Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאב שלא מתפקד בעוצמה גבוה

שימו לב! השרשור הזה בן 6240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

יש אצלי כעת בעיה אם להגדיר אותה ככה , שאני שומע בעוצמה גבוהה יחסית (נעשה את זה קל 45-50 ממה שרדיו דיסק מספק)

הסאב פשוט נבלע בתוך הצלילים , כלומר הוא פשוט לא מורגש ואם חוזרים לעוצמה נמוכה אפשר לדעת שהוא חזר.

יש לציין שררק בעוצמה גבוהה הוא נבלע , הסאב הוא אינפינטי רפרנס 1240 שאמור להוציא 300RMS.

האם מישהו התנסה עם בעייה מסוג זו ? (או שהאוזן שלי כבר "נקרעה" בלשון העם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי טוב שיש לך היפוך פאזה קשה מאוד ברכב.

צריך לשמוע כדי להבין קצת קשה ככה.

תגיע לאיזה מפגש או חפש חבר פורום קרוב אלייך.

:turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתהפוך פאזה, ויכול להיות שכמו שזה וזה וזה אמר זה יפתור את הבעיה.

גם לי היה משהו דומה לזה, אבל לא שהגברתי את המערכת, אלא שהעלתי תדר נמוך מסויים באקולייזר, הסאב פתאום היה מתחיל להעלם. הפאכתי פאזה וכולם מרוצים.

דבר שני, יכול להיות שבווליום גבוה הJBL פשוט לא דוחף כבר מספיק טוב את הסאב.

תחליש גיין של הקדמיים כי להשוות אותם לעוצמה של הסאב כשהמערכת פועלת בעוצמה חזקה.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיין של המורל נמצא בערך על "1 ורבע" במגבר אך בכל זאת שאני מגיע כבר לתחום הווליום הגבוה (42 מתוך 50 אם מדברים בפשטות) אני מאבד את הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...