Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני צריך (צריך = מבקש) עזרה לגבי מערכת האודיו (וקרא שוב את הכללים)

שימו לב! השרשור הזה בן 6253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את האמת,אתם צודקים עם הכללים וזה נורא יפה שאתם מקפידים על זה.אני בהחלט מסכים איתכם.

אם לומר את האמת אני מרוצה לגמרי מבחינת ביצועים,כמובן שאפשר להוסיף פה ושם.לפני שאני מתחיל עם ספויילרים והכל אני רוצה להשקיע באודיו ובגלל זה אני מתייעץ איתכם מכיוון שאני חדש בתחום ולא מבין הרבה.ככה אולי אני גם אלמד משהו.

אז ככה,רמקולים החלפתי אז עכשיו יש לי ככה:

רמקולים קידמיים: של חברת Boston למי שמכיר,כמובן שעם טווטרים. עלו יקר מאד אבל לא נורא.

רמקולים אחוריים: של JVC שהם סבבה.

יש לי מגבר שמחובר אליו רק סאב וופר וכאן מתחילה הבעיה.גם המגבר וגם הסאב נורא ישנים (הם כבר 10 שנים) קיבלתי הצעה להחליף רק ת'רמקול עצמו בסאב בעלות של 600 ש"ח כי את התיבה כבר יש אבל מכיוון שהמגבר עצמו ישן ואני מדבר על עשר שנה לפחות אז אני צריך להחליף גם אותו ואני לא יודע לאיזה חברה,מה אתם ממליצים?

ד"א,הרדיו דיסק הוא מקורי של הונדה אבל הבנתי שגם הוא כבר לא יחזיק לי את מה שיש לי באוטו.

אז אם יש לכם עוד רעיונות לשפר את המערכת אודיו אצלי אז אני מאד אשמח לשמוע,ותעשו טובה,בכמה שפחות כסף.

הרמקולים עלו לי להרבה אז אם יש למישהו רעיון איך לשמור עליהם וגם לשמוע חזק אז שיגיד לי.

בעיקרון אני רוצה להשקיע באזור ה2000 ש"ח על סאב ומגבר ורק אותם אני רוצה להחליף.

תודה רבה על הסבלנות והעצות.

ד"א,למרות שאני בן 17 האוטו הזה הוא שלי ולא של ההורים,הבעיה שהכסף הלך על האוטו ולא נשאר הרבה למערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה לא הבנתי מההודעה שלך:shock:

אני יתחיל את השאלות.

איזה רכב יש לך? האם מדובר ברדיו דיסק שבנוי בתוך הקונסולה?

מי שהציעה לך לקנות "רק רמקול לסאב כי תיבה כבר יש לך" לא כדאי לך ללכת אליו שוב. כי כל סאב חייב נפח אחר.

אזה מגבר זה, תן שם ודגם.

וכמה עלו לך הרמקולים:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סיויק 2006.

הרדיו דיסק בא עם האוטו,מקורי מהחברה.

זה שהלכתי אליו נשמע דווקא אמין,הוא הציע רק להחליף את הרמקול שבסאב עצמו ז"א לא לקנות סאב חדש כי תיבה כבר יש,אלא רק להחליף את הבפנים,ככה שזה נשמע לא רע ביחס ל600 ש"ח.

אין לי מושג איזה מגבר זה,הדבר היחידי שאני יודע שהוא מעפן.אבל אני אבדוק את החברה בפעם הבאה שאני יגיע לאוטו.

הבוסטון עלו לי 1100 עם התקנה והJVC עלו 400. הבוסטון ממש יקרים ואני מקווה שיעשו ת'עבודה עוד הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סיויק 2006.

הרדיו דיסק בא עם האוטו,מקורי מהחברה.

זה שהלכתי אליו נשמע דווקא אמין,הוא הציע רק להחליף את הרמקול שבסאב עצמו ז"א לא לקנות סאב חדש כי תיבה כבר יש,אלא רק להחליף את הבפנים,ככה שזה נשמע לא רע ביחס ל600 ש"ח.

אין לי מושג איזה מגבר זה,הדבר היחידי שאני יודע שהוא מעפן.אבל אני אבדוק את החברה בפעם הבאה שאני יגיע לאוטו.

הבוסטון עלו לי 1100 עם התקנה והJVC עלו 400. הבוסטון ממש יקרים ואני מקווה שיעשו ת'עבודה עוד הרבה זמן.

טוב נתחיל בפיענוח.

הוא הציע להחליף את הרמקול שבסאב? אין רמקול בסאב!!

יש סאב ויש תיבה שהוא נמצא בה. הסאב הידוע בשם גם כסאב וופר, זה הרמקול היחידי שיש לך.

והבן אדם אני מקווה שהוא לא הסביר לך כמו שאמרת למעלה, אם כן, כדי לך להקשיב לבורקה.

הוא המליץ לך להחליף רק את הסאב, בגלל שיש לך כבר תיבה, אבל זה לא נכון מה שהוא אומר לך, אלא אם כן יש לו

תוכנה בתוך הראש שאיך שהוא ראה את התיבה שלך ואת הסאב שאתה רוצה הוא חישב את כל הנפחים

וראה שהיא מתאימה(לא נראה לי). בקיצור, כמו שבורקה אמר לכל סאב יש תיבה שמתאימה לו. אלא אם כן אתה הולך לשים איזה סאב זול ויהיה מה שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיביק 2006 לילד בן 17, יפה מאוד.

בכל מקרה מה שהמתקין שלך הציע זה שתחליף את הסאב (שיש לו צורה של רמקול) אך לא את התיבה.

התיבה צריכה להמדד בהתאם לסאב החדש שתקנה ואתה צריך לחשב האם היא בגודל נכון או לא.

כל יצרן של סאב וופר מגדיר את התנאים האופטימליים של הסאב.

בנוגע למגבר, יש מספיק מגברים 4 ערוצים שתוכל לרכוש יחד עם סאב בתקציב שיש לך, סה"כ זה תקציב יפה מאוד לסאב + מגבר.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אקצר לך את התהליך (ואת הת'רד הזה):

1- גש לרכב עם מצלמה דיגיטלית

2- צלם את הרדיו דיסק , המגבר (על כל כיווניו) , התיבה שלך (ההיא עם הסאב) ורצוי גם את תא המטען.

3- תעלה את התמונות לכאן

4- תשאל שאלות בהתאמה למה שצילמת

אנחנו נשמח לעזור .

:shock:

יום טוב

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי,אני יעלה תמונות בהמשך.כי אני מעדיף לצלם באור יום.

וכנראה שהמתקין התכוון להחליף את הסאב עצמו אך מכיוון שכמו שאמרתם שלכל סאב יש את התיבה המתאימה לו אז אני אברר את זה.תודה על הידע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הבאתי תמונות אבל בדקתי אתמול והמגבר הוא של חברת concord והוא מלפני 10 שנים לפחות כמו שאמרתי קודם.

על התיבה של הסאב לא כתוב כלום ולכן אני לא יכול לדעת את החברה שלו.והרדיו הוא מקורי של הונדה.תמונות אני יעלה בהמשך השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונות:

סאב+ גודל התא מטען:

http://img471.imageshack.us/my.php?image=10032007159zd5.jpg

הנה הרדיו דיסק:

http://img393.imageshack.us/my.php?image=10032007160pd1.jpg]

על הסאב יש מן סמל של טביעת יד כזאת בצבע כחול מן הסתם זה לוגו של איזה חברה שאני לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...