Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בנוגע לדוח על מהירות מופרזת, 77 קמ"ש בדרך עירונית.

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 7539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה נסעתי לי בבת-ים לכיוון יפו מצד ימין של הכביש חנתה על נתיב נסיה משאית של עלית, מאחוריה עמדה דייהטסו שרייד לבנה, המהירות שנסעתי הייתה 60 קמ"ש בערך, כשהתקרבתי אליהם הדייהטסו נכנסה לנתיב שלי וגרמה לי להאט את מהירות נסיעתי

עברתי את המשאית ו200 מטר משם היה שוטר שהתחיל אל מרכז הכביש אז האטתי עוד קצת ואז הוא סימן לי לעצור בצד , עצרתי והוא אמר לי לבוא לראות בלייזר כמה נסעתי, הסתכלתי במכשיר והיה כתוב 77 , הוא לחץ על איזה כפתור והיה כתוב 189 והוא אמר שזה המרחק, אמרתי לו שזה לא ייתכן ושהיה רכב לפני והוא אמר שהוא מדד אותי וכתב בדו"ח שהייתי לבד בנתיב הנסיעה, ניסתי להסביר לו שמנקודת המדידה אין בכלל קשר עין עם השטח שלפני המשאית והוא לא התייחס, כתב וכתב בדוח שיש תמרור בתחילת הדרך...

שאלתי מתי בוצע כיול למכשיר והוא אמר שאם אני רוצה לדעת אני צריך לשאול את השופט...

מה אני צריך לעשות ? הדו"ח הוא 750 ש"ח...

אמרתי לו שדוד שלי שוטר תנועה והוא אמר לי שצריך לכייל את המכשיר מידי יום ואם לא מכיילים אותו הוא עושה שטויות והוא מצידו כתב שדוד שלי שוטר תנועה והוא אמר לי שהלייזר זה שטויות.... חתמתי על הדו"ח כי מיהרתי ונסעתי.... נכון שאני מפגר?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגר שחתמת

מפגר שענית בלי לדעת.

החתימה על הדו"ח היא רק אישור שקיבלת את הדו"ח - לא יותר.

פנה לאתר speedtraps או topspeed וקבל שם עצות טובות להמשך.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגיע הזמן לקנות רשמקול קטן ולהחזיק אותו בתא הכפפות.

ברגע שיעצור שוטר,להפעיל ולהכניס לכיס ואז אם הוא לא רושם משהו שאמרת או רושם משהו שהוא המציא ללכת למשפט ולהשמיע את הקלטת.

לא יכול להיות שהשוטרים ירשמו מה שבא להם. :mad:

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגיע הזמן לקנות רשמקול קטן ולהחזיק אותו בתא הכפפות.

ברגע שיעצור שוטר,להפעיל ולהכניס לכיס ואז אם הוא לא רושם משהו שאמרת או רושם משהו שהוא המציא ללכת למשפט ולהשמיע את הקלטת.

לא יכול להיות שהשוטרים ירשמו מה שבא להם. :mad:

אני חושב שמותר לך כצד בשיחה להקליט את השוטר בגלוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...