Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירה בליסינג - קורולה, מזדה3, מגאן, פוקוס

raven
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לבחור בימים הקרובים.

האוטו אמור להגיע תוך חודש, ככה שאין ספק שלא מדובר בדגם חדש של טויוטה.

אני נוסע כ80 ק"מ ביום, גם בעיר וגם בכבישים מהירים

אין חשיבות גדולה מידי למרחב במושבים האחוריים (עדיין אין ילדים).

רוצה רכב אמין, ללא בעיות מכניות תכופות.

רוצה רכב בטוח יחסית לאחרים.

אז מה עושים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים?

א. נסיעות מבחן. בכל זאת, כנראה תהיה תקוע עם הרכב הזה עוד שלוש שנים, אז כדאי שתאהב את מה שאתה לוקח.

ב. אישית, נשמע כאילו שהפוקוס היא המתאימה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת היכן רוב נסיעותך האם מדובר על זוג או משפחה שתשתמש ברכב או מה אתה מחפש מהרכב ,נוחות ,שקט בנסיעה , ביצועים .....?

המגאן - נוחה יותר מכולם אך עצלה (הרבה תקלות אך אתה לא משלם סתם מרגיז ) עדיף שתיקח את הC4 יותר כייפית .

פוקוס - נוחה קלה לנהיגה אמינה כייפית לנהיגה .

קורולה - נראית ממש רע מבחינתי ,אנמית מידי לטעמי מרעישה מאוד בנהיגה לא כייפית לנהיגה כמו הקורולה הקודמת ,עכשיו תגיע הקורולה אשר מצויידת בגיר רובוטי לא היתי ממליץ על הגיר הזה ,גיר כמו ביאריס החדשה ...

מזדה 3 - חוץ מאשר שיש את הרכב הזה בכל פינה הרכב נעים לעין מושב נהג ממוצע לגמרי ,חלק אחורי מאוד צפוף בהשוואה לשלש הקודמות ,מהנה לנהיגה גיר טיפטרוניק .

לי יש כבר מס' חודשים סובארו אימפרזה ,לא נוחה ,אין ביצועים (95 כ"ס) רעש יתר ברכב ,האפשרות הכי גרועה בליסינג ...

עוד כשבוע מחליף למזדה 3 ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת היכן רוב נסיעותך האם מדובר על זוג או משפחה שתשתמש ברכב או מה אתה מחפש מהרכב ,נוחות ,שקט בנסיעה , ביצועים .....?

המגאן - נוחה יותר מכולם אך עצלה (הרבה תקלות אך אתה לא משלם סתם מרגיז ) עדיף שתיקח את הC4 יותר כייפית .

קורולה - נראית ממש רע מבחינתי ,אנמית מידי לטעמי מרעישה מאוד בנהיגה לא כייפית לנהיגה כמו הקורולה הקודמת ,עכשיו תגיע הקורולה אשר מצויידת בגיר רובוטי לא היתי ממליץ על הגיר הזה ,גיר כמו ביאריס החדשה ...

מזדה 3 - חוץ מאשר שיש את הרכב הזה בכל פינה הרכב נעים לעין מושב נהג ממוצע לגמרי ,חלק אחורי מאוד צפוף בהשוואה לשלש הקודמות ,מהנה לנהיגה גיר טיפטרוניק .

לי יש כבר מס' חודשים סובארו אימפרזה ,לא נוחה ,אין ביצועים (95 כ"ס) רעש יתר ברכב ,האפשרות הכי גרועה בליסינג ...

המזדה 3 לא כזאת מוצלחת.

אני לא בטוח כלל שהייתי עובר מאימפרזה אליה.

האם האימפרזה שברשותך היא זו עם מנוע ה1.5 ליטר החדש?

מכל הרשימה הזאת, הייתי הולך על פוקוס בגרסת 5 הדלתות (עם קצת לחץ אפשר לקבל).

פייבוריטית נוספת שלי היא הסיביק 5 דלתות שנראית מצויין לטעמי.

הקורולה, המזדה 3 והמגאן אלו מכוניות שהגיע זמנן להיות מוחלפות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזדה 3 לא כזאת מוצלחת.

אני לא בטוח כלל שהייתי עובר מאימפרזה אליה.

האם האימפרזה שברשותך היא זו עם מנוע ה1.5 ליטר החדש?

מכל הרשימה הזאת, הייתי הולך על פוקוס בגרסת 5 הדלתות (עם קצת לחץ אפשר לקבל).

פייבוריטית נוספת שלי היא הסיביק 5 דלתות שנראית מצויין לטעמי.

הקורולה, המזדה 3 והמגאן אלו מכוניות שהגיע זמנן להיות מוחלפות.

תרשה לי לחלוק עליך, האימפרצה היא רכב נחות בכל מובן מה 3, אין לרכב הזה שום זכות קיום , ודינו היה להיות מוחלף לפני שנים רבות.

הקורולה אומנם מוחלפת, אך בנוגע למאגאן, ובמיוחד בדגם ה 4 דלתות, הוא הרכב המשפחתי הטוב ביותר הנמכר היום בארץ.

מרווח

נוח

בטיחותי

מתנהג לא רע בכלל, ולנהג הממוצע הגיר האוטומטי לא כך נורא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, הסיוויק החדשה היא מקבוצת רישוי 5 ומעלה.

לגבי בחירת הרכב מבין ה4, קצת מתנגש פה הדרישות שלך, מכיוון שמבחינת בטיחות מגאן היא מספר אחת מבין כל ה4, עם היא מצויידת בESP אז בכלל.

אבל, מבחינת אמינות, המגאן לא בדיוק מצטיינת בכך. לא פעם ולא פעמיים נתקלתי בנהגים עם מגאן חדשה שנתקעו בגלל בעיות שהיו להם ברכבם. המגאן לא הכי אמינה.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד בענף הליסינג 5 שנים!

כך את הקורולה מבלי לחשוב פעמיים, נוחות ואמינות מס 1

קורולה נוחות מספר אחת..

מצטער חבוב , אולי אתה בענף הליסינג 5 שנים, אבל עדיין אתה לא יכול להבחין כנראה מהו רכב נוח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה החדשות התקדמו משמעותית מבחינת נוחות, מנסיון רב על כל הדורות מאז שהגיעה לארץ.

לא מדובר בקרשים של הדור הקודם ואלו שלפניו.

הן התקדמו גם מבחינת איכות חומרים ובניה וגם מעט בהתנהגות כביש,

עם זאת, אני לא בטוח שהייתי לוקח קורולה.

למעשה עמדתי בפני בחירה דומה מבין הרכבים הנ"ל והעדפתי לקנות גולף ולקבל את הוצאות הרכב במשכורת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטויוטה תהיה האמינה מכולן.

נוחות ובטיחות = מגאן.

אתה לא יכול לאכול את כל הצלחת ולהשאיר אותה שלמה.

אתה צריך לעשות חושבים ולראות מה יותר חשוב לך,אמינות,נוחות,ביצועים או בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רוב נסיעותיי יהיו לבד או בזוג.

מחפש נוחות ליושבים מקדימה.

הביצועים פחות חשובים לי: אני לא עובר את ה130

ולא אכפת לי גם בכמה זמן אני אגיע לשם (-:

שמעתי על הקטע עם הרעש בקורולה. נסעתי איתה קצת ולא הרגשתי.

זה קורה רק בכביש מהיר ? גם בעיר ? מה מקור הרעש ?

מה רמת האמינות של הפוקוס ? הבנתי שהמגאן נתקעת די הרבה בגלל בעיות מכניות / חשמליות וכו'. אני יודע שהקורולה והמזדה הרבה פחות. מה עם הפוקוס ?

ולגבי בטיחות - איך הייתם מדרגים את כל ה-4?

אני מבין שהמגאן הכי טובה בקטע הזה. מה עם השאר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...