Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Infinity Kappa Perfect 12 VQ

שימו לב! השרשור הזה בן 6248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , רציתי לקבל חוות דעת על הסאב הנ'ל אבל ספציפית הדגם וי קיו . !

איך הוא כ SQ ואיך כ SQL.

ובכלל אם יש למישהו נסיון איתו .

ומה מחירו בארץ ?

:twisted: ...............:twisted:

למכירה VCVR עם תיבה מקורית! דנדש!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=165846

diverdolphins.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נתונים יבשים. אמור להיות ברמה אחת מעל לאינפיניטי קאפא פארפקט.

את הפארפקט שמעתי. והוא מצויין.

יש לך גישה אליו. או שאתה מחפש. ?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גישה אליו,אני מאוד שוקל להחליף את הסולובאריק שלי בסאב הנ"ל.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלבה, זה שינוי ממש חד המעבר בין L7 לאינפיניטי, שני סאבים עם עם אופי שונה לגמרי.

למה אתה מחליף?

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש משהו יותר איכותי ורגוע מה L7.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גישה לאחד משומש! עם משהוא מעוניין אני יברר עליו פרטים. ויעביר לכם!

בכללי. הוא אמור להגיע עם 2 מתאמים פנימיים! + שולפן למתאמים!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש מידע על האלמנט ותבין!

הסאב מגיע עם יכלת לשנות את האחת ההגדרות כיוון על ידי החלפת חלק בבסיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נגעתי

Only Infinity could take the Perfect subwoofer and make it even better! The new Infinity Kappa Perfect VQ subwoofer give a whole new meaning to the word "versatile." By integrating ingenious polepiece inserts, the VQ allows the subwoofer to be custom tailored to the particular application. The Kappa Perfect VQ provides a patent-pending approach to adjusting Q. The Perfect VQ's motor strength can be varied by inserting or removing one of the two included metal polepiece inserts. Q adjustment allows the woofer to be optimized for a particular application as well as provides exceptional performance for several applications in a single enclosure. The new super-rigid Magnesium Metal Matrix (M3D) cone features a curvilinear design and combines with a large-roll nitrile-butylene rubber surround for smooth, efficient bass response all the way down to 18 Hz. Flip the VQ over and you’ll marvel at the huge, custom-tooled aluminum basket and heavy double-stacked magnets. The Perfect VQ's amazing design enables it to deliver kick-butt bass in virtually any application – from a tiny 0.4 cu. ft. sealed enclosure to infinite baffle!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...