Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לכרטיס אשראי ומסגרת אישורים.

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש לי כרטיס אשראי של ישראכרט, ובדפים שקיבלתי במעמד פתיחת החשבון כתוב לי תחת מסגרת אשראי ככה -

מדד אישורים : 2,000 סכום מסגרת ישראקרדיט : 0

זה אומר שאני יכול להיכנס למינוס של עד 2000 ש"ח, או שאני לא יכול להיכנס למינוס ואני יכול לגהץ סכום מקסימלי של 2000 ש"ח בגיהוץ אחד?

תודה לכל העוזזרים.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שסך כל הקניות הלא משולמות שלך לא יכול לעבור את ה2000 ש"ח.

לדוגמא:

החיוב החודשי שלך יורד ב10 לחודש

קנית מערכת ב1700 ש"ח ב5 לחודש

יום אחרי קנית רמקולים למחשב ב300 ש"ח

באופן עקרוני לא תוכל "לגהץ" את הכרטיס לפני שירדו החיובים ב10.

אותו הדבר לגבי עיסקאות תשלומים - כל תשלום שיורד "מפנה" לך את יתרת האשראי.

מנסיון, זה לא תמיד "עוצר" אותך: הלאומי קארד שלי מוגבל ל50,000 ש"ח. כשהייתי בארה"ב מטעמי עבודה גיהצתי כ35,000 ש"ח בתנאי תשלום של שוטף + 30, שבוע לאחר שחזרתי טסתי לחופשה בשוויץ ואנגליה. מיותר לציין שעברתי את מגבלת האשראי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בחודש.

אם תקנה מוצר ב2000 ש"ח בשני תשלומים שווים - לא תוכל לקנות כלום עד שירד התשלום הראשון, אחרי שירד התשלום הראשון תוכל לקנות ב1000 ש"ח, וכו'...

לגבי המינוס - אתה מדבר על מינוס בבנק? זה כבר עניין של מסגרת האשראי שלך מול הבנק.

אם אתה מדבר על חריגה ממסגרת האשראי בכרטיס - תצטרך לברר את זה מול חברת האשראי.

עריכה: ניסוח טוב יותר: האשראי בחברת האשראי הוא הסכום אותו אתה יכול להיות חייב בזמן נתון לחברת האשראי, כל פעם שיורד לך תשלום (בין אם מדובר בעסקת תשלומים או לא), סכום התשלום יורד מהחוב הנוכחי שלך ומפנה את האשראי שהוא תפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה. בישראכארד זה לא עובד כמו בויזה למשל.

יש מסגרת חודשית ולא מסגרת כללית.

והמסגרת לא נקבעת לפי הסכום שיורד מהחשבון, אלא לפי כמות החיובים (גיהוצים) באותו חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדנקו, זה תלוי בכרטיס הספציפי.

ברובם (או לפחות ברוב אלו שנתקלתי בהם) המסגרת אשראי תופסת לכל מה שאתה מחזיק, כולל תשלומים.

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...