Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמצו חיה לחג!

Blue Jay
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדי פעם צצים פה נושאי אימוץ חיות ואני רואה שיש הרבה רוצים שפשוט לא יודעים מאיפה אפשר לאמץ אז הנה לכם דרך אחת -

מדור האימוץ השבועי של YNET - שעוזר לחיות רבות למצוא בית חם!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3382528,00.html

את הכלב שלי אני אימצתי מהרחוב - אבל גם אלו כלבים שמגיע להם בית.

חג שמח!

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתת לבעל חיים בית אוהב זו מצווה, ומובטח לכם שתקבלו המון חום ואהבה בחזרה!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמצו אותי .

כלב שחור . מצב בעייתי ( מילא שחור , אבל גם נכה 15% ) . חתיך לא נורמלי . גודש . יש אפשרות לתשלומים .

:-D

ואני אסיים בברכת חג שמח .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל זה בהחלט נחשב

אותה אני מוכן לאמץ.

מייאו !

אחד עם פרווה חמוד עם 4 רגליים הרבה (ואני מתכוונת הרבה) יותר ריאלי בשבילך...:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שמת לי חתול בתוך המנוע באחד הרכבים הקודמים שלי,

ונאלצתי לפרק חצי ממה שיש בתא המנוע כדי לפנות את השרידים שלו הרקובים שלו,

הפסקתי לחבב חתולים.

באותו אירוע התוודעתי לאיך נראה חתול מבפנים, לכן אני מתעב את החיה הזאת.

(שלא לדבר על זה שהם יושבים על הרכב ושורטים אותו)

בקשר לכלבים, מאוד רציתי לאמץ אבל אין לי לב להשאיר אותו בבית לבד כ"כ הרבה שעות (עובד הייטק שחוזר מאוחר כל יום)

לכן התפשרתי על דגים בינתיים.

בנוגע לחתלתולות מין כמו הנ"ל , מאין הבטחון הרב? :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שמת לי חתול בתוך המנוע באחד הרכבים הקודמים שלי,

ונאלצתי לפרק חצי ממה שיש בתא המנוע כדי לפנות את השרידים שלו הרקובים שלו,

הפסקתי לחבב חתולים.

באותו אירוע התוודעתי לאיך נראה חתול מבפנים, לכן אני מתעב את החיה הזאת.

(שלא לדבר על זה שהם יושבים על הרכב ושורטים אותו)

הפסקת לחבב חתולים כי השמיעה שלך לא מספיק טובה כדי לשמוע משהו מילל לך מתחת למכסה המנוע? או שאתה מאשים חתול בזה שהוא נכנס לך בכוונה תחילה לאוטו כדי להרוס לך את היום?

לא צריך לשנוא חיה על דבר שהיא לא מבינה...

בנוגע לחתלתולות מין כמו הנ"ל , מאין הבטחון הרב? :)

כי יש לך גולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזאת היתה תקופת בחינות, והרכב היה מכוסה במשך כמעט חודש (גרתי מול האוניברסיטה אז לא נסעתי)

לאחר הבחינות שמתי לב רק לריח.... :) לא היה סיכוי למייאו.

אז, מה לעבור למיאטה?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומר, כרגיל, אתה מפגין אידיוטיזם מוחלט.

לתלות חיה על הקיר?

עוד מעט תלך עם מעיל פרווה שהוכן מ300 סנאים נדירים רק בשביל שאוי אוי אוי לא יהיה לך קר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, צחקנו, הרצנו דאחקות, אבל העניין עדיין נישאר עניין רציני.

אתם לא יודעים כמה אנשים פגשתי, שלא היו מוכנים להתסכל לעבר כלב, אבל אחרי שאימצו אחד, הם פשוט לא יכולים בלעדיו (ואני באמת לא מגזים).

אני רוצה לראות בן אדם שנכנס למכלאה ולא יורד לו הלב לתחתונים, לראות איזה עולם אכזר יש בחוץ. אני ,אישית, לא יכול להכנס לאף מכלאה, כי אני יודע שהתקף הדיכאון שאני אכנס אליו לא יעבור לי כ"כ מהר.

אז יאללה...לכו לאמץ :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...