Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנווד S4033- חלק מקבצי MP3 לא נקראים

nirob
שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי רדיו דיסק קנווד חדש דגם S4033. אני צורב דיסק של ספריות MP3 בתוכנת נרו.

כאשר אני מכניס את הדיסק לפעמים הוא מתחיל ישר מספריה 2 כלומר את ספריה 01 לא מצליח לקרוא וכן לפעמים מדלג על ספריות באמצע הדיסק. כמו כן לעיתים זה מלווה בהודעת שגיאה NA. ממה זה נובע ?

1- מה לעשות בנידון ומה ההמלצות לצריבה של MP3

2- מה זה WMA ומה ההבדל בינו לבין MP3.

3- האם הגיוני שפשוט שומעים פחות טוב בקבתי MP3 ? הבסים מסאב של קיקר פשוט מזוויעים בקבצי MP3 יחסית לדיסק מוזיקה

רגיל .

תודה לכולם וחג שמח

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התקלה אני לא יודע לתת לך תשובה. (יש סיכוי לתקלה במכשיר. ויש לצריבה לא טובה.)

ולגבי השאלות האחרות שלך.

החיפוש יגלה לך עולם שלם של תשובות

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני מצטרף בנוגע לקודמי בנוגע לתשובה לשאלה 1.

לדעתי גם אופן הצריבה והאיכות שלה גורמים לך להנות פחות מהמוסיקה ברכב.

יש מצב שגם האקולייזר ברדיו דיסק לא מכוון היטב. בכל מקרה אם אתה צורב מוסיקה תדאג שהביט רייט שלה יהיה כמה שיותר גבוה (אני משתדל להוריד מוסיקה ב-192 KBPS )

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מהמכשירים שראיתי מתחילים מתיקיה 2 כי תקיה 1 זה הקבצים שלא נמצאים בשום תיקיה ("בחוץ").

אז אם כל הקבצים מסודרם בתיקיות זה יתחיל מ2.

תבדוק אם זה גם אצלך ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח נכון אתה יכול לצרוב דיסק MP3 בשני צורות בנרו אחד בתור דיסק MP3 והשני בתור דיסק מידע רגיל, אפשר לצרוב גם דיסק מעורב גם עם תיקיות וגם בלי, אם המערכת שלך מפשלת בקריאה דבר ראשון תבדוק אותה עם היא חדשה אז יכול להיות שהיא פגומה, דבר שני יש לך את החוברת של המערכת שם כתוב איזה המלצות כדי לצרוב דיסק MP3 וגם רשום בחוברת מה כל שגיאה במערכת אומרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...