Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למונו

eladbe
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי לאחרונה רכש רכב חדש והוא הזמין 2 סאבים:

http://www.madisound.com/cgi-bin/index.cgi?cart_id=5596926.13454&pid=1785

והוא מעוניין לרכוש מונו שירים אותם בכבוד אם יש למישהו המלצה על מונו עד 2500 ש"ח שיפתח אותם טוב?

ועוד שאלה קטנה כמה RMS כל סאב כזה בכלל כי לא מצאתי בחיפוש ?:oops:

תודה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון שאחיך יבטל את ההזמנה כי הוא הזמין את הגרסה הביתית של ה XXLS ולא הגרסה המותאמת לרכב. יש הבדל עצום בתיבה שהסאבים צריכים. זאת הגרסה לרכב

גם למה להזמין סאב עם שני סלילים של 8 במקום שני סאבים עם סליל של 4 שיתנו התנגדות סופית של 2 אוהם?

ה XXLS שמותאם לרכב הוא 200 או 250 RMS (הצלחתי לדלות פעם את הנתון המסתורי הזה).

אם אתה מעוניין במגבר מתאים ואיכותי - צור קשר בפרטי.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר את עם סאבים כאלו שאמורים להיות יצירתיים , אז לא משהו חזק במיוחד אלא בעיקר איכותי.

אגב אם זה סה"כ 200-250 וואט , אז אתה יכול לשקול מגבר 2 ערוצים חזק וטוב שיזיז אותם ולעשות L ו R .

נסיון שיכול להיות מאוד מעניין . לא ניסיתי אבל יש סיכוי שיהיה טוב.

מחכה לתגובות..:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לפי מה שאני יודע.

העניין הוא שתלוי במוכס.

חלק משתמשים אך ורק ברשימות שלהם וחלק במה שכתוב על הקבלה לפי מה שאני יודע.

יש פה מומחים גדולים ממני , אני לא ייבאתי עוד כלום מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דוקא חשבתי על המגבר הזה (דורש ליין דרייבר לדעתי) -

HIFONICS BRUTUS BXI 1206D

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, אכן המגבר הזה לא מאכזב (יש לי את האח הצעיר שלו ה-1205, גם לי אמרו לשים לו ליין דרייבר) אבל לטעמי הקסנון יותר איכותי ויותר עדיף.

עוד מגבר טוב: ה-JL 500\1.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה לכולם על התשובות אבל סאבים מסוג אלה לא צריכים מגבר באיכות גבוהה ?

או לשים להם סתם מונו של חברה בינונית? מה שאר המערכת שלך ? הסאבים האלו יכולים להוציא כול ניואנס קטן במוסיקה אבל הבעיה היא מה אתה שומע (MP# או דיסק צרוב) ומה הר"ד שלך ?

גיא לשני סאבים הוא לא יכול לקחת JL אחד , אלא אם כן הוא ילך על ה1000/1 , אבל הוא נורא יקר ולא נראה לי ששוה את זה . הסאב האחד הוא 200-250 ושניהם ביחד 500 וצריך קצת יותר ע"מ שסאב טוב יתן את כול האיכות שלו , וזה אומר שהוא צריך לפחות 750 .

אם המערכת שלך אינה היי אנד הייתי הולך על הברוטוס שהוצע לך

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, אודה לך אם תביא לי הסבר על מה שרשמת "להוציא את כל האיכות ממנו". לא הבנתי את זה ממש, כלומר סאב איכותי יכול לקבל הרבה יותר מהמוצהר וככה הוא יוציא את האיכויות שלו? כי באמת שחשבתי שדווקא ה-JL הזה שהמלצתי יגביר אותם היטב, בכל זאת כל אחד כמה? 200-250 מקסימום. ביחד 500 כמו שאמרת. ו-JL לפי מה שהבנתי הם מגברים חזקים (מחברי הפורום) שאפילו קראתי פעם אחת ומישהו אמר שה-JL 250 הזיז לו את ה-L7 יותר טוב מאיז טיטן או ברוטוס שמוצהרים הרבה יותר מה-JL הנ"ל (לא זוכר בדיוק דגמים). אודה להסבר.

גיא :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...