Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק קניתי פג'ו 206 CC המנוע 2000 וכבר מלא בעיות

eldad80
שימו לב! השרשור הזה בן 6226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש פה.

אז ככה לפני כחודשיים רכשתי פג'ו 206 CC המנוע 2000,שנת 2003 עם 35 אלף ק"מ(בדקתי במוסך המרכזי וזה אושר) לרכב יש מלא בעיות.

קודם כל עשיתי לו טיימינג ומשאבת מים,שנית היה לו נזילה בשמן הזה והיה צריך להחליף שם את כל הצינורות(עסק יקר בהחלט) , חוצמזה המצמד והכבל מצמד די גמורים(טוב זה תלוי בנהג אני מניח...) עכשיו בלי קשר לכל אלו כאשר אני מניע את הרכב לאחר כדקה כולו מתחיל לרעוד בצורה לא נורמלית והוא עובד על 3 צילינדרים אם אני ישר מתחיל לסוע אני לא מרגיש בתופעה,חוצמזה כאשר נניח האוטו כבה לי באמצע נסיעה בגלל המצמד המעפן ואני מנסה להניע שוב הוא לא מצליח להניע כאילו לא מגיע דלק למנוע, בלי קשר הייתי במוסך המרכזי ואמרו לי שהחיישן לחץ סעפת(זה הלמדה?) לא טוב (וכנראה בגלל זה כל הזמן נדלקות לי הערות של זיהום אויר ושל ממיר קטליטי לא כשיר) ניסו לאפס את החיישן אך ללא הועיל. מה עושים?האם הכל קשור לחיישן ואם אתקן אותו זה יסתדר(1300 שקל במרכזי)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן,הרכב נלקח לגבי הצינורות שמן הם העירו לי,לגבי המצמד הם אמרו שהוא רק נמוך לא הסבירו לי שבפג'ו המצמד ככל שהוא יותר נמוך ככה הוא פחות כשיר,ולגבי הטיימינג הם לא ידעו לומר לי כל כמה זמן צריך להחליף ולבדוק בפג'ו לגבי שאר התקלות הם לא הבחינו בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזילת השמן מצינורות ההגה

המנוע עובד על 3 צילינדרים רק כשהוא קר ולא מתחילים בנסיעה כשמחמים אותו קצת אפילו נסיעה של חצי דקה הוא מסתדר לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכזי? בני ברק?

תעיף את הרכב מצוק, עדיף מאשר לתת להם לטפל. וגם האוטו יסע אח"כ יותר טוב.

חרא מוסך.

חרא מכונאים.

הם האמת מידה בארץ למוסכים גרועים.

קח את האוטו למוסך מורשה (אם אתה רוצה) - ליטל2000 ברחוב האחים מסלאוויטה (4 נראה לי), באזור רחוב המסגר.

או למוסך מרום הצמרת בבני ברק (ליד מכון מממ).

תעשה טיפול מקיף.

אל תסכים לשיטת "מצליח".

עשו לי את זה פעם, הודעתי למוסך שעד שהתקלה לא מסודרת הם לא מקבלים שקל.

הם לא קיבלו.

רוצה המלצה למוסכים אחרים, תבקש.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח השהרכב עשה רק 35000 ק"מ (הצמיגים ברכב מקוריים?)?

לפי הצרות נראה לי שיותר או שממש קרעו לו את הצורה

איך אתה יודע שהרכב עובד על 3 צילינדרים ושהוא לא פשוט מזייף מסיבות אחרות?

איך הייתה הבדיקת קומפרסיה?

תתחיל מלתקן מה שבטוח מקולקל כמו למשל החיישן חמצן שאמרת שתקול....יכול להיות שתופעות אחרות קשורות לעניין

ערן בלגאן - נהג ליסינג מדופלם :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני יודע?כי בדקתי את זה,ובלי קשר זה רעידות רציניות לא זיוף,כן כנראה שאני אתקן את החיישן בקרוב אני רוצה לדעת אם חיישן לחץ סעפת זה "למדה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שהסיפור מוזר. כנראה שלמרות שהרכב נסע מעט התעללו בו בצורה די קשה, ולעניין זה מספיקים גם 1000 ק"מ בשביל להרוס מנוע וגם פחות מזה.

בתור התחלה תסרוק ותעלה את דו"ח הבדיקה שביצעת לפני קנייה. כך נוכל לקבל תמונה טובה יותר. מעבר לזה לפנות לאחד המוסכים המומלצים לבדיקה מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג שודים הדוח של הבדיקה כרגע לא נגיש למרות שהוא נמצא אצלי

נאמר בו שהמנוע מזייף וזה כנראה כי הוא זקוק לטיפול,נזילת שמן הגה ולבדוק לגבי טיימינג זהו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...