Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן - חיזוק ראש ועוד כמה הסברים על ברגי ראש מנוע

רנו4
שימו לב! השרשור הזה בן 6241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יניקה 0.10-0.15 מ"מ. פליטה 0.25-0.30 מ"מ. לכוון על קר. צלם מהר לפני ש-WIKING יגיע אליך. :-P

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה! תמתין בסבלנות והוא יכנס אליך.

האם הוא צריך להכין סוג מסוים של גריז ?!

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה! תמתין בסבלנות והוא יכנס אליך.

דניאל הטעית אותי ,לתומי חשבתי ש- WIKING זה אתר ולא כינוי של מישהו , אז לפני שבאמת הוא ייכנס אליי אני מתנצל מראש בפני WIKING .......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם החלפת ברגים לחדשים ?

2. מצורף קובץ

מרק, מהו אורך הברגים התקני(דהיינו שאינו מחייב החלפה) ? , שנית עדיין לא פירקתי הרכב יפורק ביום חמישי אחה"צ בגין נזילת שמן מסיבית מאטם הראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שברגי ההידוק הם מסוג TTY.

1. גם אם הבורג עדיין באורך המקורי חייבים להחליפו מכיוון שהברגים הם מסוג TTY שמהדקים אותם עד גבול הכניעה וקצת מעבר לזה.

2. בכול מקרה בדוק שהמידע שמסרתי מתאים במדוייק לדגם המנוע שלך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרך, לא כל בורג מסוג TTY חייב בהחלפה אוטומטית. יש מנועים בעלי יותר מ20 ברגים לסגור ראש מנוע, יש לך מושג איזה עלות זו אם היה צורך להחליף ברגים בכל פתיחת ראש?

יש הנחיות ויש לפעול על-פי-הן.

ברוב המקרים יש לבדוק את עובי התבריג בשני מקומות ולחשב את ההפרש, מעל מידה מסויימת, אשר מצויינת בנתוני היצרן, יש להחליף בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות ההחלפה זניחה לעומת הנזק שעלול להיגרם, בכול מקרה כמעט בכול מנועי VW שניתקלתי יש הנחייה ברורה להחליף את הברגים.

במקרה של רנו מגאן לא מצאתי הנחיה ברורה לכן רשמתי להחליף.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד היקר האם תוכל להסביר את שלבים 3 ו 4 בטובך ?

3. המתן 3 דקות.

4. שחרר את ברגים מס' 1.2 (ראה בסרטוט) וסגור אותם שוב לפי הצעדים 1.2,כלומר 20 NM + מעלות 100 + - 6 מעלות.

דניאל, כתוב בפרוש להחליף לברגים חדשים. השיחרור והחיזוק מחדש נועד כדי לשחרר אוויר שנלחץ בתוך הההברגות,כדי שלא יקרעו.

בברכה דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...