Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור AUX במערכת מובנת של 206

sagi
שימו לב! השרשור הזה בן 6234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה קניתי פיג'ו 206 שנת 2003. ברכב יש את המערכת המקורית, רדיו-דיסק מובנה עם שלט הגה.

המערכת די מספקת את צרכי, אני לא מחפש יותר מזה מבחינת איכות סאונד (אולי רמקולים מעט יותר טובים אבל זה יבוא אח"כ). מה שכן מפריע לי זה שהרדיו-דיסק לא קורא MP3.

אני מניח שאפשר להחליף אותו ברדיו-דיסק שכן קורא אבל אני מניח שבשביל זה צריך להתחיל לפרק את הקונסולה וכו'.. ובטח לא תהיה לזה אותה אינטגרציה עם הרכב, השלט לא יעבוד וכו'. מעדיף לא לעשות את זה.

מה שכן יכול לספק אותי בשלב זה זה חיבור נגן MP3 חיצוני כלשהו. אני יודע שאפשר לעשות את זה עם רדיו-דיסק בעל כניסת AUX.

אבל במובנה אין כניסה כזו. האם יש דרך לחבר אחד בצורה אחרת? אולי במקום החיבור ל changer שאני יודע שקיים?

תודה,

שגיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון בפז'ו 307 פשוט מפרקים את הרדיו המקורי.

ומחליפים לרדיו דיסק MP3 איכותי.

הדבר היחיד שנפגע זה השליטה ממהגה.

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם אחליף רדיו דיסק אני אאבד:

א. את השליטה מההגה

ב. את האינטגרציה עם התצוגה של הרכב.. המקורי משתלב עם תצוגת LCD בקונסולה שמראה את השעון + כל המידע מהרדיו-דיסק, זה מאוד נחמד, ויהיה מאוד מכוער אם זה לא יעבוד יותר.

האם יש רדיו דיסק שיכול להשתלב עם אלה? בעיקר השליטה מההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש רדיו דיסק שיכול להשתלב עם אלה? בעיקר השליטה מההגה.

אני חושב שחלק מהמכשירים של אלפיין תומכים בשליטה של ההגה. אבל, אני לא סגור על זה. תנסה לברר אצל היבואנים של אלפיין, אפריל טקליין. רצ"ב קישור: http://www.alpine.co.il/site/s-catalogs/default.asp

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה אופציות:

אבל קודם כל תבדוק איזה דגם המכשיר שלך ונריץ חיפוש באינטרנט.

1.אם יש לך כניסת צינג'ר תבדוק עם מוסכי פיג'ו אם הם יכולים לשנות לך את ההגדרות של המכשיר לרדיו\דיסק\צינג'ר במקום רדיו\דיסק בכפתור ה source .

2.משדר FM.

3.להחליף את הרדיו דיסק ולקנות מתאם לשליטה על ההגה. more info :: Alpine KWE-851E *KWE851E - Peugeot 206 connector

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התצוגות נשארות רק התצוגה של הרדיו לא פעילה יותר.

תנסה ותראה לוקחים 4 מברגי שעון דוחפים לחורים העגולים שבצידי המכשיר.

לוחצים את לצדדים (לכיוון הדלתות) ומושכים את הרדיו.

קיימים שם 2 מחברים:

1.חוטים בצבע: לבן, אפור, סגול, ירוק, -זה המחבר של הרמקולים

2.המחבר שני הוא של המתח ושאר הדברים.

יש מדריך שלם בנושא בקישור הבא:

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.myphedra.org%2FImages%2FAV_systems%2FAV_connecting_fr.htm&langpair=fr%7Cen&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניסת AUX- היום קיבלתי את המערכת המובנית שלי חזרה לאחר שהיא נישלחה למעבדה והלחימו לה כניסה כזו.

כשהתלבטתי אם לעשות או לא (יש לציין כי זה על חשבון דייהטסו) כולם אמרו לי שהאיכות תהיה על הפנים ולא כדאי וכו' וכו'

עכשיו אני יגיד לכם מה המסקנות לגביי אלו שירצו בעתיד, האיכות זהה לאיכות של המערכת המובנית (כפי שהתנגן לפני כן, דרך הרדיו דיסק), נכון שזה לא רדיו דיסק היי הנד אבל האיכות נישארה גם דרך הכניסה החדשה כמו שהיא דרך הדיסקים. כלומר מבחינת צליל אין שינוי לא לרעה ולא לטובה, אבל! כנראה שהקומבינצייה לא כל כך רישמית ומתוכננת ומה שניגרם זה כשהמנוע מונע ושומעים דרך הנגן אז יש רעש שמתגבר עם הגברת הווליום - רעש של החשמל, לא של המנוע, רעש נורא מציק אם עוצרים את השיר אבל הנגן מחובר שומעים את הרעש ואם יש קטעים שקטים בשיר אז שומעים את הרעש הנ"ל, אבל בשמיעה רגילה לא שומעים\לא מבחינים בזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sound boy,

יש לי שאלה לגבי הרעש שציינת? האם הנגן מקבל מתח מסוללה? או שהוא מקבל מתח מהרכב?

שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן דוד שלי רוצה לחבר את ה Sony Ericsson K750i שלו למערכת במזארטי.

למישהו יש נסיון בזה? :lol:

ברצינות אין שום מקום באינטרנט שמסבירים על מזראטי או על מערכות של BECKER.

גם למרצדס יש מערכות של BECKER אם מישהו חיבר נגן MP3 למרצדס יכול לעזור לי.

הרכב שלו מגיע עם רדיו טייפ וציינג'ר שהפסיק לעבוד.

DSCN0922t.JPG

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לפי הניק שלך הייתי משוכנע שיש לו לוטוס אליז.

איך התגובה שלך קשורה לנשוא של פותח השרשור?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sound boy,

1. אם תפעיל את הנגן על סוללות לא יהיו לך הרעשים.

2. על מנת להפעיל את הנגן בעזרת מתאם המתח לרכב, עליך לחבר בין הנגן ל - HU משתיק רעשים RCA. כך בחשבון שזה עלול לפגוע באיכות הצליל, במיחוד בתדרים הנמוכים.

שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...