Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי בחירת סאב

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה על מקודם פשוט אני חדש פה, כעט לגבי שאלתי אני צריך עזרה לבחירת סאב לג'יפ כאשר יש להתחשב שהבאגז' פתוח, המגבר שלי הוא ליטנינג אדיו שמוציא 200 אר אמ אס בגישור והתקציב נע בין 350 ל500 שקל אני מעדיף שהוא יהיה כמה שיותר אכותי מדוייק ועוצמתי הסאב הקודם היה פיוניר 1000 שעה בדיוק הפוך ממה שרציתי נשמע פשוט מחריד

hu: pioneer 5800mp amp: lightning audio b2.400.4 comp: octan-zr rear: pioneer 200W japan sub: kicker c12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר שלך די חלש לסאב , וזה אומר שאתה צריך סאב נציל , בתקציב הזה למצוא סאב נציל וגם מעולה זה בלתי אפשרי .

יש בפורום מכירה סאבים של פניקס גולד שנמכרים בכ500 ש"ח משומש . תמצא אחד כזה ותקנה אותו . אני בטוח שאיכות השמע תשתפר פלאים (אבל זה על כמעט כול סאב שיומלץ לך בפורום ניתן לומר אחרי פיוניר:lol: )

בברכה והצלחה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סי 12 הוא סאב טוב, אך לא יעשה את העבודה כראוי. כפי שציינת מקודם הבגאז' פתוח והצליל נשמע לגמרי אחרת.

תנסה רוקפורד P2, פיניקס גולד כפי שציינו מקודם.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

terios4x4,

כפי שכבר כתבו לך כולם, כל סאב אחר ישמע לך יותר טוב מהפיוניר. אבל כפי שכבר כתב לך יהודה המגבר שיש לך הוא חלש, במיוחד כאשר מדובר בג'יפ פתוח.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'יפ הוא לא פתוח התכוונתי פשוט שאין מגש .

בכל מקרה קניתי את הסי 12 נשמע חמוד לאללה אבל הבעיה שלי כרגע זה התיבה כי התיבה שלי ענקית שנשארה עוד מעידן הפיוניר התביה אטומה אבל הסאב עובד כמו בפתוחה כי הוא לא ממש מדוייק כרגע

לכן השאלה שלי היא איזה תיבה תתאים לי?

לפי החיפוש שהרצתי גל תכנן תיבה 50 ליטר והקיקר נשמע מצוין.

אבל לא עדיף לשים 40 ליטר שתשמע יותר מדוייק או ש-50 ישמע יפה בשבילי?

hu: pioneer 5800mp amp: lightning audio b2.400.4 comp: octan-zr rear: pioneer 200W japan sub: kicker c12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'יפ הוא לא פתוח התכוונתי פשוט שאין מגש .

בכל מקרה קניתי את הסי 12 נשמע חמוד לאללה אבל הבעיה שלי כרגע זה התיבה כי התיבה שלי ענקית שנשארה עוד מעידן הפיוניר התביה אטומה אבל הסאב עובד כמו בפתוחה כי הוא לא ממש מדוייק כרגע

לכן השאלה שלי היא איזה תיבה תתאים לי?

לפי החיפוש שהרצתי גל תכנן תיבה 50 ליטר והקיקר נשמע מצוין.

אבל לא עדיף לשים 40 ליטר שתשמע יותר מדוייק או ש-50 ישמע יפה בשבילי?

קודם כל תתחדש!לא שמעתי את הקיקר בתיבה של 50 ליטר אבל אצלי הקיקר בתיבה של 42 ליטר ושומעים מצוין.שבת שלום,יקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאך ישמע הסאב בתיבה הזאת? מישהו מכיר את התיבה הזאת?

וכמה ליטר היא?

1164005269.jpg

וסליחה על כל כך הרבה שאלות פשוט אני רוצה תיבה מושלמת בשבילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P יש לי תיבה וגריל דומים לזה שבתמונה שהעלית.

בכל מקרה, לא בעיה למדוד את התיבה בעצמך(אורךXרוחבXגובה), אני מעריך שהיא כ40 ליטר.

הסאב נשמע מצוין בכזו תיבה,לפחות אצלי.

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, לא בעיה למדוד את התיבה בעצמך(אורךXרוחבXגובה), אני מעריך שהיא כ40 ליטר.

1X

שבת שלום,יקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הבנתי כמה חשוב זה לבנות תיבה שמתאימה לסאב לפי הגדרות היצרן שלו. אחי שמע היום סאב של פייז (אצל חבר פורום לא אציין את שמו),הדגם החלש ביותר, כביכול "רק" 200RMS שהוא יכול לקבל, והוא היה (לפי האוזן של אחי) הרבה יותר חזק מסאב אחד שלו (שהוא 600RMS) ויותר חזק בהרבה מהקסנון שלי, וכל זה על הגברה דיי חלשה של פייז (לא זוכר דגם) אבל, וזה אבל גדול, עם תיבה שמותאמת לסאב הזה בול (עם פורט), ככה שאת העוצמות והאיכויות של הסאב שלך אתה דווקא תקבל כמעט ורק בגלל התיבה, ככה שתשקול להתאים לו תיבה לפי ההגדרות שלו ולפי מה שאתה מעדיף (SQ\SPL).

ומי שיגיד שאני מקשקש ומדבר שטויות אז הוא כנראה לא ממש מתמצא בתחום.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40 ליטר?! התיבה הזאת?!

אני מוכן לשים כסף( בואו לא נגזים, 20 שקל)

שהתיבה הזאת היא 1CF בדיוק.

כלומר 29-30 ליטר.

התיבה שראית שגל תכנן של ה50 ליטר היא שלי.

הסאב היה נשמע נחמד מאוד, חזק מאוד, ויחסית מדוייק. בתיבה קטנה הוא יהיה יותר מדוייק, אבל אם אתה רוצה לקבל פשרה בין עוצמה לדיוק, 50 ליטר אטומה תתאים לך לפי דעתי.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...