Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרק שני : הפעם יום מסלול עם מועדון פורשה

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי צריך יש כאן תקציר של היום מסלול הקודם.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=146115&highlight=PIR

אני עדיין מנסה להשיג את המטרה שלי לשנה שזה זמן הקפה של 1:32 דקות מסביב למסלול PIR.

שיפורים שנוספו מפעם שעברה שאמורים לעזור לי להשיג את המטרה הם:

• ב M3 יש מידות גלגלים שונות מקדימה ואחורה. האחוריים כמובן רחבים יותר. הסיבה היא בעיקר ויזואלית. כדי להגדיל את שטח המגע עם הכביש קניתי סט גלגלים וצמיגים אחוריים נוספים והרכבתי אותם מקדימה.
  • החלפתי את תושבות הגיר למחוזקות של UUC. התושבות המקוריות ידועות לשימצה. תחת בלימה חזקה ופניות חדות, הגיר נוטה לזוז יתר על המידה מה שגרם לנהגים רבים לשלב להילוך נמוך מדי ולפוצץ מנועים.
  • השיפור השלישי הוא לנהג. כבר הרבה זמן שדברים לא נראים לי ברורים כמו בעבר...מסתבר שאני צריך משקפיים L

ימי המסלול של מועדון פורשה הם תמיד אטרקציה. בימים אלו הסיכויים הכי גבוהים לראות ולנהוג לצד הדגמים הכי חדישים \ מהירים \ מיוחדים שיצאו או קיימים בשוק וגם הפעם הם לא איכזבו.

כל דגמי הטורבו למיניהם, GT3 לדורותיה כולל החדשה ביותר 997, ARIEL ATOM, פורשה 907,

PANTHERA וכו'.

norm_A658F8B99E174019BF8B71312310FC6C.JPG

norm_D1893505CBE5477F84784A72D9955FD2.JPG

norm_E551C920757240AC8758BB6262A0150D.JPG

norm_E22828276D9046E4BDA9A499E0D70DF4.JPG

norm_C2FFB68ADBBA4D12BE8218D1509D53BA.JPG

norm_1812A3B148254151A9E1D963C7C0687F.JPG

norm_2ED908F7064E43A89D8BC754D44952DA.JPG

norm_963F7EAA39194B17B57F9F04A9405A9F.JPG

norm_61DB02C58D0543389993E412C60F2AC4.JPG

גם היום הזה התחיל כמו הקודם, זיפת !!! מסלול רטוב וחלקלק כמו המגלשות של אשקלונה. מכוניות עפו מהמסלול על ימין ועל שמאל, השיפור הכי טוב שרצית שיהיה לך באוטו זה בקרת יציבות..

כך גם המשיך היום עד להפסקת צהריים, ואז כשכמעט הוחלט להגיש תביעה ציבורית נגד בורא עולם על מזג אויר מסוכן לציבור נהגי המסלול, יצאה לה קרן שמש מבין העננים, המסלול התחיל להתייבש והתביעה בוטלה.

המקצה השלישי על מסלול יבש היה כייף אדיר ללא שום ארועים מיוחדים.

המקצה הרביעי היה גם כייף לא נורמלי אבל רק למשך 6 דקות עד ש ה M3 הלבנה נכנסה בקיר ונדרשנו לפנות את המסלול. לנוסע ברכב לא נגם נזק אך לנהג יש כאבים חזקים באגו.

norm_B86EF9CC582D407CB3DE98F03F04ECF2.JPG

הקבוצה של המדריכים שעלתה למקצה הרביעי סבלה מאותה בעייה של קיר "שקפץ" לכביש, הפעם המחיר היה כבד, GT3 996 שהלכה לעולמה.

norm_624EE4433F83422183C6C5F205C11AE7.JPG

norm_BA11266931C740538B3AD62206A43177.JPG

כתוצאה מהתאונות האלו הוחלט להוסיף מקצה פתוח למי שנשאר.

זהו היה המקצה הכי טוב שהיה לי אי פעם כנראה, ואולי זה נראה ככה בגלל שהיום התחיל רע, ואולי בגלל שהאחיזה הייתה כל כך גרועה בבוקר,פתאום היה נראה לי כאילו יש אחיזה בלי סוף שאפילו ה פורשה טורבו והGT3 הדנדשה לא יכלו לברוח לי. אלו היו 20 דקות גדושות באדרנלין שלא חוויתי מזמן, הקצב היה מהיר והתנועה הייתה טובה והשילוב של כל אלו ביחד היה שווה לזמן הקפה של 1:34 !!!! עוד שתי שניות למאנייאק .. תהנו.

חלק 1:

חלק שני:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורשה הלבנה בסרטון השני זו שתפסה כזו תאוצה בישורת , היא מכונית מדהימה עם נהג טוב , את הפורשה שהיא עקפה , והפריעה לך לבסוף , היא מכונית טובה עם נהג טיפה פחות טוב אם אפשר לומר (האורות בלם שלו נדלקו בפניה האחרונה , יותר מדי לפני הפניה בהשוואה ללבנה , אם אני לא טועה )

אתה יודע מהן המכוניות האלו?

השגת בסוף את הלבנה?

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים... חבל על המזג אויר, נראה לי מעצבן לעשות את כל ההכנות ליום מסלול ובסוף לבוא למסלול רטוב! :x

Lucky Bastard זה המונח הנכון... לא נורא :)

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שצילמת A3 והייתה לידה עוד אחת, היה בהן משהו מיוחד ?

כי ידוע לי על 2 אנשים, בעלי A3 עם מנוע 3.2 שהתקינו לה קיט טורבו שפותח ע"י איזו שהיא סדנא בארה"ב..

מה שלא הבנתי בדיוק מהדיון שנערך בפורום אחר באינטרנט היה אם אלו היו 2 אנשים שהתקינו את הקיט על רכב אחד או 2 אנשים שהתקינו את הקיט על 2 רכבים :-)

בכל מקרה - נראה (ונשמע) מאוד מהנה...

חבל שבארץ אירועים כאלה (ברמות האלה) פשוט לא יתקיימו :(

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה דברים -

1. אתה נוהג הרבה יותר טוב מהבחור עם ה-997 טורבו הלבנה, הוא מצליח לפספס בערך שני-שליש מהאייפקסים ובולם הרבה יותר מדי מוקדם.

2. הפניה השמאלית שמגיעה אחרי רצף הפניות ימינה (זו שאני ירדתי בה מהמסלול) היא הפניה החלשה שלך, כדאי לעבוד עליה.

3. עם קצת יותר טקטיקה ייפתחו בפניך יותר אופציות לעקיפה בכניסה לישורות, בעיקר כשמדובר בעקיפה של מכוניות חזקות מהבימר שלך.

נסה לפתוח מרווח טיפה יותר גדול מהמכונית שלפניך לפני ה-Turn-in של הפניה שיוצאת לישורת וככה תוכל לצאת מהפניה בלי הצורך להרים את הרגל מהגז כדי לא להכנס באוטו שלפניך.

ההרמה הזו דופקת לך הרבה עקיפות פוטנציאליות, תן לאוטו שלפניך לבצע את הטעות הזו עם האוטו שלפניו וצא אתה מהפניה בתאוצה מלאה, הרבה פעמים נהגים נכנעים מנטאלית לרעיון שהאוטו האיטי יותר הולך לעקוף אותם בצורה כזו גם אם הם מסוגלים להאיץ יותר מהר ממך במורד הישורת, ולדעתי ברגע שתהיה כבר לפניהם אחרי כמה פניות הפער ביניכם ייגדל, בעיקר לאור העובדה שהבלימה שלך מצויינת.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורשה הלבנה בסרטון השני זו שתפסה כזו תאוצה בישורת , היא מכונית מדהימה עם נהג טוב , את הפורשה שהיא עקפה , והפריעה לך לבסוף , היא מכונית טובה עם נהג טיפה פחות טוב אם אפשר לומר (האורות בלם שלו נדלקו בפניה האחרונה , יותר מדי לפני הפניה בהשוואה ללבנה , אם אני לא טועה )

אתה יודע מהן המכוניות האלו?

השגת בסוף את הלבנה?

בברכה יהודה

הפורשה הלבנה שרואים בסרטון שנוסעת לפניי היא GT3 997 לפניה זאת 996 טורבו.

מדהים... חבל על המזג אויר, נראה לי מעצבן לעשות את כל ההכנות ליום מסלול ובסוף לבוא למסלול רטוב! :x

מבעס, מאכזב, מעצבן, מתסכל אבל...לומדים דבר או שניים על מגבלות האחיזה (אבל עדיין עדיף יבש :twisted: )

ראיתי שצילמת A3 והייתה לידה עוד אחת, היה בהן משהו מיוחד ?

כי ידוע לי על 2 אנשים, בעלי A3 עם מנוע 3.2 שהתקינו לה קיט טורבו שפותח ע"י איזו שהיא סדנא בארה"ב..

מה שלא הבנתי בדיוק מהדיון שנערך בפורום אחר באינטרנט היה אם אלו היו 2 אנשים שהתקינו את הקיט על רכב אחד או 2 אנשים שהתקינו את הקיט על 2 רכבים :-)

בכל מקרה - נראה (ונשמע) מאוד מהנה...

חבל שבארץ אירועים כאלה (ברמות האלה) פשוט לא יתקיימו :(

אני לא מכיר את האאודי שאתה מדבר עליהם אבל אלו מאתמול היו 2 ליטר טורבו.

שלושה דברים -

1. אתה נוהג הרבה יותר טוב מהבחור עם ה-997 טורבו הלבנה, הוא מצליח לפספס בערך שני-שליש מהאייפקסים ובולם הרבה יותר מדי מוקדם.

2. הפניה השמאלית שמגיעה אחרי רצף הפניות ימינה (זו שאני ירדתי בה מהמסלול) היא הפניה החלשה שלך, כדאי לעבוד עליה.

3. עם קצת יותר טקטיקה ייפתחו בפניך יותר אופציות לעקיפה בכניסה לישורות, בעיקר כשמדובר בעקיפה של מכוניות חזקות מהבימר שלך.

נסה לפתוח מרווח טיפה יותר גדול מהמכונית שלפניך לפני ה-Turn-in של הפניה שיוצאת לישורת וככה תוכל לצאת מהפניה בלי הצורך להרים את הרגל מהגז כדי לא להכנס באוטו שלפניך.

ההרמה הזו דופקת לך הרבה עקיפות פוטנציאליות, תן לאוטו שלפניך לבצע את הטעות הזו עם האוטו שלפניו וצא אתה מהפניה בתאוצה מלאה, הרבה פעמים נהגים נכנעים מנטאלית לרעיון שהאוטו האיטי יותר הולך לעקוף אותם בצורה כזו גם אם הם מסוגלים להאיץ יותר מהר ממך במורד הישורת, ולדעתי ברגע שתהיה כבר לפניהם אחרי כמה פניות הפער ביניכם ייגדל, בעיקר לאור העובדה שהבלימה שלך מצויינת.

מוטי

1. אני נאלץ להסכים איתך הפעם, אני נהג טוב יותר ממנו :oops:. אבל זאת GT3 997 דנדשה.

2. כל הכבוד מוטי על תשומת הלב לפרטים. אכן אתה צודק, זאתי הפנייה שהסתחררתי במהירות לא חוקית בעליל ועדיין לא החזרתי לעצמי את הבטחון אבל זה יבוא.

3. אחלה טיפ, אני בהחלט הולך ליישם את זה בפעם הבאה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, זה לא קשור למזל.

הכל זה רצון. אם יש לך מספיק מהחומר הזה שנקרא רצון, אתה יכול להגיע לאן שתרצה.

יש לך בארץ המוגבלת (שכלית) הזו, קורסי נהיגת קארטינג וכדומה.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...