Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הישראלים בדרך לכבוש את טורקיה - חלק 2

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלום הולך וקורם גידים או יותר נכון סרבל וכפפות .

בשרשור הקודם זו היתה תחילת ההתחלה - https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=144848

ועכשיו -

5 נהגי מרוצים ישראלים ישתתפו השנה, כקבוצה אחת, באליפות טורקיה למכוניות פיאט סיינה.

האליפות כוללת 7 מרוצים שיערכו על 3 מסלולים שונים, בינהם מסלול הגראן-פרי המפורסם של איסנבול עם פנייה-8 שכבר דיברנו עליה ובהמשך גידי יספר לנו חויות לגביה.

כ-15 נהגים יקחו חלק באליפות הפופולארית הזו, כאשר כולם נוהגים במכוניות זהות ורק הנהג משחק תפקיד.

הקבוצה הישראלית כוללת את :-

עומר ניר הוד - נהג מרוצים ישראלי בן-38 שרובכם מכירים מה-MDC .

אדם פרנק - מדריך לנהיגה מתקדמת ב"מסלולים".

גידי קרונין - מדריך נהיגה מתקדמת ב"מסלולים".

רון חכים - נהג ונווט במרוצי הראלי בארץ.

אירה מורשטיין - בן-25 , בוגר מספר קורסים לנהיגה מתקדמת .

את הקבוצה מנהל ראם סמואל.

דובי

race2.jpg

race3.jpg

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה להם בהצלחה.

בקשר לאירה - הייתי פעם בהופעה של לבנון והתפלאתי לראות אותו יוצא מתוך סיוויק טייפ R עם הקיט תופים שלו, בד"כ מוזיקאים לא נוהגים בדברים כאלה... כל הכבוד.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לכל חברי הקבוצה.

באמת מפתיע לשמוע שהמתופף של לבנון חובב ספורט מוטורי ומשתתף באליפות הזו. ראיתי את לבנון בקיץ שעבר והם היו מעולים. אם אירה נוהג כמו שלבנון מנגנים, הוא לוקח את האליפות בהליכה 8)

ודובי, הכותרת המיליטריסטית היא בהקשר של לבנון, או במקרה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה לכולם.

רק דבר אחד קצת צורם לי, ההגזמות שבתאור האנשים.

אני לא חושב שזה בושה להגיע עם ניסיון מועט ולתת את הכל. להתחיל לכתוב דברים מופרכים... נראה לי קצת מביך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד קצת צורם לי, ההגזמות שבתאור האנשים.

אני לא חושב שזה בושה להגיע עם ניסיון מועט ולתת את הכל. להתחיל לכתוב דברים מופרכים... נראה לי קצת מביך

מה כל כך מופרך? אפשר לחשוב - קצת שיווק.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...