Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המצב השתנה ברכבת בשנה האחרונה?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 6231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3176119,00.html

זה מאמר מלפני שנה וחצי. מי שנוסע ברכבת יכול להביע את דעתו. מי שלא, בבקשה המנעו מזה.

(שימו לב מי כתב אותו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש במקרה יצא לי לנסוע אתמול ברכבת.

חשבתי שזה יהיה רעיון טוב ופתרון מהיר להגיע לראש העין - טעיתי ובגדול.

יצאתי ב 6:36 בבוקר מתחנת נתניה על הרכבת לכיוון תל-אביב , תקלות ושיבושים לא מובנים גרמו לרכבת לעצור באמצע שדה ולחכות לרכבות שיחלפו אותה.

ב 7:36 (!!) עוד לא הגעתי להרצליה - שעה שלמה אחרי , ואני עדיין לא בהרצליה.

בסופו של דבר בסביבות 8 הגעתי לתל-אביב ולקחתי מקשר לראש העין.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהמצב השתפר, זאת אומרת רק בזמן האחרון התחלתי לנסוע ברכבות והשרות אדיב.

האיחור הכי גדול של הרכבת היה 4 דק', לפני כל תחנה מודיעים שהרכבת עוצרת איזה תחנה לאן היא מגיעה וכו"..

הרכבת עצרה פעם אחת מכל הנסיעות שלי איתה וגם זה לדקה אחת.

אמנם רק דבר אחד הוא שכדי להגיע לירושלים אני צריך להחליף 3 רכבות!! רק בגלל זה אני נוסע באוטובוס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב לא השתפר.

כנוסע מתמיד ב-3 השנים האחרונות-אין שום שיפור וגם אין מגמת שיפור ברכבת.

רכבת ישראל לא מתביישת לעשות קומבינות משוגעות, בזמן שמאות נוסעים ששילמו מכספם הפרטי פשוט מתעכבים שעות שלמות בקרונות הדחוסים.

הנה אחד המקרים הגדולים:

-ימי חמישי, החיילים חוזרים מהבסיסים בדרום לביתהם.

-סטודנטים עוזבים את הדירות המושכרות ויוצאים לסופ"ש אצל ההורים.

-אנשי עבודה בוחרים לחזור ברכבת כדי לדלג על הפקקים המטורפים של חמישי אחה"צ.

קיבלנו יום חמישי עמוס מאוד בנוסעים שרוצים מאוד לההתחיל את הסופ"ש בבית.

ואז מגיע ההיילייט:

כל יום חמישי, באופן קבוע, עוצרת הרכבת שאמורה להגיע לתחנה סופית בבינימינה, בתחנת חדרה.

הנהג מודיע ברמקולים:

"בשל תקלה טכנית, הרכבת לא תמשיך מתחנת חדרה, הנוסעים מתבקשים לרדת מהרכבת ולהמתין ברציף השני לרכבת הבא שמגיעה מת"א.

עזבו את זה שהרכבת מת"א כאמור מגיעה עוד יותר עמוסה, ומאות נוסעים עכשיו תקועים בחדרה ומנסים בכוח לעלות לרכבת מת"א שבסך-הכל צריכה לקחת אותם 10 דקות ו-2 תחנות צפונה.

כל יום חמישי תקלה טכנית ברכבת אה?:shock:

ביזיון גדול הרכבת הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מספרים לי? אני שירתתי שנתיים בקיריה, והייתי נוסע כל יום מגן שמואל לחדרה, ומשם ברכבת לתל אביב. יום אחד עשו לי משפט כי איחרתי ב5 שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהייתי חייל היה איזה יום אחד שנסעתי ברכבת (לא קרה הרבה כי יצאתי פעם ב17 יום ולרוב העדפתי אוטובוס).

נסעתי מב"ש לת"א או להיפך אני כבר לא זוכר. סרדינים? זה כלום. בתור חייל עם תיק ל17 יום (אפילו שאני בקושי שמתי שם משהו) לא היה לי מקום לעמוד (על לשבת אסור בכלל לחשוב), טיפסתי לי על המדף של התיקים וישבתי למעלה.

הייתה שם מישהי שהתחילה להאדים ולהכחיל, ולנשום בכבדות - אני בתור ג'נטלמן (בלי קשר לזה שהיא הייתה נראית ממש טוב) ישר זינקתי לעזרה והנשמתי אותה מפה לפה.

סתאם... פשוט שאלתי אם הכל בסדר והיא אמרה שהיא לא יכולה לנשום מרוב כל האנשים. והיא לא הייתה היחידה.

אחרי זה במקרה ירדנו באותה תחנה וראיתי איך הפנים האדומות שלה חוזרות לצבע הלבן הרגיל שלהם.

מאז כבר בכלל לא נכנסתי לרכבת. מעדיף לנסוע באופניים. יותר מהר ויש יותר מקום.

(כל זה בלי לדבר על רכבת שנוסעת 70 קמ"ש כי היא לוקחת יותר מדיי אנשים, או רכבת שעוצרת כל חצי שעה לאיזה 10 דקות בגלל תקלה ועוד ועוד.)

אז בקיצור? השתנה? אני לא מאמין, אולי לרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...