Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת אור אדום - מאיזה רגע בפעולה?

אוהד_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 3579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נניח.., באופן היפוטתי, שנסעתי בדרך נמיר וחשבתי שאני אספיק את הירוק המהבהב ב5 בבוקר, והוא הפך לכתום, וכשסיימתי לעבור את כל הצומת אולי אפילו התחיל טיפה אדום (עשיריות שניה), ונניח שעכשיו אני סתם לחוץ אם יש צילום או לא כי נניח שיש שם מצלמה שהבחנתי בה... קיצר יש מצב שצילמו אותי?

ניסיתי לחפש בפורום וראיתי רק תגובה אחת שאומרת שהמצלמה מתחילה לתפקד רק שניה לאחר האור האדום.

ובכלל בכללי, איך המצלמה הזו עובדת ויודעת מי עובר, ועובר איזה קו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבירה היא כניסה לצומת באור אדום, לא יציאה באור אדום.

למצלמה יש חיישן שנמצא כמטר אחד אחרי קו עצירה.

ברגע שרכב עולה על היישן מצלמה מצלמת צילום ראשון, ולאחר פרק זמן מסויים (לא יודע בדוק מהו) מצלמת עוד צילום, על מנת להוכיח, שהרכב אכן התקדם לתוך צומת.

החיישן מתחיל לפעול שניה אחרי הופעת אור אדום, בשביל לסנן את כל המקרים של "כמעט הספקתי"

לצורך מתן דו"ח, חייבים שני צילומים של הרכב, כשבאחד מהם לפחות (בראשון) ניתן לזהות את לוחית הרישוי, ובשני רואים התקדמות של הרכב לתוך צומת, ובשניהם רואים אור אדום ברמזור.

אם התאור שלך נכון, חצית את קו העצירה בכתום ויצאת כשהוא התחלף לאדום, אין צילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צולמת , תרגע.

דבר שני, היית רואה 2 פלאשים

דבר שלישי, כמו שאמר קודמי, המצלמה מצלמת אותך נכנס לצומת - לא יוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, הרגעתם אותי... בדר"כ אינני נוהג למהר על הכביש, ונלחצתי כשפעם אחת שעשיתי כן, נדפקתי... אבל איך אומרים - על הכביש מספיקה בדיוק טעות אחת לכל החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברבה מאוד מקרים בלימה היסטרית ברמזור צהוב ( שמישהו יסביר לי למה כולם אומרים "כתום" ולא "צהוב" ) מסוכנת הרבה יותר, כי יש מישהו מאחורה, שבטוח, שאתה עובר את הצומת, והוא עובר אחריך. צריך להפעיל שיקול דעת, כניסה ברמזור צהוב אינה נחשבת לעבירה, אם לנהג אין אפשרות לבלום בצורה בטוחה לפני הרמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם צריך להגיב בצורה לא קשורה לשרשור:

גם בשעה 5 לפנות בוקר יש אנשים בכביש

לא מזמן שהייתי בדרך לעבודה, חציתי צומת באור ירוק, ומשום מקום הגיח לאנטיס שלא היה רחוק לסובב אותו כמה פעמים טובות.

אנשים, עוד דקה זה הרבה זמן, אבל זה חיים !

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור היקר,

משעשע אותי הצורה שבה כתבת את תוכן ההודעה שלך שבה השתמשת פעמים רבות ב"נניח" (כלומר ניסית להבהיר כי לא עשית שום עבירה) אולם לאחר מספר הודעות, הודאת כי אכן ביצעת את מה שאמרת לפני כן כי לא ביצעת. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור היקר,

משעשע אותי הצורה שבה כתבת את תוכן ההודעה שלך שבה השתמשת פעמים רבות ב"נניח" (כלומר ניסית להבהיר כי לא עשית שום עבירה) אולם לאחר מספר הודעות, הודאת כי אכן ביצעת את מה שאמרת לפני כן כי לא ביצעת. :lol:

הבחור חשש כי יש אנשים מציקים בפורום שחושבים שהן אמהות פולניות ורק מטיפים......

העבירה נעשתה וברוך השם הכל עבר בשלום נשאר רק הקטע התאורטי.

אם לא ראית פלאש-בלילה נראה כאור יום חזק מאוד פעמיים הכל בסדר... יש בהרבה צמתים גם קופסאות ריקות של מצלמות רמזור.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

גם לי יש שאלה:

היום ארעה תאונה בצומת הכניסה לא.ת. יהוד. בצומת נוצר פקק וכשהגעתי אליו ראיתי שבמרכז הצומת ישנה רנו מגאן ואופנוע ומספר שוטרים עוסקים ברישום התאונה ופינוי הרכבים. עקב פעילות הפינוי והרישום בצומת היתה הצומת עמוסה ורכבים עברו בה לאט. עברתי גם אני שם ולפתע הבחנתי שאני לבדי בצומת (למעט העוסקים במלאכת פינוי התאונה...) והאור אדום.

שאלותי:

- האם המצלמת אור אדום בצומת זו פעילה?

- האם התאונה ניטרלה את פעילותה (בגלל המשקל הקבוע במרכז הצומת עקב התאונה)?

- האם, במידה וצולמתי, יש משקל לעובדה שהייתה תאונה והתנועה התנהלה לאיטה ולא כסדרה (אני לא יודע אם כשנכנסתי לצומת האור היה אדום או לא)?

- במידה וצולמתי, ואני כיום על תנאי שנתיים על מהירות, האם אני צפוי לשלילה והאם עו"ד יכול למנוע אותה, במידה וכן?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תרגע

כשתקבל תמונה נדבר

הסכוי שתקבל לא גדול

חג שמח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

רציתי לשאול באותו עניין, עבור המקרה שלי.

האם יש מקרים בהם למרות 2 פלאשים ברורים וחצייה באור אדום, המצלמה לא תספק מידע ברור להגשת דו"ח?

האם ידוע כאן למישהו על מקרה שבו נהג זוכה מאשמה משום שהיה בטוח יותר להמשיך בנסיעה ולא לבלום שמא ייכנסו בך מאחורה?

למרות שאני לא מכיר משוגע שייכנס אחרייך לצומת, שייצא לו להיות בערך 5 שניות אחרי האדום

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען חסיכת דיונים מיותרים ושמירה על איכות הסביבה... איך מצלמות מהירות עובדות?

נניח ויש 2 רכבים בכביש מהיר חד סטרי, כל אחד בנתיב שלו ואחד מהם עבר את המהירות המותרת וצולם - איך יודעים מי אכן נהג מעל המהירות המותרת?

ברור לי שאפשר להבחין לפי ההפרשים בין 2 הרכבים, אבל מה קורה אם אחד מהם פשוט היה יותר קרוב למצלמה וההוא, העבריין, נכנס במהירות ביחד איתו לפריים?

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...