Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט הגבהות מעוצבות לדייהו רייסר.

bub
שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע לכם (או שלא) לדייהו יש מקום לרמקול 4 אינצ בדש בורד.

הגיע אלי היום חבר שהתעקש לשים 6.5 בדלתות אבל הכי חשוב בשבילו שיראה טוב כמו מקורי וכמובן עם הוצאה מינימלית.

התוצאה לפנכם.

נ.ב.

בין שני הקומות של העץ ריפדתי בספוג את כל האיזור ומעליו מתחתי את הבד דמוי עור, ככה שבמגע הבד רך ונעים אך מצד שני דיי קשיח.

נ.ב.2

כל החומרים לבניות מ-א עד ת עלו בלחץ 150 שקלים ככה שלא חובה להשקיע הון בשביל הגבהות יפות.

RIMG0121.jpg

RIMG0122.jpg

RIMG0124.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון באמת טוב. אבל כמו מקורי? זה לא. :roll:

אבל לדעתי (בניגוד לדעת חברך) העיקר זה איך שומעים ואני בטוח שהרבה יותר טוב מאיך ששמעו אצלו עד הבניות.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת פיתרון נוח ופשוט למי שלא מחפש צרות של בניות מפיבר.

זה מה שהיה לי פעם ברייסר: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=107501

הרכב עובר עכשיו איטום לכן אין כלום עכשיו בדלתות אבל יש שני בניות חדשות שמחקות שאני יתקין אותן.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנע מלהגיד איזה קומפוננט יושב שם אבל זה משהו פשוט אבל חמוד.

הבנייה מחוברת לציפוי הדלת ע"י שישה ברגלים עם שייבות רחבות כדי ליצור שטח מגע רחב.

אני חייב לציין ששומעים פשוט מדהים ביחס לרכיבים שיושבים על הרדיו דיסק! אפילו אני הופתעתי לטובה.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה איש .

:mm_yeah:

יש תמונה של זה מורכב סופית שתוכל להעלות לכאן ?

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון באמת טוב. אבל כמו מקורי? זה לא. :roll:

אבל לדעתי (בניגוד לדעת חברך) העיקר זה איך שומעים ואני בטוח שהרבה יותר טוב מאיך ששמעו אצלו עד הבניות.

גיא.

זה נראה דווקא מאוד מקורי, כלומר, כמובן שלא יגיע כזה דבר מהמפעל, אבל הגוון של הציפוי זהה לחלוטין והבנייה נקייה לגמרי, זאת הכוונה.

נראה טוב מאוד יבגני.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...