Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם אני עובד מ13:00 - 23:00 אני זכאי ל125?

cocAIn
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש את הפטנט שחלק גדול מהמעסיקים מאמינים בו.

יש מספר שעות שנחשבות למשרה מלאה.

אם אתה עובר את השעות האלה אתה מקבל תוספת.

אם אתה עובד פעמיים בחודש 20 שעות ביום אתה לא מקבל שום תוספת לפי החישוב הזה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. שעות נוספות זה פר יום ולא ניתן לקזז שעות נוספות ביום מסויים עבור חוסר בשעות ביום אחר.

ההגדרה ממתי זה שעות נוספות תלויה בהסכם העבודה. אם מוגדר שאתה עובד 24 שעות רצווף פעמיים בשבוע אתה לא זכאי לשעות נוספות אבל אם מוגדר שאתה עובד שעה בשבוע אז אם עבדת שעתיים אתה זכאי לשעות נוספות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כן לא נכון מה שרמשת בשורה השניה

אחרי 8 שעות עבודה השעתייים הבאות הם 125% וכל שעה נוספת היא 150% .

לא קשור אם מוגדר שהוא עובד יומיים רצוף או כל דבר אחר.

שעות נוספות מיתיחסות לשעות עבודה מהיום בו הם התחילו.

בשבתות וחגים שעות נוספות מתחילות אחרי 5 שעות ולא 8. ואין מיבחינת חוק שכר שונה בשבת.

ה % תוספת הם לתעריף שניקבע לאותו עובד ולא לתעריף המינימום.

תיקראו ב shil.info

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום עבודה לשבוע עבודה בן 5 ימים הוא 9 שעות ולא 8.

יש חשיבות להיקף המשרה המסוכם שלך כי אם אתה אמור לעבוד 5 שעות ביום אז השעה השישית היא כבר שעה נוספת.

ד"א, שעות נוספות לא נכללות בהפרשות לתנאים סוציאליים ולכן התשלום עעליהן יותר גבוה (וגם זה לא מתוקף חוק אלא מתוקף הסכם קיבוצי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו שכר עבודה: מתפרסם היום ב-YNET שהחל מהחודש הבא שכר המינימום עולה ל-19.95 ש"ח לשעה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו שכר עבודה: מתפרסם היום ב-YNET שהחל מהחודש הבא שכר המינימום עולה ל-19.95 ש"ח לשעה.

מעסיק שמשלם שכר מינימום לעולם לא יצליח להחזיק אנשים טובים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בסטודנטים שאין להם עדיין תואר - תוכל למצוא לא מעט מקרים בהם אנשים טובים עובדים בשכר מינימום.

כמובן, המקסימום שאפשר לבנות על אנשים כאלה הוא מספר בודד מאוד של שנים, ממילא ברגע שהתואר הושג יש אפשרויות יותר ראויות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שזכור לי, החל מהשעה התשיעית או העשירית חובה לשלם שכר בגובה 125%.

***עריכה***

קרא את התגובה של gsi16v בשרשור זה, הוא כתב בפירוט על העניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע לי יש גם תשלום שונה על זמני משמרות שונים.

בלילה בוודאות אני יודע שאמורים לשלם יותר מ100% השאלה מה קורה עם העניין הזה בשטח אם אין חוזה מוסכם לגבי תשלום גבוה יותר ערב\לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיפוש בגוגל מצאתי משהו שאומר שמי שעובד בשבוע פחות מ48 שעות לא חייב לקבל שעות נוספות וכל השאר.

לא מדוייק ביכלל 43 לא 48

אלו שעות נוספות שמשולמות עבוד עבודה ביום פנוי.

כלומר אם אתה אמור לעבוד 5 ימים וב 5 ימים עבדת 43 שעות (אם יותר מזה אז על אותם שעות מגיע לך שעות נוספות) וניקראת לעבוד ביום נוסף אז אתה אמור לקבל שעות נוספות על כל היום הנוסף

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...