Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב עד 10,000 ש"ח

Freak_Miky
שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האשכול הקודם שפתחתי היה על 5,000 ש"ח והתקציב הנוכחי הינו 10,000 ש"ח. הרכב ישמש בעיקר אותי ולפעמים גם את אמא שמעדיפה אוטומט (אני רוצה ידני). הנסיעות של אמא יהיו קצרות ועירוניות, הנסיעות שלי לעומת זאת יהיו ארוכות (כ-100 ק"מ ביום, לא כל יום). הרכב אמור להיות מהנה לנהיגה, כמה שפחות לבקר במוסכים, רצוי שיראה טוב, צריכת דלק נמוכה ככל האפשר, שיהיה חזק ולא יסחוב.

עברתי על מספר אפשרויות: פיז'ו 205, פיאט טיפו, דייהו סופר רייסר, סובארו ג'סטי, דייהטסו שרייד, פורד פיאסטה, סיטרואן סקסו.

דייהו סופר רייסר נשמע טוב - בין השנים 95-96, ק"מ נמוך בד"כ, נראה טוב מבחוץ ומבפנים. איך האוטו מבינה מכנית?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 205 תהיה אופצייה נחמדה - היא חסכונית, זולה לאחזקה, ולא כל כך מכוערת מבחוץ :wink:

בקשר לדיהוו - לחבר של אבא שלי יש כזו, מפגינה אמינות נהדרת כבר שנתיים שהיא אצלו.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע הגיר האוטומט של האפלאוז בגילאים שאתה מדבר הוא לא מוצלח, ואכן הדגם הידני אם תמצא מטופל (בעיקר נוזל קירור יעודי) יהיה מומלץ.

השאלה מה אתה מחפש רכב קטן או גדול. כי יש הבדלים גדולים בין הקטגוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הרבה משמעות לגודל הרכב, מצידי שיהיה גדול ולא על חשבון דברים אחרים.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...