Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לחוות דעת לגבי Phoenix Gold Xenon

שימו לב! השרשור הזה בן 6211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Phoenix Gold Xenon X10D4

איך הסאב? שמעתי דברים טובים על גודל 12 אבל האם גם ה10 אינץ' מצויין ?

כנראה יוגבר עם הPhoenix Gold Xenon 400.1D

האם הוא יספיק לו ויתן לו את כל העוצמה שהוא צריך?

מה עדיף 4D ohms או 2D ohms והאם ניתן יהיה לחבר 2 סלילים למגבר שהוא רק ערוץ אחד?

והאם הוא יותר טוב מהInfinity Kappa Perfect 12 VQ 400RMS Single 4 ohms

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה מצוינת .

ה12 מצויין גם חזק וגם די מדויק .

ה10 מדויק מאד \ מהיר בצורה מדהימה .

המגבר יעיף לו את התחת .

לגבי האינפינטי אין לי דעה על הדגם הספציפי VQ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה מצוינת .

ה12 מצויין גם חזק וגם די מדויק .

ה10 מדויק מאד \ מהיר בצורה מדהימה .

המגבר יעיף לו את התחת .

לגבי האינפינטי אין לי דעה על הדגם הספציפי VQ.

וה10 גם חזק :twisted: כי אני מעדיף גם עוצמה וגם איכות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר גם חזק , זאת אומרת שאתה מכיר את הסאב אז למה חוות דעת?

דרך אגב הוא ממש לא מתקרב לעוצמה של ה12.

לא הייתי ברור שמתי את הסימן שאלה בסוף :oops:

כנראה שאני ילך על ה12 אבל הפכתי מלא אתרים בח"ול ולא מצאתי אותו למישהו יש אתר שמוכר אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היחידה שלי היא האם במחירים האלו לא שווה כבר ללכת על סאבים של POLK , של JL AUDIO , לפני שהולכים על פיניקס גולד ?

האם הוא יותר טוב מהם?

כמו כן יש לך שם כבר את הקיקר השטוח החדש שנראה לי נחמד במיוחד בשביל לחסוך מקום והתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היחידה שלי היא האם במחירים האלו לא שווה כבר ללכת על סאבים של POLK , של JL AUDIO , לפני שהולכים על פיניקס גולד ?

האם הוא יותר טוב מהם?

כמו כן יש לך שם כבר את הקיקר השטוח החדש שנראה לי נחמד במיוחד בשביל לחסוך מקום והתקנה.

ה-12 עולה בסך הכל 129$

איזה סאבים טובים יותר ממנו יש במחיר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי בחירה מעולה! סאב מעולה! מדוייק מאוד, איכותי ברמות מטורפות (הבנתי את זה היום במיוחד, אחרי יום אחד בלבד בלי הקסנון ברכב אלא עם סאב אחר של אחי וכאבי ראש, כשכל יום אחר אני עם הקסנון באוטו ועל פול ווליום הוא רק עושה לי טוב ולא מפוצץ אוזניים או מכאיב להם, רק מפוצץ את האוטו :-) ,הבנתי שהסאב הזה איכותי ברמות), חזק (תלוי בתיבה+הגברה), יכול להשתלב עם המוזיקה במידה ותרצה ויכול גם להיות השולט במערכת (באס דומיננטי כמו אצלי לדוגמא). אחלה סאב. הקסנון יפעיל אותו היטב אני כמעט בטוח, אבל לטעמי אם כבר עדיף את הקסנון 600.1. וזה זה זה, הסאב הזה מעולה. נקודה. אישית? הייתי קונה אותו ולא את הפולק ולא את ה-JL (במחיר הזה וברמה שאנחנו מדברים עליה,למרות שלא שמעתי את שתיהם, בכל זאת השכל+הרגש היו הולכים על הקסנון, כמו שעשיתי ).

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הערות

שני סאבים 10 יהיו יותר חזקים מסאב אחד של 12" וגם הרבה אבל הרבה יותר מדוייקים ומהירים ממנו . זה הרבה יותר ממה שנראה מההבדל של 2" (לא אכנס כרגע להסברים שיקחו לי המון זמן , אז קבלו את זה ככה)

אני בטוח שבאתר שמוכרים את ה12 ימכרו גם את ה10 שלח אליהם אי מייל ותשאל זה שווה את זה (וגם תשאל עלות משלוח לארץ באותה הזדמנות , לעיתים הם עושים מחיר אבל דופקים במשלוח ואז הם יוצאים יותר יקר )

לדעתי האישית ה VQ יהיה הרבה יותר טוב וזאת הכמה חוות דעת ברשת מאנשים שאני מעריך את דעתם , הם אומרים שיש שיפור גדול מהדגם הקודם והקודם היה אחד הטובים ביותר , אז הVQ צריך להיות ברמה או שתיים מעליו , זה כבר מציב אותו ברמות של הפירלס .

לגיא , לפני שתשאל אני גם חושב שהקסנון הוא מעולה בטירוף אבל עדיין הוא לא יכול להתמודד עם הפירלס , למרות ששני קסנון 10" אולי יכולים לערער את מקומו

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית ה VQ יהיה הרבה יותר טוב וזאת הכמה חוות דעת ברשת מאנשים שאני מעריך את דעתם , הם אומרים שיש שיפור גדול מהדגם הקודם והקודם היה אחד הטובים ביותר , אז הVQ צריך להיות ברמה או שתיים מעליו , זה כבר מציב אותו ברמות של הפירלס . קראתי על הסאב הזה, אין מה לאמר פשוט חיית עבודה, אומרים שהשיפור בינו לבין הפרפקט הרגילים מטורף ושווה כל שיקלון. אורי, כמו שאמרתי לך לפני זה תשמע אותו ואם אתה אוהב תקנה.

בברכה יהודה

מושיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, אתה צודק ב-100%, אני אוהב לקרוא את ההודעות שלך כי הן תמיד לעניין, אבל פה קצת טעית. אני רשמתי פירלס? רשמתי על האינפיניטי? לא אמרתי כלום עליהם :roll::-) ולא אמרתי שהקסנון ברמה של הפירלס (למרות שאני גם לא יכול לפסול כי לא שמעתי את שתיהם בתיבה+התקנה+כיוונים שמתאימים להם. בעצם את הפירלס לא שמעתי בכלל, אבל אם אמרו פה שהוא יותר איכותי ומדוייק מהאדייר אודיו שיבה, אז אני כן יחזיק ממנו כשאשמע אותו. עכשיו אני גם מחזיק ממנו, אבל פחות :wink: ).

בקשר לאינפיניטי, זה כבר סיפור אחר :-D .

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושיק חיית עבודה הוא לא . אם מדובר על חיית עבודה זה רק הIDMAX . כול הסאבים SQ הטובים אינם חזקים כמו סאביים רגילים . פשוט כי הממברנה חייבת לעבוד יותר מהר ולהשלט יותר טוב , מה שאומר שהיא לא מתוכננת להזיז הרבה אוויר סתם כדי להשמע חזק .

לגיא לא חשבתי שאמרת משהו על האחרים רק רציתי לעדכן אותך ברמה היחסית של הקסנון לדעתי כמובן . אני מחזיק מהסאב הזה הרבה ובמחיר שלו אין משהו שלדעתי שווה את זה , אבל יש טובים יותר . כמובן לדעתי

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, לא אמרתי שהוא הכי טוב, ובטח שיש יותר טובים ממנו. בתקציב הזה, לא נראה לי :-) . בקיצור, מחזק את דברייך.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...