Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חצית קו הפרדה לבן? מכוניתך תוחרם.

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לתשומת לב הנהגים: אם חציתם מפגש מסילות ברזל לאחר רדת המחסום או חצית קו הפרדה רצוף-מכוניתך

תוחרם ל 30 יום.

כך עולה מתיקון לתקנות התעבורה, שנכנס לתוקף ב 15 לפברואר.

עד כה איפשר החוק לקצין משטרה להחליט על הפסקת השימוש ברכב אם הנהג נתפס כשהוא עובר 15 עבירות תנועה חמורות ובהן נהיגה בשכרות ונהיגה בזמן פסילה.

באחרונה החליט שר התחבורה, שאול מופז, להוסיף לרשימת העבירות החמורות עוד 2 עבירות המאפשרות החרמת רכב.

"ידיעות אחרונות"

27-03-2007

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבירות ראויות להחרמה, אך אני תמה מתי גם המהירות תוכנס לרשימה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי אופנועים ?

אופנועים לא מוזכרים בכתבה, אך אני משערת שיש סעיף בחוק שבו מוזכר הנושא.

אופנוע הוא כלי רכב לכל דבר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק פס לבן, ביצעתם עקיפה בדרך לא פנויה - רכבכם יוחרם.

הודעת דובר משרד התחבורה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאכפו או לא אני בטוח שאתה וכל אחד אחר שקרא על זה יחשוב מעתה פעמיים.

חוק מעולה ואני מקווה שיאקפו אותו במלוא הרצינות.

תאמין לי שהאנשים שחוצים פס הפרדה לבן לא שמים על התקנה הזאת.

חוק מצויין, רוב התאונות נובעות ממקרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקל בהרבה מאוד מקומות שבקטע ישר עם ראות מעולה יש קו לבן ו-300 מטר משם בתוך פניה עיוורת עם עליה/ירידה יש קו מקווקוו.

לא מבין את הלייצנים האלו שעשו את זה.

אני כבר רואה איך הניידות מתמקמות בדיוק במקומות האלו..........

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו כנראה לא מסתובבים באותם מקומות כי אני לא מכיר כאלה מקומות (קו מקוקו בעליה לפני סיבוב עיוור) אבל אם אתה מכיר אז 1. תגיד לנו איפה זה שנלמד להזהר שם.

2. התקשר למעצ ותודיע להם על הבעיה.

בכביש 6 במחלף עירון ביציאה לכיוון עפולה עשו נתיב השתלבות (לכביש 65) ובנתיב ההשתלבות במקום חצים שמאלה עשו חצים ימינה. התקשרתי אליהם, קיבלתי תגובה מאוד עניינית ומקצועית ותוך שבוע זה תוקן.לפעמים פשוט צריך לעשות מעשה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עושים במיקרה ומישהו חכם עוצר לשניה לקנות סיגריות ויוצא מהרכב וחוסם את הנתיב שלך ובשביל לעבור צריך לעבור חלקית קו לבן?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עושים במיקרה ומישהו חכם עוצר לשניה לקנות סיגריות ויוצא מהרכב וחוסם את הנתיב שלך ובשביל לעבור צריך לעבור חלקית קו לבן?

אין מה לעשות חביבי, חוק זה חוק !!!

:lol: :lol: :lol:

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייי יהה אם הייתי יודע על החוק הזה עוד בצהריים, כבר הייתי שולף את המצלמה בפאלפון יותר מהר כשראיתי את הניידת משטרה עושה פרסה בקו הפרדה רציף, באמצע כביש מרכזי בגבעתיים... חבל הם באו לי בסיבוב בהפתעה.

היה יכול להיות מצחיק להחרים רכב לשוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...