Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לקנות סיטרואן C5 שפתחו לה מנוע

טוניפי
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני חדש פה וצריך יעוץ חשוב.

אני חושב לקנות C5 מליסינג (1800 סמ"ק מודל 2004). גיליתי שהמנוע שלה נפתח: החליפו לה בוכנות וראש מנוע. כמו כן פתחו לה את הגיר כדי להחליף אטם כלשהו. הרכב עשה כמאה אלף קילומטר והשאלה שלי אם להתרחק מהאוטו או לראות זאת כיתרון כלשהו כי המנוע הוא "כמעט חדש".

אשמח לקבל הערות, הצעות

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך המיקוח יש לך קלף בגלל מה שעבר האוטו. אבל מבחינת כדאיות רכישה מה שקובע זה המצב הנוכחי. קודם כל, אל תתרגש מהגיר. זה רגיל, והיית צריך להיות מודאג יותר אם לא היו מחליפים כלום. ראש מנוע לא בהכרח הציל את המנוע ממה שגרם לביצוע העבודה. לי זה קרה. המנוע העלים שמן בקצב מפחיד, ואחרי ראש מנוע זה המשיך. רק החלפת המנוע פתרה את הבעיה. אם לרכב יש תיעוד מסודר (אחרת על תיגע), אז בכניסה למוסך רשומה גם התלונה. אם זה היה בגלל שנעלם שמן, אז כדאי לבדוק טוב וגם להחתים את המוכר שאם ייעלם יותר מחצי קילו ב- 15 אלף אז... (זה מה שיש לי כיום בערך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים,

נראה שהבעיה אכן נבעה מצריכת שמן מוגזמת. השאלה שנותרה היא איך ניתן לדעת שהבעיה נפתרה.

השאלה היא אם זה נבדק בצורה מסודרת אחרי ההחלפה, ביחוד לאור העובדה שהרכב הוא מליסינג.

כמו כן, לא נראה לי שהחתמת המוכר תעזור במשהו (לך תחפש אחר כך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אחרי החלפת רינגים הרכב התנהג גרוע מאי-פעם. הוא עישן בשרשרת, השתעל ונחנק בעצירות ברמזורים. לכן הוחלף המנוע. אף אחד בפורום הזה לא ידע להגיד לי איך בודקים את "צריכת" השמן. במוסך טענו בתוקף שבדיקות קומפרסיה מראות שהכל תקין. בקיצור, אני לא יודע אם יש דרך לבדוק זאת, אבל גם רכב שהמנוע שלו לא עבר שום טיפול מיוחד יכול להיות גמור. אז אני רק חוזר ומציין שכדאי להחתים את המוכר על משהו, אם אתה בלאו-הכי רוצה לקנות, כי גם אם זה לא מבטיח כלום אז עדיין יכול להרתיע את המוכר אם הוא יודע שיש בעיה. אני למשל הייתי מוכן להצהיר לך בכתב מהי צריכת השמן הנוכחית. אבל אני לא מוכר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לך במסגרת האחריות או על חשבונך?

כמה זה צריך לעלות במידה וזה על חשבונך?

מה הדרך הטובה ביותר לבדוק מנוע כזה ומה חשוב לבדוק בו?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

אני חדש פה וצריך יעוץ חשוב.

אני חושב לקנות C5 מליסינג (1800 סמ"ק מודל 2004). גיליתי שהמנוע שלה נפתח: החליפו לה בוכנות וראש מנוע. כמו כן פתחו לה את הגיר כדי להחליף אטם כלשהו. הרכב עשה כמאה אלף קילומטר והשאלה שלי אם להתרחק מהאוטו או לראות זאת כיתרון כלשהו כי המנוע הוא "כמעט חדש".

אשמח לקבל הערות, הצעות

תודה מראש

במלה אחת: לא.

בשתי מילים: לא הייתי נוג בו אפילו עם מקל וכפפות של ריתוך.

זה אוטו בילתי מכיר בעליל, הרי יש כל כך הרבה C5 ללא שוק, ללא מחיר ובמצב חדש, למה לגעת בנבלה הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...