Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ככה נפטרים מ1.5 מיליון דולר ברגע (הייתה אנזו?)

עומר
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקרה שקרה אתמול: אנזו נגד קיר - הקיר ניצח.

אדי גריפין מחסל את האנזו של המפיק של Redline.

[youtube=V4dqYKbnPCQ]Enzo vs. Wall

כנראה שלא הספיקו לו, לאדי גריפין, כל הסרטים הגרועים שהוא המית עלינו (שימו לב שבתגובה שלו הוא התייחס לעצמו בתור Undercover brother - מסכן).

ולמי שתוהה - הלכה האנזו; הנזק לא ניתן לתיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אגב הלינק שהבאת לא כולל את התגובה שלו.

בכתבה הזאת יש את התגובה שלו , של ג'קי צ'אנג , ושל הבעלים של הפרארי..

אני חושב שג'קי צ'אנג נתן את התגובה הכי מתבקשת "crazy ,a bunch of crazy people !" :lol:

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

god damm!!!

ממש אבל ממש כואב לראות את זה!

שימו לב שהם מרסקים בכוונה תחילה למען הצילומים פורש GT ודיאבלו...

http://www.youtube.com/watch?v=2g6EIwaLJxw&mode=related&search= דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי, אבל מי המטומטם שמתכנן מסלול עם בטונאדה בקצה סיבוב הדוק ואז מעלה עליו חובבנים על מכוניות חזקות?

איבוד אחיזה בסיבוב כזה צריך להגמר בכמה קונוסים מעוכים ואולי טמבון שהשתפשף בערימת צמיגים בקצה איזור המילוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה למישהוא פה שהם ירסקו רכב של 80K $ עבור סרט בזמן שהם יכולים לרסק את אותו מוצר בדיוק רק בשמינית מחיר?

כי הם אומרים אז נאמין להם?

את סרטי התדמית הדביליים שכל מיני ילדים מורידים ומתלהבים אפשר לעשות גם עם רפליקות ואת הראיונות עם ה"מה זה לעזאזל? זה לא שחקנים וכנראה שגם לא מי יודע מה נהגים" אפשר לעשות עם רכבים אמיתיים מאחור.

אם אתם רוצים גם עניין מקצועי לבחינה מדוקדקת, האנזו מאבדת אחיזה במהירות ממש נמוכה ובסיבוב ממש מתון, נראית התנהגות יותר כמו של סובארו DL בג'ימקאנה מאשר של אנזו.

ובקשר להערה של אישפוז, אם לא שמו שם את הבטונדה בכוונה (וברור שכן!) אז בעל המסלול יקנה להם אנזו חדשה וישלם לדביל שנהג בה הרבה פיצויים, אבל כמו שנאמר, הבטונדה שם בכוונה, התאונה בכוונה וזה לא מתנהג כמו אנזו!

הערה נוספת: שימו לב לרגע העצירה של האוטו לאחר התאונה, מאיזה סיבה הגלגלים הקידמיים ננעלים פתאום והתחת קצת מתרומם. מאחר ואורות הברקס לא הוארו אני מניח שפשוט המנוע נכבה, הגלגלים הקידמיים שמחוברים אליו ישר ננעלו והתחת של האוטו שלא יושב עליו שום מנוע כל שהוא, מיד התרומם. זאת לא התנהגות של אנזו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו יופי, עוד סירטון בסיגנון "הנה, תראו, המפורסמים הם אנשים בדיוק כמונו, והם גם קונים חלב בסופר".

וזה נשמע כמו "הנה, תראו, גם את פרארי אנזו גם אפשר לרסק על קיר בטון, בדיוק כמו פיאט אונו".

תסלחו לי, אבל זה פאתטי. :evil:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה למישהוא פה שהם ירסקו רכב של 80K $ עבור סרט בזמן שהם יכולים לרסק את אותו מוצר בדיוק רק בשמינית מחיר?

כי הם אומרים אז נאמין להם?

את סרטי התדמית הדביליים שכל מיני ילדים מורידים ומתלהבים אפשר לעשות גם עם רפליקות ואת הראיונות עם ה"מה זה לעזאזל? זה לא שחקנים וכנראה שגם לא מי יודע מה נהגים" אפשר לעשות עם רכבים אמיתיים מאחור.

אם אתם רוצים גם עניין מקצועי לבחינה מדוקדקת, האנזו מאבדת אחיזה במהירות ממש נמוכה ובסיבוב ממש מתון, נראית התנהגות יותר כמו של סובארו DL בג'ימקאנה מאשר של אנזו.

ובקשר להערה של אישפוז, אם לא שמו שם את הבטונדה בכוונה (וברור שכן!) אז בעל המסלול יקנה להם אנזו חדשה וישלם לדביל שנהג בה הרבה פיצויים, אבל כמו שנאמר, הבטונדה שם בכוונה, התאונה בכוונה וזה לא מתנהג כמו אנזו!

הערה נוספת: שימו לב לרגע העצירה של האוטו לאחר התאונה, מאיזה סיבה הגלגלים הקידמיים ננעלים פתאום והתחת קצת מתרומם. מאחר ואורות הברקס לא הוארו אני מניח שפשוט המנוע נכבה, הגלגלים הקידמיים שמחוברים אליו ישר ננעלו והתחת של האוטו שלא יושב עליו שום מנוע כל שהוא, מיד התרומם. זאת לא התנהגות של אנזו.

אתה רציני?

כל כך קשה לקבל את הדבר הזה בלי לפתח עליו תאוריות קונספירציה?

אפשר לעשות את זה על כל דבר ועניין.

למרות שלא מדדתי , המהירות לא נראית לי נמוכה , הרכב הזיז את הבטונדה ועף באויר לכיוון שממנו הוא הגיע , לי זה נראה כמו מכה דיי חזקה ואני לא חושב שצריך להיות מומחה בשביל לראות את זה.

האור של הברקס כן נדלק אגב.

ולא הבנתי את "לא יושב עליו מנוע כלשהו" - עכשיו אין מנוע??

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון שהמנוע היה מקדימה, ההנעה הייתה קדמית והאנזו הייתה רפליקה.

נ.ב

האור נדלק לאחר נעילת הגלגלים (או שהוא לחץ פעמיים)

"I teach the fools some basic rules"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אם זאת רפליקה אז זאת רפליקה ממש טובה!

לי זה נראה כמו אנזו אמיתית, בלי קשר אם זאת תאונה בטעות או תאונה ליחסי ציבור.

יכול להיות שפשוט תיקנו קוסמטית אנזו מושבתת וריסקו אותה.

קשה לי להאמין שירסקו אנזו אמיתית בשביל יחסי ציבור.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

כל כך קשה לקבל את הדבר הזה בלי לפתח עליו תאוריות קונספירציה?

אפשר לעשות את זה על כל דבר ועניין.

למרות שלא מדדתי , המהירות לא נראית לי נמוכה , הרכב הזיז את הבטונדה ועף באויר לכיוון שממנו הוא הגיע , לי זה נראה כמו מכה דיי חזקה ואני לא חושב שצריך להיות מומחה בשביל לראות את זה.

לך תראה נהגי פעלולים

האור של הברקס כן נדלק אגב.

ולא הבנתי את "לא יושב עליו מנוע כלשהו" - עכשיו אין מנוע?? הפרארי ה מנוע מרכזי , אם תסתכל על ההריסות של הרכב , נראה שם רמז לכך שהמנוע קדמי , ולכן הוא אמר שזו רפליקה

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...