Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי חיישן חמצן(למדא) - פולו 2003: הלך לי חיישן קדמי (לפי בדיקת מחשב לא בחברה)

tokame
שימו לב! השרשור הזה בן 6246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ונאמר לי שצריך לשים מקורי . המחיר בחברה 1000 שח בערך כולל עבודה ויש אחריות שנתיים.תחליפי אני יכול להשיג גם ב 300 שח.השאלה שלי אם האוטו יקבל תחליפי או שעדיף לשים מקורי בחברה?

עוד שאלה האם ברכב הזה יש גם חיישן אחורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלך מותקנים שני חיישני למדה אחד לפני הממיר ואחד אחרי הממיר.

במידה והחיישן התחליפי הינו של חברת בוש אזי אין שום בעיה מכיוון שבו הינה יצרן חלפים מקורי של VW.

בכול מקרה אתה מקבל שנתיים אחריות על חלק מקורי שזה שווה כול אגורה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לי שזה הקידמי לפני הממיר ,האם כדאי לי להחליף אותו לבד ?.(הגישה אליו קצת קשה אבל זה בר ביצוע) או ללכת לחברה וזהו? הבוש דרך אגב עולה 717 שח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ לבצע את העבודה לבד מכיוון שאין לך במקרה הזה אחריות על החלק, בכול מקרה לפעמים קשה מאוד לפרק את החיישן ללא כלים מתאימים וגם צריך גריז מיוחד שעומד בטמפ' גבוהות שיש למרוח על החיישן.

אתה יכול להרכיב את החיישן של בוש ללא שום בעיה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו במצב מנוע מונע ולחיצה על הגז. אבל כשהייתי במוסך רון הוא איפס לי את התקלה ,אז השאלה שלי האם בגלל זה לא ראו אותה בבדיקה בחברה? עדיין הרכב נראה שאוכל דלק ולא סוחב כרגיל.

אנא עזרו לי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...