Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס לאחר החלפת סליל הצתה

eladavi1
שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

החליפו לי סליל הצתה באוטו בגלל בעיית גמגום שהייתה לי . ויש לי הרגשה שהאוטו לא סוחב טוב כמו שבעבר. החליפו לי כבר מצתים בטיפול 60000 ק"מ . היום האוטו על 70000 ק"מ. מה יכול להיות הסיבה לכך. החליפו לי לפני חודשיים משאבת דלק, כי כי היא התקלקלה. מזל שהאוטו היה אז באחריות של היבואן.

מה דעתכם?

אגב, לקחו לי 940 ש"ח על סליל הצתה . זה נראה לכם מחיר סביר? ועוד לקחו גם 160 ש"ח על חיבור למחשב כדי לבדוק ...?

תודה

אם יש לכם טיפים מה לעשות כדי שהאוטו יסחב יותר טוב, אשמח לשמוע.

מדובר בפורד פוקוס שנת 2004 , נפח מנוע 1600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר בסליל הצתה מקורי?הם התיקון בוצע במוסך מורשה יבואן?במקרה דומה שהיה אצלי הוחלפו יחד עם סליל ההצתה גם המצתים למרות שלא עברו 60,000 ק"מ מהטיפול בו הם הוחלפו לאחרונה. לפי מה שהמכונאי שלי הסביר המצתים כנראה "הלכו" טרם זמנם ופגעו גם בסליל ההצתה. התיקון כלל החלפה גם את סליל ההצתה וגם של המצתים. מאז אני מעדיף להחליף מצתים בשכיחות גבוהה יותר מהמומלץ ע"פ ספר הרכב (כל K60 ק"מ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת הוא לא בדק את המצתים כלל. אם אלך אליו הוא יקח ממני שוב הרבה כסף . אולי אחכה עוד 4500 ק"מ כדי לעשות טיפול 75000 ש"ח ואז אבקש שוב שיחליפו לי . אבל זה די מוזר שהמצתים יתקלקלו, כי רק בטיפול האחרון של 60000 ק"מ החליפו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר סביר לרכב מהסוג שלך.

כן יש מוסכים מורשים שמוכרים חלפים לא מקורים אבל חובה עליהם לדווח על כך ללקוח וכך זה נעשה בדרך כלל במוסכי צ'מפיון.

במידה ואתה חושד שהחלק לא מקורי גש למוסך אחר ובקש בדיקה, על חלקים מקורים צריך להיות מוטבע/מודפס שם החברה/לוגו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר מחליף פלגים, שים אירידיום\פלטיניום (לא בטוח לגבי מה מתאים לרכב שלך בדיוק) של דנסו, או מוטוקרפט מקורי בלבד.

בנוסף, יש לבדוק את חוטי ההצתה.

המחיר בהחלט סביר, ולגבי בדיקה האם החלק מקורי או לא - אמור להיות מוטבע עליו הסמל של MOTORCRAFT, לא מחייב הסמל של פורד. מוטורקרפט היא יצרנית החלקים המקוריים של פורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם.

לגבי האחריות של המשאבה דלק , כי זה היה לפני חודשיים שעוד היה אחריות, אבל השבוע לגבי סליל הצתה אין כבר אחריות.

לגבי המצתים, מחליפים כל כמה זמן? כאמור את שלי החליפו לפני 10000 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...