Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרטים על מגבר AUDISON LR 3022(נערך)

שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש פרטים (אחרי חיפוש)

AUDISON LR 3022.

אני מחפש באיזה שנה יוצר.

ומה הנתונים המעשיים שלו.

ולא לפי החוברת. (את הPDF כבר יש לי)

תודה אלי

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את המניואל שלו אז מה בעצם חסר לך? זה לא מופיע שם?

LR זו בעצם הסדרה הבינונית שלהם, היום נקראת LRX.

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה הדגם? זה מגבר חלשלוש (=לא מתאים לך :lol:).

היה לי את ה 3062 ולא אהבתי אותו. הוא היה מחובר בבי-אמפ לטוויטרים והיה מאוד מאוד בהיר.

המגבר הנ"ל ישן מאוד (מה גם שהסדרה יוצרה במשך למעלה מעשור) ובניגוד לסדרות הזולות שלהם היום SRX ו LRX הוא היה קצת יותר איכותי מהן.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה הדגם? זה מגבר חלשלוש (=לא מתאים לך :lol:).

היה לי את ה 3062 ולא אהבתי אותו. אפשר לשאול מדוע לא אהבת אותו? הוא היה מחובר בבי-אמפ לטוויטרים והיה מאוד מאוד בהיר.

המגבר הנ"ל ישן מאוד (מה גם שהסדרה יוצרה במשך למעלה מעשור) ובניגוד לסדרות הזולות שלהם היום SRX ו LRX הוא היה קצת יותר איכותי מהן.

איתמר.

אם אני לא טועה המגבר הנ"ל הגביר זוג MT22 ברכב של ליאור וזה המצב היחיד מתוך 5-7 רכבים שבאמת הרגשתי שהטוויטרים הנ"ל מנגנים במצב במקסימלי מבחינת פירוט ונעימות לאוזן.

מנואל.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמרתי שננסה אותו. בתור מגבר לטיווטרים. במקום מגבר יקר יותר.

ומסימום נחליף עם לא יהיה טוב.

הוא נותן 22W RMS ב 4 אום * 2

30W RMS ב 2 אום * 2

להערכתי הוא יתן כ 15W RMS ב 8 אום. * 2 וזה יהיה מחובר לאלמנטים שלי.

ועם זה יהיה חלש. הוא יעבור לסופר טוויטר (עם יהיה צריך אחד) רמז על הטיווטרים שלי.

עם הייתי יכול לערוץ את התמונה של הכלבה שלי. היא הייתי מתביישת לשאול את השאלה על המגבר.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואמרתי שננסה אותו. בתור מגבר לטיווטרים. במקום מגבר יקר יותר.

ומסימום נחליף עם לא יהיה טוב.

הוא נותן 22W RMS ב 4 אום * 2

30W RMS ב 2 אום * 2

להערכתי הוא יתן כ 15W RMS ב 8 אום. * 2 וזה יהיה מחובר לאלמנטים שלי.

ועם זה יהיה חלש. הוא יעבור לסופר טוויטר (עם יהיה צריך אחד) רמז על הטיווטרים שלי.

עם הייתי יכול לערוץ את התמונה של הכלבה שלי. היא הייתי מתביישת לשאול את השאלה על המגבר.היא באמת נראת יותר אומללה היום :lol: היא כנראה נבוכה שמדברים על מגברים כאלו

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...