מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

נושא: פרק שני : הפעם יום מסלול עם מועדון פורשה

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של golangti

פרק שני : הפעם יום מסלול עם מועדון פורשה

למי צריך יש כאן תקציר של היום מסלול הקודם.
    http://www.carsforum.co.il/vb/showth...&highlight=PIR

אני עדיין מנסה להשיג את המטרה שלי לשנה שזה זמן הקפה של 1:32 דקות מסביב למסלול PIR.
    שיפורים שנוספו מפעם שעברה שאמורים לעזור לי להשיג את המטרה הם:
    • ב M3 יש מידות גלגלים שונות מקדימה ואחורה. האחוריים כמובן רחבים יותר. הסיבה היא בעיקר ויזואלית. כדי להגדיל את שטח המגע עם הכביש קניתי סט גלגלים וצמיגים אחוריים נוספים והרכבתי אותם מקדימה.
    • החלפתי את תושבות הגיר למחוזקות של UUC. התושבות המקוריות ידועות לשימצה. תחת בלימה חזקה ופניות חדות, הגיר נוטה לזוז יתר על המידה מה שגרם לנהגים רבים לשלב להילוך נמוך מדי ולפוצץ מנועים.
    • השיפור השלישי הוא לנהג. כבר הרבה זמן שדברים לא נראים לי ברורים כמו בעבר...מסתבר שאני צריך משקפיים L
    ימי המסלול של מועדון פורשה הם תמיד אטרקציה. בימים אלו הסיכויים הכי גבוהים לראות ולנהוג לצד הדגמים הכי חדישים \ מהירים \ מיוחדים שיצאו או קיימים בשוק וגם הפעם הם לא איכזבו.
    כל דגמי הטורבו למיניהם, GT3 לדורותיה כולל החדשה ביותר 997, ARIEL ATOM, פורשה 907,
    PANTHERA וכו'.

גם היום הזה התחיל כמו הקודם, זיפת !!! מסלול רטוב וחלקלק כמו המגלשות של אשקלונה. מכוניות עפו מהמסלול על ימין ועל שמאל, השיפור הכי טוב שרצית שיהיה לך באוטו זה בקרת יציבות..

כך גם המשיך היום עד להפסקת צהריים, ואז כשכמעט הוחלט להגיש תביעה ציבורית נגד בורא עולם על מזג אויר מסוכן לציבור נהגי המסלול, יצאה לה קרן שמש מבין העננים, המסלול התחיל להתייבש והתביעה בוטלה.

המקצה השלישי על מסלול יבש היה כייף אדיר ללא שום ארועים מיוחדים.

המקצה הרביעי היה גם כייף לא נורמלי אבל רק למשך 6 דקות עד ש ה M3 הלבנה נכנסה בקיר ונדרשנו לפנות את המסלול. לנוסע ברכב לא נגם נזק אך לנהג יש כאבים חזקים באגו.

הקבוצה של המדריכים שעלתה למקצה הרביעי סבלה מאותה בעייה של קיר "שקפץ" לכביש, הפעם המחיר היה כבד, GT3 996 שהלכה לעולמה.

כתוצאה מהתאונות האלו הוחלט להוסיף מקצה פתוח למי שנשאר.
    זהו היה המקצה הכי טוב שהיה לי אי פעם כנראה, ואולי זה נראה ככה בגלל שהיום התחיל רע, ואולי בגלל שהאחיזה הייתה כל כך גרועה בבוקר,פתאום היה נראה לי כאילו יש אחיזה בלי סוף שאפילו ה פורשה טורבו והGT3 הדנדשה לא יכלו לברוח לי. אלו היו 20 דקות גדושות באדרנלין שלא חוויתי מזמן, הקצב היה מהיר והתנועה הייתה טובה והשילוב של כל אלו ביחד היה שווה לזמן הקפה של 1:34 !!!! עוד שתי שניות למאנייאק .. תהנו.

חלק 1:
    http://www.youtube.com/watch?v=a8BBuNph4OA

חלק שני:
    http://www.youtube.com/watch?v=hIcNiKimUM0

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורמוהוליק הסימלון של Wiking

בעניין: פרק שני : הפעם יום מסלול עם מועדון פורשה

Lucky Buster
    Veni Vidi Vici

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של truejoker

הפורשה הלבנה בסרטון השני זו שתפסה כזו תאוצה בישורת , היא מכונית מדהימה עם נהג טוב , את הפורשה שהיא עקפה , והפריעה לך לבסוף , היא מכונית טובה עם נהג טיפה פחות טוב אם אפשר לומר (האורות בלם שלו נדלקו בפניה האחרונה , יותר מדי לפני הפניה בהשוואה ללבנה , אם אני לא טועה )
    אתה יודע מהן המכוניות האלו?
    השגת בסוף את הלבנה?
    בברכה יהודה

בברכה יהודה

אחראי ראשי הסימלון של falou

ציטוט Wiking כתב: הצג הודעה
    Lucky Buster
    אין כמו שפת אם...
    uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של CamaroRS69

מדהים... חבל על המזג אויר, נראה לי מעצבן לעשות את כל ההכנות ליום מסלול ובסוף לבוא למסלול רטוב!

Lucky Bastard זה המונח הנכון... לא נורא

פורומניאק הסימלון של Discover

ראיתי שצילמת A3 והייתה לידה עוד אחת, היה בהן משהו מיוחד ?
    כי ידוע לי על 2 אנשים, בעלי A3 עם מנוע 3.2 שהתקינו לה קיט טורבו שפותח ע"י איזו שהיא סדנא בארה"ב..
    מה שלא הבנתי בדיוק מהדיון שנערך בפורום אחר באינטרנט היה אם אלו היו 2 אנשים שהתקינו את הקיט על רכב אחד או 2 אנשים שהתקינו את הקיט על 2 רכבים

בכל מקרה - נראה (ונשמע) מאוד מהנה...
    חבל שבארץ אירועים כאלה (ברמות האלה) פשוט לא יתקיימו

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;
    תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

פורומניאק

שלושה דברים -

1. אתה נוהג הרבה יותר טוב מהבחור עם ה-997 טורבו הלבנה, הוא מצליח לפספס בערך שני-שליש מהאייפקסים ובולם הרבה יותר מדי מוקדם.

2. הפניה השמאלית שמגיעה אחרי רצף הפניות ימינה (זו שאני ירדתי בה מהמסלול) היא הפניה החלשה שלך, כדאי לעבוד עליה.

3. עם קצת יותר טקטיקה ייפתחו בפניך יותר אופציות לעקיפה בכניסה לישורות, בעיקר כשמדובר בעקיפה של מכוניות חזקות מהבימר שלך.
    נסה לפתוח מרווח טיפה יותר גדול מהמכונית שלפניך לפני ה-Turn-in של הפניה שיוצאת לישורת וככה תוכל לצאת מהפניה בלי הצורך להרים את הרגל מהגז כדי לא להכנס באוטו שלפניך.
    ההרמה הזו דופקת לך הרבה עקיפות פוטנציאליות, תן לאוטו שלפניך לבצע את הטעות הזו עם האוטו שלפניו וצא אתה מהפניה בתאוצה מלאה, הרבה פעמים נהגים נכנעים מנטאלית לרעיון שהאוטו האיטי יותר הולך לעקוף אותם בצורה כזו גם אם הם מסוגלים להאיץ יותר מהר ממך במורד הישורת, ולדעתי ברגע שתהיה כבר לפניהם אחרי כמה פניות הפער ביניכם ייגדל, בעיקר לאור העובדה שהבלימה שלך מצויינת.

מוטי

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של golangti

ציטוט truejoker כתב: הצג הודעה
    הפורשה הלבנה בסרטון השני זו שתפסה כזו תאוצה בישורת , היא מכונית מדהימה עם נהג טוב , את הפורשה שהיא עקפה , והפריעה לך לבסוף , היא מכונית טובה עם נהג טיפה פחות טוב אם אפשר לומר (האורות בלם שלו נדלקו בפניה האחרונה , יותר מדי לפני הפניה בהשוואה ללבנה , אם אני לא טועה )
    אתה יודע מהן המכוניות האלו?
    השגת בסוף את הלבנה?
    בברכה יהודה
    הפורשה הלבנה שרואים בסרטון שנוסעת לפניי היא GT3 997 לפניה זאת 996 טורבו.

ציטוט CamaroRS69 כתב: הצג הודעה
    מדהים... חבל על המזג אויר, נראה לי מעצבן לעשות את כל ההכנות ליום מסלול ובסוף לבוא למסלול רטוב!
    מבעס, מאכזב, מעצבן, מתסכל אבל...לומדים דבר או שניים על מגבלות האחיזה (אבל עדיין עדיף יבש )

ציטוט Discover כתב: הצג הודעה
    ראיתי שצילמת A3 והייתה לידה עוד אחת, היה בהן משהו מיוחד ?
    כי ידוע לי על 2 אנשים, בעלי A3 עם מנוע 3.2 שהתקינו לה קיט טורבו שפותח ע"י איזו שהיא סדנא בארה"ב..
    מה שלא הבנתי בדיוק מהדיון שנערך בפורום אחר באינטרנט היה אם אלו היו 2 אנשים שהתקינו את הקיט על רכב אחד או 2 אנשים שהתקינו את הקיט על 2 רכבים

בכל מקרה - נראה (ונשמע) מאוד מהנה...
    חבל שבארץ אירועים כאלה (ברמות האלה) פשוט לא יתקיימו
    אני לא מכיר את האאודי שאתה מדבר עליהם אבל אלו מאתמול היו 2 ליטר טורבו.

ציטוט Moti - Miata R כתב: הצג הודעה
    שלושה דברים -

1. אתה נוהג הרבה יותר טוב מהבחור עם ה-997 טורבו הלבנה, הוא מצליח לפספס בערך שני-שליש מהאייפקסים ובולם הרבה יותר מדי מוקדם.

2. הפניה השמאלית שמגיעה אחרי רצף הפניות ימינה (זו שאני ירדתי בה מהמסלול) היא הפניה החלשה שלך, כדאי לעבוד עליה.

3. עם קצת יותר טקטיקה ייפתחו בפניך יותר אופציות לעקיפה בכניסה לישורות, בעיקר כשמדובר בעקיפה של מכוניות חזקות מהבימר שלך.
    נסה לפתוח מרווח טיפה יותר גדול מהמכונית שלפניך לפני ה-Turn-in של הפניה שיוצאת לישורת וככה תוכל לצאת מהפניה בלי הצורך להרים את הרגל מהגז כדי לא להכנס באוטו שלפניך.
    ההרמה הזו דופקת לך הרבה עקיפות פוטנציאליות, תן לאוטו שלפניך לבצע את הטעות הזו עם האוטו שלפניו וצא אתה מהפניה בתאוצה מלאה, הרבה פעמים נהגים נכנעים מנטאלית לרעיון שהאוטו האיטי יותר הולך לעקוף אותם בצורה כזו גם אם הם מסוגלים להאיץ יותר מהר ממך במורד הישורת, ולדעתי ברגע שתהיה כבר לפניהם אחרי כמה פניות הפער ביניכם ייגדל, בעיקר לאור העובדה שהבלימה שלך מצויינת.

מוטי
    1. אני נאלץ להסכים איתך הפעם, אני נהג טוב יותר ממנו . אבל זאת GT3 997 דנדשה.

2. כל הכבוד מוטי על תשומת הלב לפרטים. אכן אתה צודק, זאתי הפנייה שהסתחררתי במהירות לא חוקית בעליל ועדיין לא החזרתי לעצמי את הבטחון אבל זה יבוא.

3. אחלה טיפ, אני בהחלט הולך ליישם את זה בפעם הבאה .

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של אאוץ

נהיגה יפה!
    הנהיגה של ה-997 טורבו, הרבה פחות.

אביחי

פורומניאק

ציטוט golangti כתב: הצג הודעה
    זאת GT3 997 דנדשה.
    מקבל את התיקון, שמתי לב בצפיה נוספת לצורה של הפגוש האחורי שאכן ייחודי ל-GT3.

מוטי

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של truejoker

הלוואי והייתי יכול לקבל נסיון במירוצים כדי להבין את מה שמוטי כתב והבין .
    אין לי מזל
    בברכה יהודה
    בברכה יהודה

13. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של אאוץ

יהודה, זה לא קשור למזל.
    הכל זה רצון. אם יש לך מספיק מהחומר הזה שנקרא רצון, אתה יכול להגיע לאן שתרצה.
    יש לך בארץ המוגבלת (שכלית) הזו, קורסי נהיגת קארטינג וכדומה.

אביחי

נושאים דומים

1. תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 23/02/06, 21:22
  2. עוד יום מסלול, והפעם, מועדון BMW
    By golangti in forum רכב כללי
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 05/10/05, 20:44
  3. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 14/07/05, 11:45
  4. תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 28/06/05, 17:28