Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבעלים הקודמים של האוטו שלי

Type34
שימו לב! השרשור הזה בן 7548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני די הרבה זמן נכנסתי למשרד הרישוי וביקשתי תדפיס של כל הבעלים הקודמים של האוטו שלי. קיבלתי רשימה של הבעלים משנת 1977.

מאז אני מתלבט האם לנסות ליצור איתם קשר. רציתי לדעת האם מישהו ניסה פעם דבר כזה ואיך היוזמה התקבלה?

התקווה שלי היא למצוא תמונות ישנות של האוטו, או איזו מזכרת אחרת ממתי שהוא היה צעיר, ואולי אפילו למצוא פרטים על הבעלים של האוטו לפני שנת 1977.

ד"א אחד הבעלים הקודמים נקרא יגאל בשן. אין לי כמובן מושג אם מדובר בזמר.

אז מה אתם חושבים, כדאי לנסות או לא?

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי רעיון מצויין ומעניין - יכול מאוד להוסיף להיכרות שלך עם הרכב ולדעתי גם מוסיף לערך האספני של הרכב.

מזמן רציתי לעשות את זה לגבי הרכב שלי. תמיד עניין אותי לדעת מי שינה בו כל מיני דברים (כגון הגדלת נפח מנוע, שינוי קרבורטור וכו') והיכן עשו את זה.

האם זה מסובך להוציא תדפיס שכזה?

יניב

יניב מיכאלי

-----------

קלאסיקה: סאאב 96V4 - שנת 1969

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה אפילו יעניין בעלים קודמים של האוטו .

אני למשל הייתי מאוד שמיח לראות רכב שהיה בבעלותי פעם (למרות שההיסטוריה שלי קצרה יחסית).

תפנה בנימוס, תסביר את המצב, אני מניח שזה יכול להיות מאוד נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה מסובך להוציא תדפיס שכזה?

יניב

לא, קח את רישיון הרכב ותעודת זהות למשרד הרישוי. אם אתה בעל הרכב הם יתנו לך את התדפיס.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל שלום,

לפני מספר שנים רכשתי mg ישנה שהייתה בבעלות משפחתי 20 שנה קודם לכן. הרכב הזה ורכישתו הייתה פרוייקט חיי וכך גם אני הגעתי לקטע של חיפוש אחר כל הבעלים (14 במספר).

ממשרד הרישוי הצלחתי להשיג עד שנת 1975 כי זה הגבול שנמצא אצלהם במחשב ועבור השנים אחורה עד 1969 (שנת ייצור הרכב) הוצאתי במיקרופיש בארכיון משרד הרישוי (כן יש מקום כזה).

ואז התחלתי במלאכת איתור הבעלים, כמובן שלא את כולם איתרתי (אני סבור שחלק מהם אני אאתר רק בסוף דרכי בעולם הזה כי בודאי גם סיימו את חייהם).

אבל עם אלו שאיתרתי זכיתי לכל מיני הפתעות וגילויים על הרכב שלא ידעתי כמו החלפות הצבע שהוא עבר סיפורים ייחודיים שקרו לכל אחד עם הרכב וכד', שהרי מדובר ברכב יחודי שכבר אז הוא היה משהו מיוחד עבור כל אחד שהחזיק בו. זה היה ממש נחמד גם לי וריגש לא פחות את הבעלים הקודמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועבור השנים אחורה עד 1969 (שנת ייצור הרכב) הוצאתי במיקרופיש בארכיון משרד הרישוי (כן יש מקום כזה).

איך אפשר לגשת לארכיון הזה? נראה לי שכך הייתי יכול לברר מי היו הבעלים הראשונים של האוטו שלי.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רעיון!

אני כבר רץ לברר על הבעלים הקודמים של הרכב שלי

זה נשמע לי מעניין ומרתק ומאחר שאני רק יד רביעית,

נראה לי שזה גם הולך להיות די פשוט

אני הייתי שמח אם הבעלים של החיפושית שהייתה לי כשהייתי חייל ושירתה אותי נאמנה

היה יוצר איתי קשר!

וולוו 122, שנת 68 2 דלתות מדהימה!!

וולוו 240, שנת 83

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...