Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לגבי שיפור יכולת הבלימה

יובל
שימו לב! השרשור הזה בן 7542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד בפני החלפת רפידות בקרוב, כנראה שלא אצטרך גם דיסקים אך אשאל גם לגבי זה.

בהנחה שהמטרה היא לשפר את יכולת הבלימה, אני צריך המלצה לרפידות (OMP??) ואם אפשר גם סדר גודל של מחירים.

כנ"ל לגבי דיסקים, יש עדיפים?

הרכב ZX וולקן 2.0.

כרגע אין ברשותי אפשרות לעבור למידת ג'אנט יותר גדולה ולכן אופציות של שיפור בלימה שנפתחות רק במעבר ל-15 אינץ' לא רלוונטיות.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לך להזמין מה שתומר אמר FERODO DS אני הזמנתי אותם מיובל מלמד והם צרכים להגיע שבוע הבא. יש להם ביקורות מצוינות בהרבה מגזינים בעולם.

מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, התקשרתי ליובל מלמד, אני כנראה אזמין ממנו סט רפידות של Ferodo.

עופר באיזה מחיר קנית?

בנוסף מה לגבי דיסקים?

המטרה שלי היא לשפר את יכולת הבלימה כמה שיותר, בלא מעבר לחישוקי 15 אינץ'.

צינורות בלימה מסוככים כבר הותקנו, אשמח לשמוע על רעיונות נוספים.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, התקשרתי ליובל מלמד, אני כנראה אזמין ממנו סט רפידות של Ferodo.

עופר באיזה מחיר קנית?

בנוסף מה לגבי דיסקים?

המטרה שלי היא לשפר את יכולת הבלימה כמה שיותר, בלא מעבר לחישוקי 15 אינץ'.

צינורות בלימה מסוככים כבר הותקנו, אשמח לשמוע על רעיונות נוספים.

תראה יובל אני עשיתי טעות בגלל שקניתי בלי לחשוב דיסקים של ברמבו(280 שח) במקום

להחליף לקאליפרים של ברלינגו. אבל אני יעשה את זה אחרי שאני יגמור את הברקסים החדשים.

בכל מקרה הזמנתי מיובל רפידות וצינורות של ספארקו ב 800 שח הרפידות עלו 400 שח

לגביך אולי זה יעלה יותר זה תלוי באוטו אבל ללא ספק עשית בחירה מצוינית ואני בטוח שתהיה מבפסוט מיכולת הבלימה של האוטו שלך.

אל תשכח לקנות שמן איכותי מיובל. ולגבי דיסקים יש מחוררים ומחורצים הבעיה היא שזה עולה המון כסף (פי 3 מדיסק רגיל) אז ככה שלדעתי תקנה דיסקים של ברמבו רגילים זה יעלה בהרבה פחות.

בהצלחה :mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה עופר.

לגבי נוזל בלמים לאור הדיון שהיה פה בפורום לגבי DOT5.1 החלטתי לשים את מה שמומלץ ע"י היצרן - DOT4 (במקרה זה של מוטול).

בכל אופן האם חשוב להחליף דיסקים יחד עם הרפידות או שאני יכול להחליף רפידות בקרוב ועוד כמה חודשים להחליף דיסקים בלבד (שיקולים תקציביים, ולא נראה שאני צריך להחליף דיסק).

אפרופו באותו עניין, מלבד רעידות בבלימה (שאין לי) אילו דרכים יש לדעת שהדיסק דורש החלפה?

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בעיה אתה יכול לקנות רק רפידות ולהחליף את הדיסקים מאוחר יותר.

לגבי החלפת הדיסקים מתי שתרגיש שיכולת הבלימה יורדת סע למוסך והם כבר יגידו לך כמה זמן עוד נישאר לך לנסוע ומתי מומלץ להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...