Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני נסיעה ארוכה לראשונה מזה הרבה זמן. הצעות לבדיקה טרום נסיעה?

Volvo740
שימו לב! השרשור הזה בן 7537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני (אנחנו) מתכננים לעלות למרכז באמצע שבוע הזה, (עם הוולוו), בפעם הראשונה מאז שקניתי את האוטו שאני הולך לצאת איתו מאילת לנסיעה יחסית ארוכה :shock2: , אנחנו בשאיפה גם להגיעה לכנרת, אז נכון שעברתי טסט ממש עכשיו, וגם מוסך באופן רציני בנוגע לגיר ויחסי דחיסה\יניקה ועד ועוד הכל ממש כמו חדש ברכב..

חוץ מאולי מים ממש מלוכלכים ברדיאטור, אבל ממש :!:

אז ככה השאלה שלי היא כזאת.. איך? ומה אני יכול לשפר, לעדכן, לנקות או להכין טוב יותר לנסיעה כזאת? מה בעל הסיכון הכי גבוה להתקלקל בדרך ואליו לשים יתר תצומת לב??

אני אודה לכן על תשובות של מבינים ולעניין, תודה מראש על הכל, ובאמת תזרקו כל מה שעולה לכם בראש :!::!:

יואב... 8)

*להבא נא לדייק בכותרת, + לפתוח בפורום המתאים, הודעתך נערכה והוזזה*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שקשור להתחממות של האוטו, קרי מים מלוכלכים ברדיאטור , לדעתי צריך לטפל

לפני שפוגשים את עליות סדום....

כל השאר נשמע דיי תקין.... בדיקת בלמים אף היא נחוצה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספה על דברי אייל: לבדוק לחץ אוויר בצמיגים, לבדוק צמיג חלופי.

ולא לשכוח בקבוק של מים ירוקים או נוזל אחר שמתאים לרדיאטור שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...