Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר, מאיפה אתם מעדיפים לקנות את הציוד שלכם

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מאיפה הייתם מעדיפים לקנות ציוד סטריאו לרכב ?  

28 הצבעות

1. 1. מאיפה הייתם מעדיפים לקנות ציוד סטריאו לרכב ?

• אצל המתקין הקבוע שלי , לא נוטש אותו בחיים
    • אצל אחד מהמתקינים בארץ, חשוב לי הייעוץ וההתקנה עם הקנייה
    • בכל מקרה באינטרנט , מבחר גדול יותר , ויותר נוח להזמין
    • באינטרנט , אבל רק אם יהיה זול ב 20% לפחות וייראה אמין

פוסטים מומלצים

עם התחלת הפעילות של מספר אתרים למכירת סטריאו לרכב בארץ , נשאלת השאלה, האם בהינתן מחירים טובים אתם מוכנים לקנות באתר אינטרנט , ללא התקנה וללא ייעוץ.

מה אתם אומרים ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא. באינטרנט אני רק מסתכל על מחירים ומברר נתונים, מחפש חוות דעת על המוצרים וקורא ביקורות.

סיבה ראשונית היא שאני לא יכול לקנות באיטרנט זה שאין לי כרטיס אשראי (לפחות לא כזה שמאפשר לשלם סכומים רציניים, כמו שסטריאו לרכב עולה), ואני משלם רק במזומן.

ואני מעדיף לקנות אצל המתקין הקבוע שלי, הוא קרוב אלי, יש לי הנחה רצינית שם, מתקינים ומסדרים לי את הכל שם, הוא ישר ובכלל אחלה של בן אדם.

איציק

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף לקנות אצל מי שיותר זול,בחנויות הגדולות אני יותר שומע ובוחן רמקולים אבל לא קונה מהם כי הם שוחטים.

אני מעדיף לקנות באינטרנט רק חבל שהאינטרנט לא שמע על המושג "קאש" זאת אומרת שאני מעדיף לשלם במזומן את הכרטיס אשראי אני משתמש בו בתחנות דלק :p.

ואני אישית מעדיף לשלם מזומן ולא תשלומים אני אוהב לעשות את זה קצר וקולע עם מחיר טוב ואחריות (אם זה חדש)ושאני מרוצה מהמוצר בד"כ אני משלם מזומן בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו אני אישית לא בטוח אם Car-Stereo ורכטמן מוכרים משהו בכלל באינטרנט. אני חושב שפשוט רוב האנשים משתמשים בהם ל Referance.

לעומת זאת לאתרי המכרזים הולך לא רע. עוזי רדיו נפטר עכשיו בוואלה מאיזה 20 מכשירים פשוטים ו Peerless שמתמחים במכירות מהסוג הזה מורידים גם די הרבה סחורה, הרי מי לא ייקנה רמקולים ב 99 ש"ח.

משום מה אנחנו מתנהגים שונה בארץ. בבריטניה ובארה"ב חלק נכבד ממכירות הסטריאו לרכב מתבצע באינטרנט ובקטלוגים. בעצם בישראל קטלוגים מעולם לא הצליחו

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקו, היו כמה מצבים שבהחלט הייתי מעדיף לקנות מהאינטרנט (בעיקר אתרים מחו"ל, אבל אנחנו מדברים רק על ישראליים כרגע), אבל האפשרות שאי אפשר לבוא, לשלם במזומן ולקחת את המוצר פסלה את האפשרות לקנות מאתרים..

אמן שיהיה אפשר לעשות הזמנות מאתרים בחו"ל שם המחירים ממש מגוחכים ולשלם רק מכס רגיל.. כלומר 18%.. למה 71% ?! למה ?!! :?

נ.ב

קניתי כבר כמה פעמים בעבר מאתרים באינטרנט.. בפעם האחרונה הספר של היינס מאנגליה, והשירות שם היה מעולה, הם שלחו לי את המילון בנפרד בגלל ששכחתי לסמן אותו וללא תוספת תשלום, מתי בארץ?!

אבל קנינו גם קניה גדולה באינטרנט בארץ, ב OLSALE פלייסטיישן 2 בסביבות 1500 שקל, אבל, זה היה שההורים שלי שילמו, במקרה של הסטריאו, אני משלם, ולא הם..

בקיצור, אם היה אתרים עם תנאי תשלום יותר גמישים, בטוח שזה היה עובד..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:D:D:D

וואלה בכלל השם לא אותו דבר התכוונתי לאינסלו השף הבריטי, אני רוצה הזמין את הספר שלו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח הרגת אותי מצחוק אייל.. ספרי בישול.. באמת מבשלים שם משהו צרפתי עם שמן.. :p

עכשיו בקשר לת'רד, אם היה לי את הידע להרכיב את המערכת לבד כמו שצריך, ברור שהייתי מעדיף לעשות את זה לבד.. זה הכי כיף.. אבל שלא יודעים, זה יכול להיות מאוד מתסכל, במיוחד באוטו שהוא צפוף ולא נוח לעבודה..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה העונג להתקין לבד מגבר רק הבעיה יא ש..................

שרפתי אותו :lol:

חחח, תאמין לי, שאם היית משלם עליו כסף היית בוכה.. (זה בדיוק הסיבה שאני לא מנסה להתקין דבר כזה לבד.. יותר מדי סיכון) :lol:

ואייל, זה סיבה מספיק טובה להחזיק רכב :D

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ידע בסיסי ביותר בחשמל אז אין בעיה להתקין מגבר, תאמין לי שחלק גדול מהמתקינים לא יודעים אפילו מה זה אוהם, ובכל זאת הם מתקינים.

רוב הזמן צריך רק לדעת לחבר את הפלוס והמינוס כמו שצריך כשלא יודעים איך לעשות את זה אז הבעיות מתחילות :wink::wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאתם רואים חזרתי! 3 ימים במדבר שסיכמו 16 ק"מ של הליכה עם 8 ליטר מים על הגב :?:shock::roll: אבל היה ממש כיף!

מה ששמתי אליו לב הוא שהירידה בסדום לים המלח פשוט מדהימה!! לא יודע מה עשו שם אבל הכביש נראה חדש לגמרי והצביעה חדשה גם, בקיצור מומלץ ( לא ממש מומלץ לאוטובוס עמוס ב56 תלמידים על הציוד שלהם..). 2 נהגים בטיול עשו תאונה, אחד עשה רברס ועם הצד נכנס בסלע ושבר את החלון הקטן של הדלק והשני עשה גם רברס ונכנס עם התחת בסלע ענקי ופיצץ את הרדיאטור...

ולעניננו אני בהחלט מסכים עם כל מי שאומר שזה הכי כיף להתקין מערכות לבד אבל זה בהחלט לא בטוח ב100%. לחבר את הכל זה ממש לא הבעיה אלא הבעיה פה היא להיזהר נורא נורא על בעיות שקשורות בחשמל של הרכב לרוב בכל מה שקשור לאזעקה, נעילה חשמלית וחלונות חשמל. את הציוד אני מעדיף לקנות איפה שיותר זול עם עריכת סקרי שוק בעזרת האינטרנט.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...