Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי נורת הזרקת דלק ורכב מקרטע בפונטו ספייס 2001

roso2000
שימו לב! השרשור הזה בן 6248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני חדש כאן ולא מבין ברכבים הרבה ומקווה שמישהו יכול לעזור לי

הספייס 2001 שלי עבר טיפול תקופתי רגיל במוסך לא מורשה

כשבועיים לאחר מכן התחילו בעיות של נורת הזרקת דלק שנדלקת והרכב מקרטע , אחרי מספר דקות זה נעלם

במוסך הראשי אמרו לי שכנראה זה הפלגים ולאחר בדיקת מחשב הם אמרו שמחשב הזרקת הדלק הלך וזה מה שגורם לנורה להדלק ואז לעבוד רק על 2 פלגים והרכב מקרתע

החלפת מחשב הזרקת דלק זה 2500 ש"ח ואני קצת דל תקציב.....

האם יש דרכים אחרות ?

האם החלפת הפלגים בלבד לא תפתור את הבעיה ?

האם יש מחשב הזרקת דלק משומש או חליפי ואיפה ?

האם נסיעה בנתים במצב כזה ( זה בא והולך) יכול לגרום נזק לרכב ?

האם איפוס למחשב יכול לעזור ואיך עושים את זה בפונטו ספייס ?

אשמח על כל תגובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינך יכול להרכיב במכוניתך מחשב נהול מנוע משומש של רכב אחר כי אין בו את קוד האימובילייזר של מכוניתך כנגד גניבה.

למיטב ידיעתי ניתן להחליף מחשב נהול מנוע חדש במחיר זול יותר של כ 1500 ש"ח + מע"מ וכולל הבדיקה אצל

"נ. איל ושות' מעבדת רכב ממוחשב" שברח' המתכת 26 א.ת צפוני אשדוד, טל' 08-8604615 או 057-7575544

ובקש את איל. אתרם הנו www.vehicle-lab.net

חשוב מאוד ברכב המודרני להרכיב מצתים (פלאגים) מקוריים ומתאימים כי מצב של אי פריצת ניצות במצת עלול לגרום לקלקול סליל הצתה ומחשב נהול מנוע וכמובן שיש צורך להתקין מצתים מתאימים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...