Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי רוצה מחזיק מפתחות של למבורגיני?

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי לקחת את העניינים לידיים ויש תוצאות... אני עומד להזמין בשבילי את המחזיק מפתחות הזה שבתמונה ורציתי לברר אם יש עוד מישהו שרוצה, העלות תהיה בערך 28$ + דמי משלוח, כלומר הכל ביחד יהיה בערך 150 ש"ח פלוס מינוס, המחזיק הוא מקורי מסוכנות למבורגיני והוא מעור (וציור של שור - חרוז) עם טבעת בציפוי כסף ומגיע בצבעים שחור או חום (השחור בתמונה וסליחה על האיכות).

מישהו מעוניין חוץ ממני ???

ינון.

lambokeychain.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי זה נשמע קצת יקר בשביל מחזיק מפתחות אני במקומך כבר מוסיף עוד 600 אלף שקל וכבר קונה את האוטו .

נ נח נחמ נחמן מאומן

אין עוד מלבדו !

תן חיוך-הכל לטובה !

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

מאחר שהכל מאיתו יתברך בוודאי הכל לטובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר זה נשמע קצת יקר בשביל מחזיק מפתחות אני במקומך כבר מוסיף עוד 600 אלף שקל וכבר קונה את האוטו .

אההה כן.....

דווקא ממש משתלם.איפה RS6 שיארגן קנייה מרוכזת?

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר זה נשמע קצת יקר בשביל מחזיק מפתחות אני במקומך כבר מוסיף עוד 600 אלף שקל וכבר קונה את האוטו .

אחרי זה ניראה לי שתקבל כזה במתנה

יפניות - התמורה הכי טובה לכסף שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות למחזיקי מפתחות אחרים?

אני מאמין שכן... אני פשוט חיפשתי לעצמי של למבורגיני... ומצאתי בסניף של שיקאגו... והם מוכנים לשלוח לישראל ולחייב בכרטיס אשראי...

איזה רכב רצית ??

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יודעים שמקבלים מחזיק מפתחות של למבורגיני ולא מחזיק מפתחות שקונים בדוכנים בחו"ל 10 שקל וכשמגיעים לארץ רואים שהדבק בין הסמל למתכת של המחזיק דפוק ?

יש לי בעיה עם פינלנד שהם רק אומרים מה לא! הם הרי לא מייצרים בעצמם מכוניות, אז מה הקטע להגיד 12654848.jpg יש לכם אלטרנטיבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יודעים שמקבלים מחזיק מפתחות של למבורגיני ולא מחזיק מפתחות שקונים בדוכנים בחו"ל 10 שקל וכשמגיעים לארץ רואים שהדבק בין הסמל למתכת של המחזיק דפוק ?

קישור לאתר שממנו אני מזמין...

http://www.lamborghinichicago.com/main/boutique3.html

הם בכלל לא עושים משלוחים ורק אחרי שיצרתי קשר איתם הם הסכימו לחייב אותי בכרטיס אשראי ולשלוח, שימו לב אגב לשאר המוצרים שיש להם, זה מהאתר של סוכנות למבורגיני בשיקאגו.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון למחזיק מפתחות עם סמל האוטו שמודבק כזה על חלק מעור ומהעור יוצאת לולאה למפתחות...

אתם זוכרים את המחזיקים האלו ?

פעם היו כאלו בכל חנות לאביזרי רכב ובכל מקום שמשכפלים מפתחות והיום אין למצוא !!

אני מחפש כמה כאלו:

(ב.מ.וו, פג'ו, פולסווגן ואוודי)

אבל חרשתי כבר את רוב תל אביב והסביבה ואין...לא מוצא...

זה מדהים...עד לפני חמש שנים כל פעם כשנכנסתי לקנות מנורה, ספריי ריח, התקנתי מערכת, שיכפלתי מפתח...תמיד נתקלתי בסטנד של מחזיקי מפתחות כאלו ופתאום היום - אין כלום

:-(

אז אם מישהו מכיר חנות שמוכרת כאלו - צור קשר בהודעה פרטית או כאן באתר לכולם ואני טס לשם לקנות

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ב- EBAY מחזיקי מפתחות מכל סוג, צבע, מין וסטיה שעלולים לעניין אתכם.

כולל מחזיקי מפתחות ישנים אורגינליים, למי שמחפש לתת שיק ענתיק לרכב הקלאסי שלו.

והמחירים בטוח יהיו זולים יותר.

דוגמא קטנה:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3624357940

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...