שסתומים או שיש להחליף עם הפרוק?

לאחר שקבלת תשובה, זו התיחסותך:

יופי.. הבנת הנקרא ממכם והלאה

שאלתי סה"כ האם הפילטר רב או חד פעמי, תחסכו את חוות הדעת בנתיים.

מי שיש לו מושג שיענה.

ננעל!

אגב, יש לי מושג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...