Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה GLI: רדיו דיסק MP3?

bgo
שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לרכוש טויוטה קורולה GLI בזמן הקרוב ושמעתי שרדיו דיסק המובנה בתוך הרכב לא קורא MP3.

האם יש לזה פתרון? האם ניתן להוסיף רדיו דיסק MP3 נוסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותו הרכב והרדיו דיסק המקורי באמת לא קורא MP3.

מה שעשיתי זה הוצאתי את כל הרדיו המקורי{חיסרון זה חצי מהפאנל של האוטו} והבאתי פאנל אחר וכך היתאפשר לי להכניס איזה רדיו דיסק שאני רוצה.

בכל מיקרה להוסיף עוד רדיו דיסק בנוסף למקורי שיש ברכב הזה, זה בלתי אפשרי מנסיון.

מקווה שעזרתי

אור.

bmw-530i 3.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מתוך סקרנות :

האם החלפת הפאנל המקורי לפאנל עם הכנה לרדיו-דיסק מקורי נעשתה בטויוטה ?

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגמי ה GLI והלקשרי הרדיו הוא גם מחשב הדרך של הרכב. אם זה קריטי לך - אין יותר מדי ברירה ותצטרך להשאיר אותו שם.

אם המחשב דרך לא קריטי ניתן לרכוש מתאם פלסטיק לרדיו מסוכנות טויוטה \ גיל קאר (מתקינים מורשים של טויוטה) אשר נכנס במקום הרדיו המקורי ומאפשר להתקין כל רדיו אחר שרוצים.

תריץ חיפוש, דובר עליו בעבר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוא לא נעשה בטויוטה אלה אצל מתקין מורשה בראשון לציון יש לציין שהוא היה צריך להזמין את החלק ובאוטו היום תוך שעה כבר נסעתי אליו להתקין את הפאנל הזה רק שתדע המחיר שלא ממש לא זול יחסית לחתיכת פלסטיק כזאת{200-250}

bmw-530i 3.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגמי ה GLI והלקשרי הרדיו הוא גם מחשב הדרך של הרכב. אם זה קריטי לך - אין יותר מדי ברירה ותצטרך להשאיר אותו שם.

אם המחשב דרך לא קריטי ניתן לרכוש מתאם פלסטיק לרדיו מסוכנות טויוטה \ גיל קאר (מתקינים מורשים של טויוטה) אשר נכנס במקום הרדיו המקורי ומאפשר להתקין כל רדיו אחר שרוצים.

תריץ חיפוש, דובר עליו בעבר.

איתמר.

איתמר אתה טועה ידידי אן קשר בן הHU למחשב הרכב ברכב הנל אפשר לשים מתאם פלסתיק מקור שעולה לא יותר מ200 ש"ח +קונקטור מתאם לפלג המקורי של הHU + התקנה לא צריך לעלות יותר מ250-300 ש"ח ולא חיב ללכת למתקיין מורשה טויוטה יש לכול מתקיין שמכבד את עצמו גם את המתאם פלסטיק וגם את הקונקטור של הרדיו.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי גם שיש אפשרות לחבר IPOD למערכת המקורית. ואז אין צורך להחליף פאנל.

האם זה נכון?

כן זה אפשרי יש מתאם מיוחד לרדיו הזה ואז השליטה אל האיפוד גם באה דרך הHU המקורי.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה אפשרי יש מתאם מיוחד לרדיו הזה ואז השליטה אל האיפוד גם באה דרך הHU המקורי.

יש לך מושג איך/איפה עושים את זה ומה המחיר?

כל דגם של IPOD מתאים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר אתה טועה ידידי אן קשר בן הHU למחשב הרכב ברכב הנל אפשר לשים מתאם פלסתיק מקור שעולה לא יותר מ200 ש"ח +קונקטור מתאם לפלג המקורי של הHU + התקנה לא צריך לעלות יותר מ250-300 ש"ח ולא חיב ללכת למתקיין מורשה טויוטה יש לכול מתקיין שמכבד את עצמו גם את המתאם פלסטיק וגם את הקונקטור של הרדיו.

לא מחשב הרכב, מחשב הדרך. איפה שהוא רואה את צריכת הדלק ושאר השטויות.

טעות שלי.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

איזה שנתון של קורולה?

משנת 2008 הרדיו דיסק כן קורא MP3 ואם אתה הולך לקנות חדשה אז כדאי שתמתין קצת לשנת 2009 כי הם הפסיקו עם הגיר הרובוטי והם חוזרים לגיר פול אוטומט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...