Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט האם לקנות רכב

ZZmmE
שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לשרוד מה עשיתי רע ? חיפשתי פה בכל הפורומים את המקום הכי מתאים וזה מה שמצאתי.

במקום לתת לי רמזים תקנו אותי ותיגידו לי בידיוק איפה אני צריך ל]פרסם הודעה מהסוג הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תוציא רישיון, אחר כך תבוא להתייעץ על רכישת רכב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון בפרסום ההודעה לא רע, וגם הפורום שבחרת לפרסם אותה בסדר.

מה שלא בסדר היא הכותרת והצורה שההודעות שלך נכתבו.

אם תקרא את כללי הפורום (חובה לקרוא), תבין שכאן זה לא צ'אט, אנחנו שומרים על השפה העברית בתצורתה הנורמלית, לדוגמא לא תמצא את המלה מתלבטטטטט במילון אלא את המלה מתלבט, גם אנימוציא היא לא מלה מוכרת וגם לשנ ה או ל]פרסם.

מסקנה, בדוק את ההודעות שלך שוב כדי למנוע שגיאות הגהה או סתם שפה שכונתית, זה אולי נשמע לך דבילי אבל לחלק גדול מהקוראים זה מראה על זלזול, ואנחנו לא מעודדים תופעות מסוג זה.

את הכותרת הנוכחית אני אערוך ואני מבקש ממך שמעתה ואילך תקפיד על הנ"ל.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בתקציב ובצורך. אני מבין שאתה כרגע בן 16 ובכיתה י"א, מגיע בטח ברגל לבית הספר או באוטובוס. בגיל כזה ממש כיף שיש רכב, אבל רק אם יש כסף בצד (דלק, ביטוח, טיפולים) - חבל שהרכב סתם ככה יעמוד בחניה בגלל תקלה.

אני כרגע בכיתה י"ב ומאוד מאוד רוצה רכב, אבל זה פשוט לא מתאפשר לי מבחינת תקציב (אין לי אפשרות לעבוד, אולי זה ישתנה עקב סוף שנה).

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בגיל 17 (ברגע שנגמר לי המלווה) קניתי AX ב2000 שקל, החזיקה לי מעמד כמעט שנה בלי תחזוקה אמנם החשמל בתוך האוטו לא עבד, אבל חוץ מזה, היה סבבה לגמרי. תחזוקה זולה, מנוע 1400, לא יודע להגיד כמה דלק כי הספידומטר לא עבד (וגם לא הדלק או כל דבר אחר).

העבודה שעבדתי הייתה בתור שליח, בזמן לימודים. הכל מימנתי לבד. אם יש לך תמיכה מההורים, לא אמור להיות בעיה להחזיק איזה סובארו פשע מטופלת.

ואתה לא מבין כמה כיף זה לבוא לבית ספר עם אוטו ולנסוע לים באמצע יום לימודים עם האוטו.

אם אתה סתם רוצה להתנייד לבית ספר וחזרה וקצת בעיר - תשקול דו"ג - זה אפילו יותר כיף שיש לך אופנוע שאתה אוהב.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בגיל 17 (ברגע שנגמר לי המלווה) קניתי AX ב2000 שקל, החזיקה לי מעמד כמעט שנה בלי תחזוקה אמנם החשמל בתוך האוטו לא עבד, אבל חוץ מזה, היה סבבה לגמרי. תחזוקה זולה, מנוע 1400, לא יודע להגיד כמה דלק כי הספידומטר לא עבד (וגם לא הדלק או כל דבר אחר).

העבודה שעבדתי הייתה בתור שליח, בזמן לימודים. הכל מימנתי לבד. אם יש לך תמיכה מההורים, לא אמור להיות בעיה להחזיק איזה סובארו פשע מטופלת.

ואתה לא מבין כמה כיף זה לבוא לבית ספר עם אוטו ולנסוע לים באמצע יום לימודים עם האוטו.

אם אתה סתם רוצה להתנייד לבית ספר וחזרה וקצת בעיר - תשקול דו"ג - זה אפילו יותר כיף שיש לך אופנוע שאתה אוהב.

אלעד

תומך בכל מילה. עם אתה צעיר בבצפר ויש לך רכב זה יתרון עצום וזה נוח ביותר.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אתה צעיר בבצפר

עם אתה צעיר בבצפר - קנה ספר ולמד עברית.

אם אתה צעיר בבית ספר - קנה רכב.

בד"כ אני נמנע מלהעיר על טעיות, אבל אנשים שכותבים בצפר במקום בית ספר מעציבים אותי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע . אני לא יודע מה להגיד לך בדיוק כי לא פירסמת לך תקציב.

אני הייתי אמור להיות עם אבא שלי באוטו משותף זה אומר לנסוע אליו באוטובוס לעבודה לקחת את האוטו .

התנאי הזה טיפה השתנה ששדרגנו את האוטו והוא עכשיו קצת יותר שלי . ואני מאמין שתגמר תקופת המלווה אני יקח אותו לבית ספר .

אני לא ממן אותו כי אין לי יכולת . וההמלצה שלי היא כמו שההורים שלי אומרים . אז תיסע באוטובוס עוד קצת . אבל עזוב עבודה ותלמד . אחרי זה תאמין לי שיהיה לך יותר טוב אם תלמד . אם אתה בעל מספיק יכולת לשלב את שניהם מה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

פספסתם את הנקודה. זהו לא שרשור יעוץ ברכישת רכב מסויים, זהו שרשור על השאלה;

"האם יש טעם בקנית רכב לשנה-שנה וחצי מגיל 17 ועד לגיוס וזאת בהנחה שהשרות לא יבוצע קל"ב אלא בתור לוחם שיוצא אחת ל-3?"

נקודת המוצא הראשון - האם יש תקציב/מימון להחזקת רכב באופן שוטף? לידיעתך, הנך זקוק ל-1500-2000 ש"ח בממוצע כל חודש על מנת לתחזק רכב בצורת נאותה(טסט, ביטוח, דלק, תיקונים).

שאלת הנוחות וה"תראו אותי"(שופוני) היא משנית, למרות שהיא זו שבדר"כ זו שמכתיבה לנו לבסוף.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...