Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סוגי סוגי סאבים של JL

שימו לב! השרשור הזה בן 6245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כך מרוב שבירת ראש אני לא יכול כבר, אני מתלבט בין 8W7 לבין 2 סאבים של 10W1v2 או 10W3V3

אז כך המגבר הוא 500.5 שבתוכו יש את המגבר 250.1, עכשיו ה8W7 זה סאב שמותאם למגבר אבל משום מה אני לא יכול לחשוב שהוא יתן לי באס נחמד וחזק אבל הסאב הוא מסדרה מעוד טובהW7 הסאב הוא 300W והוא 8'

לעומות זאת יש לי אופציה להביא 2 סאבים של 10' או 12' שכל אחד מהם הוא 150W וביחד הם גם יתאימו לי מבחינת ההספק

מכיוון שאין ביכולתי לשמעו את הקונפיגוקציות האלה אני נאלץ לחשוב באופן תאורתי.

מה אתם אומרים, מי מהם שילוב מנצח

ד"א גם ה10 וגם ה12' הם 150W

הרכב הוא איביזה שנת 2000 אטומה לחלוטין והסאבים מוגברים ע"י "מונו" 250 RMS

סדרת W7

http://mobile.jlaudio.com/products_subs.php?series_id=1

סדרת W3v3

http://mobile.jlaudio.com/products_subs.php?series_id=24

סדרת W3v2

http://mobile.jlaudio.com/products_subs.php?series_id=11

סדרת W1v2

http://mobile.jlaudio.com/products_subs.php?series_id=15

בבקשה זקוק לעצות

דני

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שמאז זה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=121962

עדיין לא החלטת מה אתה עושה/מביא.

אם אתה מחפש יותר עוצמה (בלי קשר לדיוק) 2 יהיו טובים יותר.

כל הסאבים הנ"ל מדוייקים, צריך רק לבחור איזה מתאים מבחינת אופיו עבורך.

בקיצור, תחליט כבר! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני לא מאמין שאתה עדיין זוכר את התר'ד ההוא שפתחתי,נחמד

שנית היה לי הרבה יותר קל עם הייתי יכול לשמוע את האלמנטים, פשוט ה8W7 מושך אותי בעין מאז ומתמיד אבל אני לא בטוח שהוא יספק לי את מה שאני רוצה, בגלל זה התחלתי לפזול לכיוון של סאבים אחרי דומים (סאבים כמו בחורות....):lol:

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטח ממברנה יותר גדול אומר יותר עוצמה.

8" יהיה סאב מאוד מדוייק אבל לאוו דווקא חזק.

אני חושב ששתי עשיריות הן שילוב מנצח בין דיוק לעוצמה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי ממליץ לך על W7 מסיבה שזה הסאב היחד של JL שעובר עבודת יד מלאה שלהם לעומת שאר הסדרות שלהם,

אני יכול להגיד לך מניסיון שסדרת W3v2 היא אכן סדרה טובה סאב חזק ומדוייק אבל עדיין יש מוסיקה שלפעמים הוא קצת יהיה משהו חסר, לעומת זאת הW3v3 יצא לי לשמוע שניים עובדים יחד אכן עוצמתיים ומדוייקים אבל שוב אין על W7 גם מבחינת עוצמה וגם מבחינת דיוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בקשה ,

אם מישהוא יכול לרשום כאן טווחי מחירים (לא רוצה מחיר על השקל - רק כיוון) לסדרות של JL זה יהייה נהדר .

אני מדבר על הW3V3 , '6V2 וה-W7 .

בנוסף אם תוכלו לרשום היכן ניתן להקשיב להם זה נהדר , אני אסע לאן שצריך רק תגידו לאן :wink:

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי ממליץ לך על W7 מסיבה שזה הסאב היחד של JL שעובר עבודת יד מלאה שלהם לעומת שאר הסדרות שלהם,

אני יכול להגיד לך מניסיון שסדרת W3v2 היא אכן סדרה טובה סאב חזק ומדוייק אבל עדיין יש מוסיקה שלפעמים הוא קצת יהיה משהו חסר, לעומת זאת הW3v3 יצא לי לשמוע שניים עובדים יחד אכן עוצמתיים ומדוייקים אבל שוב אין על W7 גם מבחינת עוצמה וגם מבחינת דיוק

אם המונו שלי היה 500W לא הייתי חושב פעמיים ולוקח את ה10W7 אבל בגלל שאני משתמש במונו שהוא 250W הW7 היחיד שמתאים לי הוא 8' ואני לא בטוח שהוא יפיק את העוצמה והבאס שאני מחפש כי בנוכע לאיכות שלו אני בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאיתמר , בכול פעם שני סאבים של 10 הם שילוב מנצח ולפעמים הם יותר טובים מסאב 15 בודד (לא ניסיתי אני פשוט חושב כך) , הבעיה עם זה היא המחיר , אם אני לוקח את הIDMAX לשם עקרון ה12" עולה 450 וה10 עולה 380 אבל כפול 2 זה כבר 760$ וזה המון כסף

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...