Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי תאונה, מבקש הערכת נזק של הרכב,תודה.

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב\לילה טוב כולם!

לפני יומיים עשיתי תאונה עם הרכב שלי מיצובישי קולט באיזו צומת על גבול קריית-אתא לשפרעם לנצרת, משהו באמצע שם בחיפוש אחר מסעדה טובה ששמענו אני והחבר'ה.

רכב מסוג שברולט (גדול כמו ג'יאמסי- דגם ספציפי לא זוכר). פגע בי באוטו במהירות, הרים את האוטו שלי קצת באוויר וסובב איזה חצי סיבוב.

כל זה קרה תוך כדי שאני נכנסתי לתוך פניה שמאלה באיזה צומת חשוכה שם ללא רמזורים או שלטים כלשהם ולא כלכך ראיתי שהוא מגיע (לא שיכור ולא שתוי ולא נעליים, זה היה בדרך למסעדה),ברגע שראיתי שהוא כבר עוד מטר פוגע נתתי גז בנסיון להתחמק, לא ממש הצלחתי אבל המכה עצמה הייתה מאחורה, אם לא זה היה בטח עולה לי בדלת ואולי (חס וחלילה) החבר שישב לידי... בכל מקרה הייתי במהירות של איזה 20 קמש לכל היותר והוא נכנס בי באיזה 80 או יותר(סתם הערכה לפי צליל הברייקס והצפירות שעשה לפני המכה.)

לא לי ולא לחבר שישב לידי קרה משהו בכלל, ואפילו התפלאתי שלאוטו שלי שהוא קטן בגודל בהרבה וגם שוקל פחות מטון! כמעט ולא קרה כלום(טמבון אחורי נפל אבל לא נשבר ולא כלום וזה עוד פלסטיק,הפנס-רק הבקלית פלסטיק נשברה, אבל הפנסים עצמם עובדים ושלמים, והפח טיפה נכנס פנימה ובעקבות זה הדלת של הדלק לא נפתחת) בעוד שלשברולט נשבר הטמבון הקדמי + פנס מרוסק + דלת התעקמה שהיא בקושי נפתחה (מוזר קיצר).

בכל מקרה אני מעלה תמונות של הרכב שלי עם הנזק על מנת לקבל הערכה על "בערך" כמה הנזק שביום ראשון בסיבוב מוסכים לא יקרעו אותי במחיר כי האמת זה לא נזק מי-יודע-מה...

התמונות של הרכב שלי:

http://img329.imageshack.us/my.php?image=image486va2.jpg

http://img118.imageshack.us/my.php?image=image487we4.jpg

http://img46.imageshack.us/my.php?image=image488vf8.jpg

תמונה מן הצומת למי שמכיר(רק להמחיש כמה הצומת הזו בעייתית):

http://img211.imageshack.us/my.php?image=image491fq0.jpg

תודה מראש,

אוהד.

(אגב יש לי רק צד ג' ככה שקצת בעייתי וכן החלפתי פרטים עם הפוגע והכל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד כאן לא יכול לעזור לך עם זה. אם מישהו יודע, זה שמאי רכב או מכונאי. לתת לך הערכת מחיר, אפילו אם היא מאוד גסה, יהיה מעשה די לא אחראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה - אני לא רוצה להבהיל אותך אבל עד שלא יפרקו את הפגוש, יבדקו מה נשבר, מה נפגע ומה סתם יצא מהמקום - אי אפשר לדעת.

אשתי פעם פגעה עם הפולו שלה בטנדר מאחור. הוא לא נפגע. אצלה במבט שיטחי נראה שבסה"כ הפגוש הקדמי קצת יצא מהמקום. בפועל נפגעו חלקים שהיו אחרי הפגוש במזל זה לא הגיע לשלדה. הנזק הסתכם ב- 6K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאפשר לראות, טמבון שצריך קצת פחחות וצבע, נניח 350 שקל, בקלית ימנית אין לי מושג, בטח בסביבות ה150 מפירוק, ופחחות וצבע לכנף סביב ה700 שקל.. 1300 שקל פחות או יותר ואתה סוגר את הסיפור הזה.

נאור.

כבר לא 205, גם לא 106...

Golf Generation 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוואנה (שברולט אבל באותו גודל) במהירות 80 קמ"ש והטמבון לא נשבר?

נראה לי קצת תמוה, אתה קצת מגזים.

יכול להיות באמת שיש לך נזק פנימי

אי אפשר להעריך רק לפי התמונות.

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אפשרי. אם הוא פגע בחלק האחורי שלך כשלא נסעת לכיוונו ופשוט סובב אותך כמעט במקום, אפשרי שהסיבוב הזה של האוטו שלך עזר לספיגת האנרגיה ולכן הפגיעות בו קטנות יחסית. לעומת זאת הואן המגודל נעצר די בפתאומיות ונפגע בחלקו הקדמי. זה בשילוב עם תכנון מיושן מאוד גרם לפגיעות הקשות בו, וגם למשל לעובדה שהדלת לא נפתחה אחרי התאונה - זו עוד הוכחה לכל אלו שחושבים שרכב גדול יציל אותם - אם התכנון הבטיחותי שלו מיושן עד לא קיים, הוא פחות בטיחותי מכל סופר-מיני מודרנית (לא שאני מחשיב את הקולט כמודרנית, אבל זה לא העניין).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע וו גרירה מחובר לשילדה אבל לא מולחם או משהו כזה, הוא יושב על 4 ברגים(2 מכל צד) שאותו מרכיב איזה בחור ממשרד הרישוי בתוספת של 500 שקל +\- ( כמובן שאת אותה פעולה זה אותו בחור שמפרק אותו באופן רשמי וחוקי).

במכה עצמה הוא בכלל לא נגע לי בוו גרירה (לדעתי אם כן הנזק שלו היה יותר הרבה יותר גדול בנוסף הייתי בטח מפרק לו איזה רדיאטור או משהו).

בכל מקרה לדעתי זה היה בסביבות ה80 קמש כי זה היה כביש ראשי ומהיר ואין שום סיבה שאותו בן אדם יסע פחות מזה,

בקשר למכה, הרכב הוא דיי גבוהה , ואצלו כן נשבר הטמבון, לפי דעתי הטמבון שלו פשוט לא בגובה של שלי והוא פספס אותו, בגלל זה הכנף לפי התמונה קצת נכנסה פנימה ועם זה עיוותה לי את הדלת של הדלק.

אשמח לקבל עוד תגובות בקשר להערכת נזק...

תודה מראש,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הדלת של התא מטען נפתחת רגיל? האם יש נזק פנימי בתא מטען (ב"אמבט")?

בכל מקרה, מהניסיון שלי, הסוואנה לא פגעה בך ב 80 קמ"ש.

אסף (שהצליח לגרום נזק של כ 9000 ש"ח לטויוטה קורולה חונה בזמן שנסע רוורס עם סוואנה במגרש חנייה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מסוג שברולט (גדול כמו ג'יאמסי- דגם ספציפי לא זוכר).

לידיעתך:

גי. אם. סי. (GMC) זה לא סוג של שברולט, אלא חטיבה מסחרית של שברולט שמייצרת את אותן המכוניות של שברולט, רק עם סמל אחר לייצוא.

ולפי הנזק שאתה מתאר שנגרם לנהג הפוגע, מדובר ככל הנראה בסוונה/ונדורה חדשה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...