Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שם לשרתים

talroze
שימו לב! השרשור הזה בן 6210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

redbaron, הבעיה בקריאה לשרת לפי הפונק' שהוא ממלא היא ששרתים שונים יכולים לעשות דברים שונים וגם לעבור למקום אחר...

למשל שרת אחד שעושה גם מייל וגם DNS (לא נדיר כלל כשיש שרתים בודדים). או שהיום שרת X אחראי על המייל ומחר זה שרת Y. אז שם גנרי כמו mail כבר לא יכול לשמש כמזהה יחודי לשרת. הוא כן יכול (וצריך) לשמש כשם נרדף, cname or whatever.

אצלי שם השרת משמש לזהות את החומרה עליה הוא רץ ולא את מה שהוא מריץ.. אפילו אם מכניסים שרת חדש באותו תפקיד בדיוק, שיורש את כל השירותים כשהנוכחי מריץ ואפילו את אותה כתובת IP אני מעדיף לתת לו שם חדש, גם אם הקודם יוצא לפנסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואללה שמות של שחקניות פורנו נשמע נחמד אבל :

א. הצעתי כבר לממונה שלי והוא טען ששמות של בחורות פוגע [אני לא אמרתי שחקניות פורנו רק ציינתי שמות כמו: ג'ינה ג'י ,פאטמהעזיזה וכו ]

לגבי שר הטבעות הדבר נפוץ מאוד ויש ספק אינטרנט שלא אנקוב בשמו שעדיין לשרת המיל שלו קוראים בשם של אחד הגיבורים.

לגבי שמות של שרתים גנרים כפי שצויין שרת אחד עושה יותר מפעולה אחת וכל הזמן משתנים התפקידים

אבל אשמח לעוד שמות מעניינים.

נ.ב. חשבתי על שמות של גלולות נגד הריון אבל אין הרבה :-(

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו - דמויות משר הטבעות

בצבא - שמות של שחקניות פורנו

מבלי להיכנס לקטע של "גיזענות", מי שנותן בדרך כלל שמות של אלים לשרתים הם חבר'ה שהגיעו מברית המועצות, שמות של מערכות כוכבים, גם כמו הקודמים, או יוצאי הטכניון, שמות של שר הטבעות, חננות יוצאי ממרם 8200 וכו', מכוניות - כאילו שמיתלהבים ורצו להיות מקוריים - אבל לא ממש יצא להם, כנ"ל שמות של זמרים או יצרים מפורסמים בהיסטוריה...

חדר מחשב אמור להיות פונקציונלי ויעיל, בגלל זה אני לא חושב זה ממש מיקצועי ליקרוא למחשבים בשמות מוזרים.

אבל זה רק אני ניראה לי ;)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע ב

NS1

NS2

MAIL

MAINFRAME \ SERVER2003 \ SERVER

וכו'..

למה להסתבך

שרת לא מטייל כל יום למקום אחר, אין שום סיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד המקומות שעבדתי בהם לשרתים היתה כתובת חיצונית קבועה (שגם משמשת לכתובת פנימית),

מכיוון שהיו המון שרתים אז פשוט לא היה להם שמות, קראו להם לפי האוקטטה האחרונה של ה IP .

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרתים אולי לא זזים מחדר לחדר כל יומיים, אבל אני עבדתי במספר מקומות שבהם שרתים שינו ייעוד ובעיקר גרסאות תוכנה כל יומיים.

בדרך כלל השמות היו WINSRV1, DBSRV4 או SUNSRV3 כי התפקידים שלהם היו קבועים ושינוי גרסה או סטטוס היה רוחבי לכל הסט-אפ. אבל במקום אחר זה היה שמות של ערי בירה מפורסמות כמו פריז, לונדון וקאזאן (מה לעשות, היה לנו איש סיסטם מטטרסטאן) והיה מאוד נוח להבין במיילים שעכשיו יעקב מריץ גרסה לדיבאג על פריז וכולם מתבקשים לא להתחבר אליו או שכל מי שעובד על הבילד החדש אמור לעבוד רק מול לונדון או רומא.

שמות בעלי משמעות מילולית יושבים יותר טוב בתודעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז כנראה הבחירה הראשונית שלי הייתה קצת מסובכת לכמה אנשים

אז נלך על אותו היוצר רק משהו מוכר הרבה יותר ...הסימפסונים

ואלו שמות מומלצים: הומר בארט מארג'

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בעד לקרוא לקרוא לשרתים עפ"י השירותים אותם הם נותנים משתי סיבות:

הראשונה שרת יכול לשנות ייעוד באמצע החיים

2. זה נותן מידע למישהו שרוצה או שפרץ לרשת.

אפשרות נוספת שפגשתי ולא חיבבתי היא

XXXNT01 כאשר XXX הוא שם החברה NT סוג מערכת ההפעלה ו01 הוא מספור רץ שמגלה את השירות של השרת עפ"י קונבקציה של מיקרוסופט, אני לא אוהב את הקונבקציה הזו מאותן סיבות שהזכרתי קודם.

שמות של אלים או מקומות או משקאות אלכוהוליים הם קלים לזכירה ע"י המשתמשים (ויכולים לתת רעיון של עד כמה מתודלק היה מנהל הרשת בזמן ההתקנה של השרת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...